ik ben er wel blij mee. we zijn al ruim 2 jaar onderweg. Na ivf is het voor ons ook klaar. we hebben 2 kinderen spontaan en natuurlijk gekregen. Nooit gedacht dat het zover moest komen. Ik zie er niet tegenop. Wel ben ik bang voor de punctie.
Hi all, de afgelopen periode heb ik vooral meegelezen. Moet me weer mentaal instellen op de IVF en met name de punctie. IUI is helaas niet gelukt . Inmiddels wel begonnen met prikken. Ben benieuwd wanneer de punctie plaats vindt.
@Didi5555 wat verdrietig dat de iui niet gelukt is. Hoe gaat het prikken? Heb je Al een follikelecho gehad? @Patty86, Welkom! Wat apart dat het zwanger worden nu niet meer lukt, zelfs niet met iui. De wens voor een 3e is heel herkenbaar en ik snap je verlangen helemaal. Hopelijk gaat deze wens over niet al te lange tijd alsnog voor je in vervulling! De punctie ervaart iedereen heel verschillend, het ligt ook aan de pijnstilling heb ik het idee en die is per zh verschillend. Mijn tip is om te ontspannen en het over je heen te laten komen.
Het prikken lukt wel, heb eerder een IVF gehad. Zie alleen tegen de punctie op. De vorige keer had ik het met sedatie en nu niet. Toen was het al niet pijnloos. Geen meting nog gehad. Ik keek er echt na uit om te beginnen en nu ik erin zit denk ik phoe! @Patty86, welkom!
Oh, bijzonder dan idd dat je straks misschien verder moet met IVF. Gelukkig sta je er positief in. Ik kijk ook erg op tegen de punctie!
Balen dat de IUI niet gelukt is. Is er een reden dat je van IVF naar IUI bent gegaan en weer terug gaat naar IVF? En waarom krijg je nu geen sedatie bij de punctie?
IVF heb ik 2 jaar geleden in een ander ziekenhuis gehad. Daar deden ze aan sedatie en hier doen ze dat niet. Vet stom! Hopelijk kan ik het aan. Wij wilden vorige maand met IVF starten en toen bleek mijn lichaam een nieuwe cyclus aan te maken, zonder dat ik het door had. Ik werd nl. Niet ongesteld en uit de bloedtest bleek al dat ik te ver in de cyclus was en IUI alleen nog maar de optie was.
ja ik verbaas me er ook nog steeds over. Wel 3 miskramen gehad en ook nog 1x met eerste IUI. We zijn helaas wat ouder geworden en de zaadkwaliteit is ook minder nu. Hopelijk lukt het met IVF wel. Ik heb nu 2 dochters van bijna 9 en 7 jaar. ik Heb vlak na de 1e miskraam in maart 21 mijn moeder verloren. In 8 weken overleed zij aan galwegkanker op 58 jarige leeftijd. Daar een enorme klap van gehad.
Vandaag twee dagen na de punctie en nu last van een ‘weeïg’ gevoel in de buik. Ik ken dit alleen van een paar dagen voor de menstruatie? Iemand ervaring mee?
Jammer dat er nu dan een traject nodig is. Hopelijk is dit succesvol voor jullie.. Wat de punctie betreft; dat hoeft geen pijn te doen. Ik had zelf alleen Paracetamol en Naproxen van te voren en de prikjes in de baarmoedermond. Geen pijn gevoeld van de punctie. Het is dus voor iedereen anders. Succes alvast!
Proficiat ik zit met gemengde gevoelens ik heb 6 februari de punctie gehad 9 februari de terugplaatsing van 3 embryo,s heb maandag nog een ovitrille moeten zetten van 250 nu donderdag 16 februari eerst bloed ni zo veel bij afvegen eerst rood dan roze dan plots gedaan nu heb ik 21 februari mijn bloedtest voor resultaat ik was vandaag zo nieuwsgierig dat ik toch bloedtest deed 11 dagen na punctie en was negatief zou dat iets kunnen veranderen nog want normaal is het na 15 dagen na de punctie wat denken jullie
Oh jeej, dat is verdrietig! Ik kan me voorstellen dat dat heftig was. Ik hoop voor jullie dat IVF dat laatste duwtje in de rug zal zijn.
Dat had ik ook beide keren na de tp. De 1e keer mislukte de innesteling uiteindelijk (had eerst wel een licht streepje, maar die werd in 2 dagen wit), toen duurde dit gevoel ook langer. De tweede keer was het korter en bleek ik zwanger! Spannend Nylla!
Lastig, je bent nog wel te vroeg, maar ik had zelf op dag 11 na de punctie al een licht positieve test. Hopelijk heb je snel de uitslag van de bloedtest, succes!
@Patty86, voor jou dus ook een nakomertje als het mag lukken! Wat ontzettend heftig van je moeder, in zo'n korte tijd ook. Kan me voorstellen dat je daar een enorme klap van krijgt. Dan ook nog meerdere miskramen, pittige tijd heb je achter de rug zeg. Hebben ze geen oorzaak voor de herhaalde miskramen gevonden? Dat wordt dan ook een spannende tijd als het nu met ivf wel mag lukken. Wat heb ik me vergist in hoe mentaal zwaar deze weken zouden zijn na mijn eerdere miskraam... Gelukkig nu richting de 12 weken, maar de angst zit er nog steeds goed in.
Ik begrijp je berichtje even niet zo goed: Heb je 3 embryo's tegelijk teruggeplaatst gekregen? Doen ze dat? Ik denk dat je nu toch wel een licht positieve test zou moeten zijn 14 dagen DPO. Maar wie weet vandaag of morgen pas? Ik ga duimen!
De resultaten zijn teleurstellend omdat er met de hoogte dosis (225), 3 bevruchting zijn waarvan er 1 is teruggeplaatst op dag 3. De andere twee zijn niet gaan doordelen. Alle drie de embryo’s waren daarnaast van ‘slechte’ kwaliteit. De arts legde uit dat er van de klasse A-B-C-D, de embryo’s een C klasse waren. Mijn eierstokken reageren dus helaas niet goed op de hoogste dosis met een AMH van 1.7. Moeilijk om mij hier bij neer te leggen.