Ohh wat fijn voor je! Jij hebt dus ook al je echo gehad, ik hou het lijstje niet bij, haha. Wat een goed nieuws, gefeliciteerd!
Hi meiden! Allereerst gefeliciteerd met jullie zwangerschap! Ik had vanmorgen deze test in handen. NOD pas 20 feb dus echt nog heel pril maar super gewenst na ons stil geboren zoontje bij 22w 29 mei 2022 Tot nu toe voel ik mij goed. Wat kortademig en met vlagen misselijk. En vergeetachtig, dat heb ik nooit. Ik hoop dat we allemaal super mooie/gezonde zwangerschappen mogen hebben. X
Had je 3 wkeeb Hoi allemaal, Vanmiddag omze echo gehad en is het helaas een vroege miskraam bij 6+4 weken. Ik zou vandaag 7 weken zwanger moeten zijn. Het "kindje" was nog te zien in mijn baarmoeder. Deze ben ik dus nog niet verloren tijdens mijn 2 bloedingen. Nu afwachten wanneer alles op gang komt, hier ben ik toch wel een beetje zenuwachtig voor. Aangezien het bloeden sinds zondag ochtend is gestopt.
@Jackieliv welkom! Ik zag je test ook voorbij komen in het nod topic waar ik nog aan het meelezen was. Spannende tijd ook voor jou. Gefeliciteerd met je zwangerschap. Wanneer zou je volgens jou berekening uitgerekend zijn? We naderen volgens mij langzaamaan het eind van oktober @Zuster12 wat een verdrietig nieuws. Heel veel sterkte. Ik hoop dat je snel blijvend zwanger mag zijn.
Gefeliciteerd!!! Wat heftig zeg, van je stilgeboren zoontje.. Ik kan me voorstellen dat het nu extra spannend en ook heel gewenst is! Ik duim voor een mooie zwangerschap!
Wij zijn net terug van de verloskundige en hebben ook een fantastische echo gehad! Kindje doet het super, prachtig kloppend hartje, kindje loopt zelfs voor op groei en ik werd 3/4 dagen vooruit gezet. Dus ik kom nu op eind september uit qua uitgerekende datum. Ik ben blij
Hallo allemaal, Vanmiddag mijn echo gehad, maar mijn bm is leeg helaas... Nu moet ik morgenvroeg nog een test doen. Als die negatief is dan is het goed, is die positief moet ik m'n vlk weer bellen en gaat ze voor vrijdag een afspraak bij de gynaecoloog voor me maken, want dan is het een bbz. Heel tegenstrijdig, maar ik hoop heel erg op een negatieve test.
@EvievdB oh no wat mega vervelend. Wat een domper op een echo waar je zo naar uit keek. Maandag testte je nog positief zei je toch? Was dat een knaller?
Vorige week woensdag en dat was idd nog een knaller, maar je schijnt dus bij een bbz positief te blijven testen. Nu hopen op een negatieve test morgen, alhoewel ik me nog wel echt zwanger voel.. afwachten maar.
Ach wat naar! Dan was dat bloedverlies aan het begin toch niet goed! Hopen dat je test negatief is morgen of anders dat hij aan het aflopen is. En dat aflopen kan heel snel gaan. Ik had eigenlijk net zo'n verhaal als bij jou. Ook bloedverlies aan het begin. En daarna iedere dag wat roze/ bruinverlies dat heeft zo door gerommeld tot midden vorige week. Mijn testen liepen vanaf vorige week maandag af en waren afgelopen zaterdag weer wit. Ze liepen sneller af dan dat ze opgelopen waren. Ik zou volgende week dinsdag de echo hebben maar die heb ik afgezegd omdat ik niet voor de 2e keer naar een lege baarmoeder ga staren.. . En volgens de verloskundige zou er gezien mijn witte testen toch niks meer in zitten. Veel sterkte in deze rot periode toegewenst!
Oh nee, wat een rotnieuws Gek om te zeggen inderdaad, maar dan hoop ik voor jou ook op een negatieve test. Een bbz is echt heel naar.. Sterkte!