Zwanger worden van eerste kindje - deel 3

Discussie in 'Zwanger worden clubs' gestart door Newbie123, 17 sep 2022.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. Kiwi3191

    Kiwi3191 Fanatiek lid

    24 jun 2022
    2.251
    1.529
    113
    Vrouw
    Afwachten denk ik. Misschien omwille van haar jonge leeftijd dat zij wel heel goed met jullie mee kan leven en dat ze ook veel meer open staat. Hoe meer ervaring je hebt, hoe minder je van je visie zal afwijken. Dus het is inderdaad dubbel, maar je zal het pas merken als je effectief met haar gesproken hebt. ;)
     
    Nina90 vindt dit leuk.
  2. zegenwens

    zegenwens VIP lid

    28 sep 2021
    5.036
    5.008
    113
    Vrouw
    Een specialist in opleiding moet altijd bevindingen en beleid bespreken met de gynaecoloog, helemaal als ze net begonnen zijn met de opleiding. Er is dus altijd supervisie!
     
    Nina90 vindt dit leuk.
  3. Nina90

    Nina90 Actief lid

    7 sep 2022
    153
    220
    43
    Vrouw
    Jullie hebben gelijk haha, eerst maar afwachten. Vind het zo spannend! Geen idee wat ze allemaal doen met zo’n intake! Spreek zowel een verpleegkundige als de fertiliteitsarts.
     
    Neanay, Kiwi3191 en zegenwens vinden dit leuk.
  4. Catlover2020

    Catlover2020 Bekend lid

    5 nov 2022
    682
    685
    93
    Vrouw
    Vraagje aan jullie meiden; hoe doen jullie het met het drinken van alcohol? Sinds de uitslagen van mijn vriend en we naar het ziekenhuis zijn verwezen, drinken we niet meer. Mijn vriend zegt dat ik best wat mag drinken omdat er bij mij niks mis is.
    Ik doe dat eigenlijk gewoon niet, omdat ik weet dat het beter is. Nu komen wij uit Brabant en over een paar weken is het carnaval. Dat zijn voor ons echt wel de moeilijkste momenten om niet te drinken. Enerzijds wil ik niet drinken, ook omdat dat makkelijker is voor mijn vriend. Anderzijds heb ik ook eigenlijk zin om compleet even uit de band te springen. :|
    Met 11/11 ging het prima en was het ook leuk zonder, maar soms verlang ik toch wel even naar een lekker wijntje, of een paar :oops:

    hoe doen jullie dit?
     
  5. Lieke2022

    Lieke2022 Fanatiek lid

    17 mei 2022
    3.184
    3.179
    113
    Vrouw
    Doen waar je je goed bij voelt. Heb je zin in een wijntje? Drink lekker een wijntje.. Ik drink ook gewoon wijntjes, maar wel stukken minder als eerst. Het hoeft ook niet zo nodig meer.. Hecht er minder waarde aan!

    Edit: mijn man drinkt ook gewoon dus misschien dat het dan wel wat makkelijker is!
     
    Catlover2020 vindt dit leuk.
  6. Nina90

    Nina90 Actief lid

    7 sep 2022
    153
    220
    43
    Vrouw
    Ik drink zelf al meer dan een jaar bijna niet meer (maar voor wat…..haha). Mijn vriend drinkt elke dag wel een biertje en heeft soms weekendjes (1xpm) waar ie flink diep in het glaasje kijkt en zelfs rookt. Ik vond dat echt verschrikkelijk maar had mezelf voorgehouden me er niet mee te bemoeien tot de zaadanalyse. Die is goed. Hoewel ik het opvallend vind dat 60%klasse A is, 0%B, 0%C en dan 40%D. Mijn theorie is dat die gewoon kapot gedronken zijn haha. Maarja het is bij ons voldoende. Benieuwd wat de toelichting er straks bij wordt.
    ik geniet zelf gewoon minder van een drankje omdat ik denk: straks heeft het wel invloed. Maar in de week voor de eisprong drink ik af en toe een glaasje en op vakantie net ietsjes meer gehad. Maar verwaarloosbaar met hoe het ooit was;)
    Daar tegenover staat: vriendin die nog lekker volop drinkt en af en toe een pilletje nam was in 1 maand zwanger. Vriendin van mijn zusje had de week na de conceptie (wist ze niet) totaal lam haar weekend doorgebracht en nu een gezond kind. Dus tsja haha.
    Zou zelf persoonlijk in de week na eventuele conceptie rustig aan doen en als je het erop wil gokken gewoon bij een wijntje houden. Is het in je menstruatie of ervoor nouja dan kan je ook een keer genieten toch?;)
     
    Catlover2020 vindt dit leuk.
  7. Catlover2020

    Catlover2020 Bekend lid

    5 nov 2022
    682
    685
    93
    Vrouw
    Ja deed ik voor de uitslag van m’n vriend dus ook. Maar voelt nu toch minder fijn ofzo. Misschien ook omdat nu we in het ziekenhuis lopen, je alles wel zo goed mogelijk wilt doen.

