Waar valt jouw mond van open? Deel 11

Discussion in 'De lounge' started by Iertje81, Oct 3, 2022.

Thread Status:
Not open for further replies.
  1. cosdy

    cosdy Fanatiek lid

    Jun 21, 2012
    1,905
    2,067
    113
    Begrijp ik nou goed dat je 40 als middelbare leeftijd benoemd??
    Daar valt de mond van deze bejaarde dan echt wel van open :eek::roflmao:
     
    Kleintjuh85, GroeneBomen and Iertje81 like this.
  2. Mammavantwee

    Mammavantwee Niet meer actief

    Ik heb het even opgezocht. Tussen de 40 en 60 jaar is middelbaar. Dus daarna ben je gewoon al bejaard ?:eek:
    Dan was het een bejaarde vrouw, ik schatte haar halverwege de 60 in :roflmao:
     
    GroeneBomen and Havermout like this.
  3. cosdy

    cosdy Fanatiek lid

    Jun 21, 2012
    1,905
    2,067
    113
    Gelukkig.... ik noemde mezelf iets te vroeg bejaard :D
     
  4. sannever

    sannever Fanatiek lid

    Jan 22, 2014
    1,784
    1,580
    113
    Female
    Thuis
    Een bekende van me doet dat nog steeds..."mama vind..." of, heb je je kleertjes/schoentjes enz...Kinderen zijn pubers (16 en 19) en inmiddels een flink stuk groter als de moeder.Vreselijk om te horen...
     
    Spectre and owly like this.
  5. 3musketierseneengirl

    3musketierseneengirl Fanatiek lid

    Jan 6, 2021
    2,369
    1,760
    113
    Female
    Wij hadden zo’n buurman die was aan bellen buiten duidelijk te horen. En dan zei hij door telefoon dat hij kindjes naar bed ging doen. Pubers van 14 en 16 toen. Echt:evil: dat was zo bizar gezin blij dat we verhuisd zijn.
     
  6. Muisje2016

    Muisje2016 Fanatiek lid

    Jan 18, 2016
    3,025
    5,138
    113
    Over onfatsoenlijke ouderen gesproken.... ik sprak laatst een oudere man aan op het feit dat hij met zijn elektrische fiets op volle snelheid door het winkelcentrum (voetgangersgebied) reed en ik mijn zoontje aan de kant moest trekken.

    Ik zei letterlijk (want hij parkeerde voor de AH waar ik ook naar binnen ging): Zou u voortaan alstublieft willen afstappen, want u mag hier niet fietsen en u reed bijna mijn zoontje omver.
    Nou, die vent flipte helemaal! Ik was een zeikwijf en ik moest niet zo moeilijk doen en me niet zo druk maken. (Terwijl ik super kalm was en hij zelf een knalrode kop kreeg.) Ik zei nog: volgens mij maakt u zich druk, vraag alleen of u volgende keer wil afstappen. Toen kwam er een hele scheldkanonnade en ben ik doorgelopen.
    En het was een kwieke 60er die met een zwaai van zijn fiets stapte, dus ook geen kwestie van slecht ter been en daarom voor de deur parkeren.
     
  7. zegenwens

    zegenwens VIP lid

    Sep 28, 2021
    5,017
    4,989
    113
    Female
    Die is psychisch niet helemaal in orde volgens mij o_O
     
    Mammavantwee likes this.
  8. Spectre

    Spectre VIP lid

    Nov 5, 2015
    19,827
    18,545
    113
    Female
    Ohh jeetje :o: nee ik mag hopen dat het dan wel over is hahaha
     
    sannever likes this.
  9. nijn37

    nijn37 Fanatiek lid

    Aug 13, 2006
    2,704
    2,382
    113
    Ik kwam er dus onlangs pas achter dat ik al bijna 10 jaar van middelbare leeftijd ben :|
     
  10. Vero0504

    Vero0504 VIP lid

    Nov 17, 2016
    18,959
    15,002
    113
    Ik deel dat bouwjaar maar we zijn jong van geest. Herhaal de vraag echter niet voor de koffie, als jut en joker aan t spoken zijn geweest.
     
    Kleintjuh85 likes this.
  11. Vero0504

    Vero0504 VIP lid

    Nov 17, 2016
    18,959
    15,002
    113
    In uw tijd waren er nog maar weinig auto's het verkeer is wat drukker geworden dus de keuze om leren in een veilige omgeving wat beperkter, voila het resultaat.

    Zo zitten wij met G nog te hannessen wat de betere routes zijn. Bij t minste geringste is de keuze al "de weg" vanuit ons huis. Laat dat nou niet bepaald verantwoord zijn. 6 jaar maar je wordt nog door dr aangereden op een recht stuk (focus).
     
  12. Iertje81

    Iertje81 VIP lid

    Dec 31, 2015
    17,953
    33,624
    113
    Maar, en misschien weet jij dat dan, wanneer bel je dan de politie voor zoiets? Want overal hangen van die stickers dat bij diefstal meteen de politie wordt gebeld en/of je dan een boete krijgt van ik geloof €182.
    Ik was een poos geleden bij de Vomar en toen kwam er politie binnen en toen zei de bedrijfsleider: ze zitten achterin en zijn een jaar of 15.
    Waarom mochten die oude mensen gewoon gaan na betalen. Het zat me echt niet lekker.
     
