Hoeveel ibuprofen slik je trouwens? Ik slik bij hoofdpijn altijd 800mg. 400 werkt bij mij helaas in de meeste gevallen niet. Maar dat is best een flinke hoeveelheid als je het niet gewend bent.
Ja snap ik hoor. Ik slik het zo ontzettend vaak, dat ik er niet meer van schrik Wat je ook nog kan doen is 2x500mg pcm en 1x400mg ibuprofen innemen. Dat werkt ook erg goed!
Hoe lang al? Ik heb dat wel een paar keer gehad en meestal binnen ern paar dagen komt het goed. Laatst een keer een week, en toen kwam het 'plotseling' nadat ik er iets over gemeld had aan de verkoper. Het pakket is dan al aangemeld voor verzending, maar nog niet weggebracht naar de koerier. Als de koerier het ontvangt krijg je dan een andere melding over verwachte bezorging. Ik zou contact opnemen met de verzender/verkoper als de bezorgtermijn die ze zelf zeggen afloopt.
Wij hebben vanmiddag voor het eerst in jaren een neven/nichten bijeenkomst bij een van mijn neven thuis. Kletsen, pizza eten en kinderen film kijk. Neem je nou iets mee naar zo iets? Ik vind het altijd onnodig om iets te krijgen maar hoe denken jullie hier over?
O ja. Zeker wel! Als ik op visite ga neem ik altijd iets mee. Van bloemen tot wijn tot chocola tot iets dat ik zelf heb gebakken (spekkoek doet het altijd goed).
Wie heeft ervaring met camelbak drink flessen voor de kinderen? Ze claimen niet te lekken.. is dat echt zo ook als bv limonade erin doe? Heb nu een avent rietjesbeker en zeggen ze ook niet lekt doet ie dus wel…
Die neef stelt zijn huis open, dat geeft best wat voorbereiding en ook werk achteraf. Een bloemetje oid meebrengen kan altijd. Moet wel toegeven dat ik echt zelden iets meeneem als ik op visite ga. Eigenlijk alleen maar als ik bij iemand op bezoek ga waar we of maar heel af en toe komen of waar we heel lang niet zijn geweest. Iets van gebak doe ik zelf sowieso niet. Ik zou bang zijn dat ze denken dat ik niets lekkers zou krijgen van hen
Door het topic over de middeleeuwen ben ik me serieus iets gaan afvragen. Meerdere dames die aangeven in dat topic dat als ze zouden zijn bevallen in de middeleeuwen de vast in het kraambed waren omgekomen door complicaties die ze in deze tijd bij hun bevalling hadden. En wat ik dan zo tussen de regels door lees is het "Als ik jonger was geweest..." Maar zou dat echt een "probleem" van deze tijd zijn? Dat vrouwen later kinderen krijgen, om wat voor reden dan ook, en dat juist dat een van de redenen is dat bevallingen moeizamer kunnen verlopen. Ik bedoel... ik zeg niet dat we het zijn, maar bij een hoop dieren is het ook zo, jonge vrouwtjes bevallen vaker zonder complicaties (zeker bij een 1e keer) dan oudere. Stomme gedachte die in mijn hoofd rondzweeft.
Te jong is niet goed, te oud ook niet. Er is een leeftijd waarbij de risico's het kleinste zijn, volgens mij zo rond begin 20. Dus wat dat betreft is dat inderdaad een "probleem " van deze tijd. Maar volgens een tante van mijn man, die al bijna 40 jaar verloskundige is, is de goede voedingstoestand ook een probleem. Kinderen zijn in de loop der jaren groter geworden en een klein kind is geen garantie voor een vlotte bevalling, maar in de grotere aantallen is iets kleiner meestal makkelijker dan iets groter. Dus veel dames die nu melden dat ze de bevalling niet zouden hebben overleefd, zouden dat vroeger misschien juist met minder kleerscheuren zijn doorgekomen. Ik acht de kans dat dat voor mij zou gelden, ik was veel te zwaar bij de bevalling van de eerste, wat ik in de middeleeuwen waarschijnlijk niet zou zijn geweest. Daarnaast was ik eind 20 en had maxi een uitzonderlijk grote placenta, wat tot een fluxus leidde. Goede kans dat dat minder een issue zou zijn geweest in andere tijden.
Niet kunnen slapen..even google geraadpleegd. Bevallen/ zwanger middeleeuwen. Levert veel interessante info op ik ga niet alles hier plaatsen, dat is veel tekst. Maar super oud werden " wij" vrouwen niet, dus op latere leeftijd bevallen zat er gewoon niet in. En de complicaties waren vooral gericht op bijv. ernstig bloedverlies, Infecties door gebrek aan hygiëne en kennis. Vrouwen waren vaak doorlopend zwanger, juist omdat de kans op jong overlijden groot was en er dus zoveel mogelijk erfgenamen moesten komen. Ook dat gaf risico op jong overlijden. Wat ik bizar vond te lezen is,dat, als de vrouw in levensgevaar was, er een abortus werd uitgevoerd door de embryo in stukken te snijden en dmv haken uit de baarmoeder werd gehaald. Echt compleet ondenkbaar!
Vanmiddag bij de Lidl boodschappen gedaan, iemand werd ingewerkt, die vrouw die de andere vrouw inwerkte hoorde ik iets zeggen over dat ze iets dubbel aangeslagen had. Nu kijk ik net op de bon en zie ik dat de wascapsules 2x zijn aangeslagen en er later niet meer vanaf zijn gehaald. Kan ik hier morgen mee terug naar de Lidl? Of heb ik pech? Is toch ruim 4 euro. Voortaan maar de bon in de winkel controleren, maar die krijg ik alleen digitaal en dan duurt het soms even voordat je 'm in de app hebt.
Ik zou even contact zoeken via messenger, daar zijn ze altijd heel erg behulpzaam! Waarschijnlijk krijg je dan een coupon in je app van ze.
Bedankt voor de tip, zou ik zelf nooit aan denken! Heb ze een bericht gestuurd met de details van de bon erbij, ben benieuwd.
Eén van mijn toenmalige docenten bij de opleiding verloskunde heeft als tropenarts gewerkt in Afrika en heeft daar veel bevallingen gedaan, en hij zei dat dit nog steeds gedaan werd in de gebieden waar geen anesthesie of andere middelen voor een keizersnede aanwezig zijn...