    Ben je al klaar voor morgen? Eindelijk je intake :D
     
  8. Catlover2020

    Catlover2020 Bekend lid

    5 nov 2022
    682
    685
    93
    Vrouw
    Zo waar! En wat je zegt: heel veel mensen raken gewoon zwanger terwijl ze gewoon hun leven leven.
    Thanks voor de tips!! :)
     
  9. Lieke2022

    Lieke2022 Fanatiek lid

    17 mei 2022
    3.184
    3.179
    113
    Vrouw
    #1789 Lieke2022, 22 jan 2023
    Laatst bewerkt: 22 jan 2023
    Jaa ik zou soms willen dat mijn man wat minder drinkt, maarja zijn uitslag was goed dus heb weinig poten om op te staan :p. Ontspanning is ook belangrijk! Dus als ik een wijntje wil neem ik die.

    Jaaa morgen eindelijk! Maar ik verwacht er weinig van omdat ze niks kunnen in dit ziekenhuis. Ga dus misschien gelijk om een verwijzing vragen naar een ander ziekenhuis (als het klopt wat ik gevonden heb) want dan zie niet in wat ik in dat ziekenhuis moet gaan doen. Ze kunnen alleen medicatie (pillen) geven om een eisprong op te wekken, maarja die heb ik.. We gaan het horen morgen!

    Ohja en mijn ovulatietest is nog niet positief dus misschien willen ze wel even kijken! :rolleyes:
     
    Kiwi3191 vindt dit leuk.
  10. Kiwi3191

    Kiwi3191 Fanatiek lid

    24 jun 2022
    2.251
    1.529
    113
    Vrouw
    Veel succes morgen !!
     
    Lieke2022 vindt dit leuk.
  11. Catlover2020

    Catlover2020 Bekend lid

    5 nov 2022
    682
    685
    93
    Vrouw
    Haha ja ik snap het! Die van stopte er accuut mee na de uitslag. Was ik stiekem wel blij mee :p

    Slim dat je daar alvast over hebt nagedacht! Kan je ook gericht vragen stellen! Ik ben benieuwd voor jou… hopelijk krijg je wel iets van antwoorden en kijken ze idd toch even bij jou!! Is er wel een ziekenhuis in de buurt waar je anders bij terecht zou kunnen ?
     
    Lieke2022 vindt dit leuk.
  12. zegenwens

    zegenwens VIP lid

    28 sep 2021
    5.036
    5.008
    113
    Vrouw
    Lieke2022 vindt dit leuk.
  13. Newbie123

    Newbie123 Fanatiek lid

    7 jul 2021
    3.145
    2.499
    113
    Vrouw
    Ik dronk voor onze zwangerschapswens praktisch nooit en ook het eerste half jaar dronk ik enkel in de 2 eerste weken van mijn cyclus. Korter bij mijn NOD dronk ik echt niet. Mensen waren het toch al van me gewoon dat ik een non alcoholische variant wou. :roflmao:
    Nadien is het bergaf gegaan met me en begon ik op sociale momenten meer en meer te drinken (niet overdreven uiteraard maar aangezien ik nooit dronk had ik niet veel nodig) of als ik me thuis slecht voelde durfde ik ook wel eens een paar drankjes te pakken om dan heel hard te gaan huilen. :oops: Ik denk dat het uiteindelijk maar weinig invloed heeft op het al dan niet zwanger worden en op de baby. Het weekend voor mijn positieve bloedname dronk ik ook gewoon een gin tonic…

    Mijn man dronk ook wel gewoon met mij mee, dat is misschien anders, maar toch moeten we als vrouw zijnde sowieso veel meer laten of met fertiliteit ermee bezig zijn, dat ik persoonlijk wel vind dat je een glaasje verdient! Het is uiteindelijk niet dat eens je zwanger bent, je man 9 maand niet zal drinken, toch? :rolleyes:
     
    Catlover2020 vindt dit leuk.
  14. Lieke2022

    Lieke2022 Fanatiek lid

    17 mei 2022
    3.184
    3.179
    113
    Vrouw
    @Kiwi3191 @zegenwens

    Dankjewel!

    @Catlover2020 Wauw dat is wel super knap van hem! Weten mensen in jullie omgeving het ook?
    Jaa nog een ander ziekenhuis en dat is ook dichterbij mijn werk dus eigenlijk praktischer. Het ziekenhuis waar we nu naartoe gaan was mijn man al onder behandeling dus vandaar die keuze..
     
