Bij ons ook, ze schelen bijna 4 jaar en niet echt dezelfde interesses dus. Onze oudste kan zich slecht zelf vermaken, hij heeft graag anderen om zich heen. Onze jongste vindt het daarentegen wel prima om alleen te spelen. En ik vind het zelf ook wel fijn om met vakantie af en toe even te kunnen zitten zonder continue de kinderen te hoeven vermaken Met een camper rondreizen lijkt me alweer wat makkelijker dan met een tent. Telkens alles inpakken zou ik niet zien zitten met jonge kinderen.
Ja eigenlijk bij ons net zo! En wij hebben ook nog een dreumes van 1 dus we moeten sowieso aan de bak dus is het fijn als die andere twee in elk geval tijdens haar middagslaapje zich vermaken En rondreizen en inpakken moet ik sowieso nu met de jongste niet aan denken. Ik ben blij als ik al die zooi op plaats van bestemming heb haha. Maar ik weet dat dat wel steeds minder wordt. Wel grappig: camper is wel iets waar wij inderdaad ook naar willen gaan kijken!
Wij gaan vaker: in krokus een weekend weg (maar eigenlijk betalen we die niet dus dat is niet helemaal eerlijk) 2 weken zomer vakantie met gezin Weekend met mijn man weg voor ons-zoveel-jaar-getrouwd Oud en nieuw met vrienden en kinderen naar een vakantiepark/huis En met een vriendin nog een weekend weg (ik) Mijn man gaat met vrienden weekend weg. Dus wij gaan genoeg en hebben niks te klagen. Al moet ik zeggen dat dit ook bewust is. Afgelopen jaren was het inderdaad 1 keer plus een weekend (of niet eens) en hebben we veel in huis/auto/baby gedaan. Maar dit jaar is er ruimte voor dit en daar is ook geld voor opzij gezet. Maar je merkt wel dat alles behoorlijk duurder is. Maar ach, zolang we nog kunnen gaan binnen budget… niets te klagen. En jij?
Ben de tweede week met dochter een midweek weg geweest in een 2-persoonshuisje op een Landalpark. Dat was qua prijs nog te doen. Dan de zomervakantie naar Duitsland een week.. Ik zou graag de meivakantie nog naar Land van Bartje willen, maar dat is 800 euro voor een midweek. Dat zit er niet in ben ik bang. Dus verder geen vakanties.
- Over 5 weken gaan we 1,5 weken naar de sneeuw. - Mei vakantie zou ik nog wel een weekendje weg willen, naar iets leuks/ low budget - Zomer gaan we 2,5 weken weg Verder weet ik het nog niet. Legoland staat hoog op het verlanglijstje, maar ik denk dat we even kijken hoe we er na de zomer voor staan. We moeten waarschijnlijk ook een auto kopen. Hoe we het betaalbaar houden? Ons huis voor de wintersport kost 1.350 euro ipv de ruim 2.000 euro waar familie zit. Voor de zomervakantie heb ik echt lang gezocht naar een leuke betaalbare camping, en gevonden! Bij Parijs gaan we in een Airbnb, waardoor we ook zelf kunnen ontbijten en eventueel kunnen koken (we zitten daar 5 dagen).
@Nummer4 wat een gaaf beroep heeft jou man, mooie ambacht denk ik! wij gaan meestal 3x per jaar op vakantie. Mei en herfstvakantie een week in een huisje. Dat kost gemiddeld tussen de 800-1000 euro. Voor de zomervakantie reken ik op zo’n 2500 euro voor 2 weken stacaravan of huisje ook. We gaan meestal met onze eigen auto. Qua landen afwisselend Frankrijk, Spanje, Oostenrijk en Italië. Herfst en mei Duitsland of Nederland. Maar dit jaar vanwege de baby gaan we in de zomer naar de Eifel. Herfstvakantie zal wel weekje centerparcs worden.
Wij gaan 4x en we beseffen dat dit een absolute luxe is in deze tijden. Volgend jaar zit dat er niet meer in ivm onze verhuizing. Dan gaan we mogelijk alleen de zomervakantie. Ik vind 6 weken thuis terwijl iedereen om je heen op vakantie is echt te lang thuis.
Wij zijn vorige week een weekend geweest, in juni ga ik een weekend met onze groep 8-er. Dan in augustus onze "grote" vakantie en waarschijnlijk in het najaar nog n keer een weekendje. Best luxe, zijn we ons van bewust!
Nou dat scheelt enorm zag ik. Wij gaan ook de laatste week. Dan met terugkomst hebben we nog 2 dagen vrij. Geen idee waarom het goedkoper want er is nog gewoon vakantie.
