Hoi, Ik verwacht mijn menstruatie pas de 31e/1e. Omdat ik wat menstruatie krampen had afgelopen dagen een testje gedaan. Op het eerste gezicht leek ie negatief, wil net wat weg gooien en zie dit, is ongeveer een half uurtje later, weet dat je niet later moet kijken maar viel me op.. test is nog nat. Is een action early..
Welke test is dit? Ik zie hem, maar eigenlijk moet je wel binnen de tijd een streepje zien. Anders overmorgen nog een testje doen!
Ik denk dat je test positief is hoor. Toevallig heb ik vandaag een soortgelijk streepje op een action (normale) test. Ik ben vandaag 9 dpo. Bij mij werd het streepje zichtbaarder toen de roze vloeistof weg ging trekken.
Vandaag 7 dpo, maar ik denk dat ie een roze indroger heeft, want ik heb er nog een gedaan en die blijft helemaal wit..
Hmm.. mijn indrogers waren nooit roze. Die waren altijd wit/grijs. Anders morgen nog maar een testje doen? Hopelijk is het dan duidelijker. 7 dpo is ook wel erg vroeg hoor. Zo vroeg heb ik nog nooit een positieve test gehad, dan zou je al een paar dagen verder zijn denk ik.
Okay dan was je idd 7 dpo gisteren en nog erg vroeg! En dan zou ik uitgaan van en indroger en over een dag of 2-3 weer testen.