Ja ik ook, maar als die persoon het nu wel zo ervaart en het echt vervelend vind, dan vind ik dat die persoon dat mag beslissen, hoe moeilijk ik dat zelf ook zou vinden.
Mijn moeder overleed vrij plotseling toen ik gewoon op mijn werk zat en mijn mobiel op niet storen op mn buro lag. Mijn vader had me een appje gestuurd.. maar hij was te emotioneel om te bellen. Ik was niet op tijd om afscheid te nemen, maar ze was sowieso niet meer aanspreekbaar geweest, ook voor mijn vader niet. Tja hoever wil je gaan met altijd bereikbaar zijn, een noodgeval is soms heel slecht te plannen. Nu gaat het met mijn vader al heel lang bergafwaarts. Iedere keer probeert de verpleeghuis arts te vertellen dat het weer slechter gaat, maar voorlopig houdt hij nog vol. Ik heb bij eerdere ziekenhuisopnames al bij hem gewaakt, maar iedere keer krabbelt hij toch weer op. Dus als ik nu het moment dat hij doodgaat zou missen, dan zou ik daar vrede mee hebben. Als ze me snachts zouden bellen dan zou ik komen hoor… maar de kans dat ze bellen lijkt me gezien de bezetting snachts al niet zo groot. Dus ik ga daar niet iedere avond een telefoon voor naast mijn bed leggen en er alle nachten onrustig door slapen. (Want zelfs de aanwezigheid van een mobiele telefoon in dezelfde ruimte maakt mensen al onrustig he, hebben we geleerd van Lubach)
Ik weet uit ervaring dat het naar is als mensen niet opnemen. Toen mijn vader aan het sterven was, echt sterven probeerde ik zijn broers te bellen. Heeft lang geduurd voordat iemand opnam en uiteindelijk waren ze te laat en dat had niet gehoeven. Verder sta ik op het werk op de telefoonboom ( nachtdienst is alleen) en bij brand etc word ik gebeld. En buiten dat, ik ga er van uit dat ik alleen gebeld word bij spoed/ nood dus dat vind ik prima. Alle andere geluiden staan uit, sowieso staat app geluid etc bij mij uit. Ik hen zelf ook een keer mijn schoonmoeder morgen bellen in de nacht om mij op te halen, was blij dat ze op nam. Zelfde toen ik naar de huisartsenpost moest midden in de nacht en dochter te jong was om mee te gaan toen kwam ze ook. O en ik hoorde laatst een verhaal van buren van iemand die sliepen en de deurbel en telefoon uit hadden en de politie hun moesten spreken. Lang verhaal kort te maken, er zou een crimineel opgepakt kunnen worden als ze het gehoord hadden. Nu ging die vrijuit omdat de politie geen toestemming had hun tuin te betreden.
Eens Ik denk dat je dat ook helemaal niet van te voren kunt weten. Volgensmij op het moment zelf als je weet dat je laatste minuut geslagen heeft weet je wie of wat je wil. En ik kan me "bijna" niet voorstellen dat je dan niet je kind wil spreken omdat je ze dan stoort 's nachts. Iedereen is anders natuurlijk. Maar alleen al daarom zou ik bereikbaar willen zijn want je weet niet of iemand je dan tòch wilt spreken.
Dit gebeurt echt idd. Ik werk op een geriatrie afdeling in het ziekenhuis en soms wil familie idd niet gebeld worden als iemand 's nachts is overleden. Ik heb ook eens naar een zoon moeten bellen terwijl de IC arts op de afdeling kwam omdat het slecht ging met een patiënt (laat op de avond) en die zoon nam niet op. Ook niet na 5x bellen. Ik ben na mijn avonddienst naast hem gaan zitten en ben bij hem gebleven tot hij overleed.
Ik zou het trouwens vreselijk vinden als ik zelf in een noodsituatie zou zitten en familie probeer te bellen voor hulp of omdat ik op dat moment behoefte eraan heb dat iemand mij komt ondersteunen en mijn familie zou de telefoon bewust op stil hebben staan omdat ze niet gestoord wensen te worden. Dat zou mijn familie ook niet meer zijn.
Ik ben gewoon bereikbaar. We hebben allemaal nog wel redelijk de regel na 10 uur niet meer bellen. Nu wordt ik eigenlijk nooit gebeld, dus als ik wel gebeld wordt is het vast belangrijk
Dat lijkt me een broodje aap. Als een verdachte opgepakt kan worden, mag de politie elke plaats betreden op basis van het wetboek van strafvordering.
Kan me niet voorstellen dat dit waar is. Ik zou dat wel heel vreemd vinden. De politie mag niet in mijn tuin komen om een crimineel daar op te pakken als ik daar geen toestemming voor geeft?
Hier de gsm altijd op stil staan, wel op trillen dus hoor het wel altijd. Snachts gaat de gsm mee de kamer in omdat ik altijd effe facebook-zap of Pokemon speel voor ik ga slapen. dus snachts ook bereikbaar.
Ik heb de telefoon automatisch op slapen staan na 21 uur. Alleen de mensen in mijn sos contacten kunnen ons bereiken. Ik heb mijn telefoon altijd op stil, maar wel een Apple Watch dus overdag voel ik het altijd wanneer iemand mij belt. Voor de nacht kan je de functie ‘Altijd aan voor noodgevallen’ aanzetten zodat als ik dan wordt gebeld er geluid bij zit.
Tja ik zal best maar ik heb het gehoord van de persoon die er bij was, de verdachte zat in de schuur bij die mensen. Dus wat daar dan mis zou zijn gegaan geen idee maar zo is het wel echt gegaan.
Hmm, ja in een gebouw zou het kunnen zijn dat ze zonder gerechtelijk bevel niet naar binnen mogen zonder toestemming van de bewoners. Maar dan blijft de politie toch gewoon wachten tot de ochtend? Deuren en ramen in het vizier en afwachten. Dan zit hij ingesloten, kan geen kant op.
Ja zou je denken,is niet gedaan. En zij hoorde uiteindelijk geluid weer uit dat schuurtje later iedereen weg was dus waarschijnlijk kunnen vluchten.
ik denk dat het ook af hangt welke band je hebt met je familie Hier hebben we alles voor elkaar over hebben en staan we altijd voor elkaar klaar maar dat is niet in elke familie zo
Word iedereen wakker van zijn telefoon dan? Ik niet hoor, slaap gerust door een telefoontje heen of ik druk je weg in mijn slaap. Mijn telefoon staat dus wel op geluid maar ik word alleen wakker van de wekker. Appjes en telefoontjes reageer ik zelden op als ik slaap.
Bij het overlijden van mijn schoonvader zijn we er grotendeels doorheen geslapen. Het tehuis had 1 keer gebeld en ergens wel iets gemerkt, maar telefoon gecontroleerd en we zagen niets. Daarna belde schoonzus en die hebben we wel gehoord, maar toen was hij al overleden. We hadden het nooit gehaald, ze wonen 1,5uur rijden, maar we vonden het wel heel vervelend voor de verpleging dat ze ons niet konden bereiken.