    Kiwi3191 en Catlover2020 vinden dit leuk.
  15. Catlover2020

    Catlover2020 Bekend lid

    5 nov 2022
    682
    685
    93
    Vrouw
    Ja ik word soms ook gek van wat je online allemaal weer leest aan tips en adviezen. Kan ik mezelf soms echt in verliezen. Maar je hebt inderdaad ook helemaal gelijk! En mijn vriend zegt inderdaad ook dat hij niet solidair gaat zijn als ik zwanger ben :roflmao: Sterker nog die gaat het vieren met een biertje als het eindelijk zo ver is :p
     
    Neanay vindt dit leuk.
  16. Catlover2020

    Catlover2020 Bekend lid

    5 nov 2022
    682
    685
    93
    Vrouw
    Ja ik vind het ook echt heel knap en hij doet het echt goed. Hopelijk heeft dat zijn zaad wel iets verbetert, want anders is dat natuurlijk wel killing voor zijn motivatie. Maarja alle beetjes helpen, dusja. Maar wel mega trots hoor!
    Onze omgeving weet het wel, dat maakt het ook makkelijker voor hem. Zodra we de verwijzing kregen, hebben we alles open met onze omgeving gedeeld. En dat is echt zo fijn geweest. Alle vrienden houden er rekening mee, kopen 0.0 voor ons en zijn heel betrokken. Niemand die zegt van: ach je kunt er toch wel eentje drinken? Dat maakt het voor mijn vriend wel makkelijker. Iedereen vindt het juist ook heel knap :)

    Oh dat snap ik ja als hij daar al onder behandeling was. Maar wel fijn dat er eventueel nog een andere optie dichtbij is! Heel veel succes morgen, ik duim voor jullie!
     
    Lieke2022 vindt dit leuk.
  17. Newbie123

    Newbie123 Fanatiek lid

    7 jul 2021
    3.145
    2.499
    113
    Vrouw
    Ik snap je hoor! Ik heb ook lang geleefd op elk advies om het slagingspercentage zo hoog mogelijk te houden. De maanden voor fertiliteit ben ik daarmee gestopt. Het had me gewoon geen enkele (prille) zwangerschap opgeleverd. Ik had dan gewoon iets van wat ik doe het maakt niet uit. Ik heb gewoon geen vat op mijn lichaam en dat doet mooi wat ie wil en juist niet wat ik wil. :$
     
    Catlover2020 vindt dit leuk.
  18. Kiwi3191

    Kiwi3191 Fanatiek lid

    24 jun 2022
    2.251
    1.529
    113
    Vrouw
    Hier ook sinds kort alles losgelaten op dat vlak. Je moet al zo veel doorstaan. Tijdens de feestdagen hebben wij die knop omgezet naar: het is oké om eens een aperitief te drinken, een cocktailtje te maken. Het is oké om eens rauw vlees/vis te eten. (met dat laatste let ik wel op enkele dagen voor NOD). Mijn vriend heeft me ook gezegd dat zoveel vrouwen nog niet eens beseffen dat ze dan eventueel zwanger zijn dus dat ik echt niet zo gefocust moet zijn op die dingen. Vanaf toen heb ik het ook op dat vlak wat losgelaten. Na meer dan 2 jaar proberen, is dat gevoel van loslaten ook wel een deugd.
     
  19. Newbie123

    Newbie123 Fanatiek lid

    7 jul 2021
    3.145
    2.499
    113
    Vrouw
    Het is heel moeilijk, maar inderdaad sommige dames hebben pas laat door dat ze zwanger waren en hebben al die dingen wel gewoon gedaan en uiteinde een gezond kindje…
    de maand dat ik zwanger bleek te zijn at ik op 7 DPO sushi en dronk ik op 12 DPO een paar gin tonic’s. Ik had al zo lang alles opgegegeven zonder enig succes en verwachte die maand ook gewoon geen succes…

    maar het hele zwanger worden gebeuren loslaten is me nooit gelukt. :roflmao:
     
    Kiwi3191 vindt dit leuk.
  20. Kiwi3191

    Kiwi3191 Fanatiek lid

    24 jun 2022
    2.251
    1.529
    113
    Vrouw
    Ja dat kan ik precies me nog goed herinneren dat jij helemaal uit de lucht kwam gevallen toen het ziekenhuis je belde met je bloedresultaten. :p

    Dat volledig loslaten dat lukt mij ook niet. Dat gaat volgens mij ook niet als je in een traject zit ? :oops: Bedoel : je moet afspraken maken en wordt tijdens die afspraken geconfronteerd met de processen van je lichaam en neemt hormoonstimulaties op de voorziene tijdstippen. Maar ik kan wel loslaten in de zin van: ik leef nu, los van die ziekenhuis momenten, hetzelfde als ik daarvoor deed.
     
    Neanay vindt dit leuk.

Deel Deze Pagina