  13. Maan14

    Maan14 Fanatiek lid

    Feb 6, 2022
    2,847
    3,008
    113
    Ligt aan het protocol, als ze de spullen gewoon afrekenen is het geen diefstal, wel waren ze het van plan natuurlijk!


    Maar pas als ze met de gestolen goederen de winkel uitlopen is het diefstal. Wij hebben zo steeds de zelfde engerd gehad die met een tang de alarmen er uit haalde ' hadden we op camara gezien' . Wij konden niks en mochten niks, pas als hij er mee naar buiten liep was het diefstal.

    Het moet echt op heterdaad zijn.
     
    Iertje81 likes this.
  14. zegenwens

    zegenwens VIP lid

    Sep 28, 2021
    5,017
    4,989
    113
    Female
    Heel raar inderdaad. Dat je misschien één ding vergeet te scannen vind ik nog geloofwaardig. Maar 6? Terwijl je er met zijn tweeën bijstaat? En het gaat ook nog 'toevallig' om dure producten als koffie, kip en kaas? Dat klinkt niet meer zo onschuldig in mijn oren.
     
    Gewooniemand and Iertje81 like this.
  15. Iertje81

    Iertje81 VIP lid

    Dec 31, 2015
    17,953
    33,624
    113
    Die oude mensen hebben vaak hun bek vol over de jeugd maar zelf zijn ze soms vele malen erger. In de supermarkt ook: ‘ik mag wel even voor hè? Jij hebt nog jonge benen om op te staan.’ Ik zweer dat ze kwieker liep dan ik met m’n rugpijn en buiten dat, ze had een ongelooflijk volle kar en ik maar twee dingen en moest terug naar kantoor. Ik heb het ook niet gedaan :oops: en vooral niet omdat ze ook nog even moest benoemen dat we respect moesten hebben voor ouderen.
    Ik laat graag iemand voor maar niet op deze manier.
     
  16. Zxcvb

    Zxcvb VIP lid

    Dec 13, 2019
    13,026
    14,680
    113
    Female
    Oh wat afschuwelijk!
     
  17. Iertje81

    Iertje81 VIP lid

    Dec 31, 2015
    17,953
    33,624
    113
    O, oude mensen op een elektrische fiets :rolleyes:
    In Corona tijd ook. Al die oudjes buiten. Lekker fietsen in hele groepen. Lekker naast elkaar zodat je er zelf niet meer langs kunt want het was toch het advies om buiten te zijn? Ja Gerda. Maar wij zaten allemaal ‘lekker’ binnen om de oude mensen te beschermen terwijl jullie het ervan nemen.
     
    Muisje2016 likes this.
  18. toch3

    toch3 VIP lid

    Dec 28, 2013
    18,291
    17,176
    113
    Zonder het spoken wwl? :D
     
  19. Basilicum

    Basilicum Fanatiek lid

    Nov 9, 2022
    3,316
    3,307
    113
    Female
    Van de brutaliteit van mijn dochter van 15 maanden :eek:
    Gisteravond, rond kwart voor vijf. Ze loopt naar haar kinderstoel terwijl ze 'etteee etteee ettee' schreeuwt, zo hard mogelijk. Schuift haar kinderstoel aan de eettafel en wijst naar mij en daarna naar de keuken... 'ettee?!' Ze zegt nog niet eens mama maar is nu al een ware slavendrijver :roflmao:
     
    Maev, Gewooniemand, Spectre and 8 others like this.
  20. Iertje81

    Iertje81 VIP lid

    Dec 31, 2015
    17,953
    33,624
    113
    Ah zo. Ik heb dat een keer gehad. Dat was echt heel erg. Ik had boodschappen gedaan en blijkbaar zat er nog paracetamol voor Luc achter m’n tas. Ik lette daar niet op want z’n amandelen waren net geknipt en hij had echt pijn en ik ging het snel snel even halen, inclusief eten voor die avond. Dus ik rennen en snel naar m’n auto en toen kwamen de bedrijfsleider en een caissière achter me aan toen ik de spullen in de auto legde. En toen moest ik m’n kofferbak openmaken en daar lagen nog meer spullen in van eerdere boodschappen: ik heb altijd een halve winkel in m’n auto. Serieus. Ik heb nooit zin om alles mee naar binnen te nemen dus als je een fles wijn of bier of pak spaghetti nodig hebt, check dan eerst even m’n kofferbak.
    Anyway, toen zeiden die medewerkers dat ik dat misschien ook wel meegenomen had kunnen hebben maar dat waren allemaal spullen van de Lidl dus kon niet. Uiteindelijk mocht ik mee naar binnen en afrekenen maar ik voelde me zwaar voor lul staan want er keken ook allemaal mensen :rolleyes:
    Ik vraag me trouwens af of die medewerkers mij mochten sommeren m’n kofferbak open te doen maar goed :|
    En toen ze buiten naar me toe kwamen zei de bedrijfsleider dat de caissière had gezien bij de kassa al dat ik die paracetamol niet afrekende. Had dat toen dan gezegd o_O
    Tegenwoordig check ik altijd of er niet iets per ongeluk in m’n kar is achtergebleven.
     

Share This Page