Dit jaar 3x waarschijnlijk. Met hemelvaart en pinksteren standaard een kampeerarrangement met de vouwwagen in Zeeland. In de zomervakantie normaal gesproken 2 weken kamperen met de vouwwagen. Dan zijn we bij lange na niet de bedragen kwijt die ik hier lees. Maar dit jaar wordt het een rondreis scandinavië, dus zijn we wel een stuk duurder uit. Als we geen grote tegenvallers krijgen gaan we dit jaar in de herfstvakantie een mini stedentrip Denemarken doen. Maar dat is niet jaarlijks. Dus in principe altijd wel 2x per jaar, soms 3.
Wij gaan dit jaar minimaal 3 x nog weg, en de eerste vakantie was begin januari dit jaar dus 4 x. Wij gaan enorm graag weg, dat is iets waar wij enorm naar uitkijken, ons energie geeft en de ervaringen. In februari 3 dagen naar de Efteling voor dochter haar verjaardag. En in juni de studieweek een midweekje weg en dan de zomervakantie. En dan ergens eind van het jaar Landal rondom Sinterklaas. Maar het kan ook zo zijn dat we tussendoor zeggen het is mooi weer we gaan even weg. Vorig jaar ook gedaan, lang weekendje. Maar dan wel wat goedkoper, maar wel lekker er uit. Luxe, dar weet ik. Maar wij kopen bijv niet wekelijks nieuwe kleren etc. Die interesse hebben wij dan weer niet. Als ik wel eens hoor hoeveel sommige dan weer kopen, daar gaan wij van op vakantie
Wij gaan in iedergeval met hemelvaart 5 dagen weg en dan in de zomer 4,5 week. Misschien dat ik ergens nog in de mei of herfstvakantie boek of ergens nog een weekendje weg. Afgelopen jaar tussen kerst en oud en nieuw weggeweest en dat beviel wel heel erg goed. Kans is groot dat we dat dit jaar weer gaan doen.
Wij gaan ook meerdere keren per jaar weg: - week landal in januari (al gehad) - week skiën - midweek London - met Hemelvaart naar Landal (lang weekend, vind ik zelf niet echt vakantie) - ca. 3 weken zomervakantie Dan willen we tussendoor in mei/juni ook nog een weekend weg om de nieuwe vouwwagen uit te proberen. We besparen niet echt op vakantie, is ook niet nodig want we kunnen het prima betalen. Kamperen (wat we al jaren doen) sowieso goedkoper is dan iets huren. Maar dat is voor onszelf dus geen besparing, dat deden we immers al. Hetzelfde geldt voor zelf koken op de camping, dat doen en deden we ook altijd al. Skiën is sowieso duur. Dat is bijna een elite vakantie aan het worden vind ik. Het midweekje Londen gaat denk ik het duurst worden dit jaar, maar een citytrip doen we ook niet elk jaar.
Wij hebben een week in de meivakantie gepland en de zomervakantie, beide kamperen. Misschien komt er nog ergens een langweekend bij.
Ik zie nu zelfs dat een 4 persoonshuisje 1000 euro is voor een midweek. En dan moet je alle ponyritjes nog zelf betalen ook. Belachelijk duur.
Oooooohh dan hoef ik me niet te schamen (voor er straks iemand komt vragen of we geen last hebben van vakantieschaamte ) Hier gaan we met carnaval een weekend naar landal. Met hemelvaart gaan we een verlengd weekend naar het safariresort van de Beekse Bergen. In de zomer dan 2 weken naar wen camping in Frankrijk. En dan denk ik in de herfstvakantie nog een midweek CP of landal. Maar dat heb ik nog niet vmgeboekt.
Wij gaan de eerste weken, dan zijn er minder regio’s vrij, net als wanneer je de laatste weken gaat. Het is dan aanzienlijk rustiger heb ik vorig jaar ervaren. (2 voordelen )
Sowieso toch niet? Alsof iemand in je portemonnee kan kijken. Wij hebben enorm lage maandlasten en daarom het geluk dat we kunnen sparen en veel uitjes kunnen doe . Nu kan dat maar wellicht als we in de toekomst eens verhuizen niet meer. We maken het niet te gek omdat ik gewoon snel dingen te duur vindt (haha, krent) maar wij zijn wel dol op vakanties en uitjes. Dus als dat kan.. dan wel. Ik heb bijv al jaren een huisje op mijn bucketlist met mijn man. Vond ik steeds te duur maar nu zijn we zoveel jaar getrouwd en kan het financieel…dus nu gaan we het doen.
we weten het nog niet precies. mijn man heeft qua werk een heel druk jaar met een groot project wat afgerond moet worden. Dus in de zomer ga ik zelf kamperen met de kinderen, zonder man. weet alleen nog niet waar. we zijn het jaar wel op vakantie begonnen. dus dat was vakantie nummer 1. in de krokus vakantie gaan we niet weg. in de mei vakantie misschien als man dan nog een week vrij kan krijgen. en daarna mogelijk nog in de herfst of weer in de kerst vakantie. Dus zeker meer dan 1 x.