Hoi allemaal, ik test sowieo nog door voor de zekerheid, maar zijn deze al positief? Al 6 dagen cervixslijm en vandaag flinke ovulatiepijn aan de linkerkant (zelfs met lopen). Testen van gisteren om 13.00 + 21.00 uur en vandaag om 11.00 uur. Maar, door werk, hebben we alleen gisteravond seks kunnen hebben. Vandaag en morgen gaat het niet lukken. Zullen we dan als nog een goede kans hebben?
Hij hikt er echt tegenaan. Als hij niet donkerder wordt zou ik die van gisteren als positief beschouwen en dan was de seks van gisteren goed getimed.
Dankje voor het meekijken! Vanavond was hij weer lichter, dus denk dat die van gisteravond inderdaad toch de piek is geweest. Geen echte knallers.. Maar we gaan het zien
Probeer altijd nog even door te testen. Bij mij was die ook donkerder geworden, terug lichter om vervolgens echt een knaller te hebben. (Eerste foto is de semi positieve waarvan ik dacht dat dat mijn piek zou zijn, tweede foto is mijn uiteindelijke piek 4 dagen later)
Dames ik heb ook een vraagje vorige maand toen ik met cb ovulatietest ging testen heb ik hele cyclus geen smiley gehad maar ben wel ongesteld geworden. Mijn cyclus is altijd 28/29 dagen. Paar keer ben ik eerder geworden vorige maand was ik op 30 dpo ongesteld geworden. Nu ben ik nog steeds met cb aan het testen zit nu op 14 dpo heb nog steeds geen smiley gehad en nog niet echt slijm van vruchtbaar. Ik wil dit keer ook niet missen want we zijn al 6 maanden bezig, ik twijfel of ik vandaag gemeenschap zou houden om toch biet te missen of zal ik 1 dag nog wachten wat denken jullie?
Zo, die van jou knalt echt! Goede tip. Merkte je lichamelijke dingen dat je je eisprong eraan kwam of had of dat verder niet? Gister had ik namelijk echt ovulatiepijn, die is vandaag weg. Ook de vruchtbare afscheiding niet meer. Dus ik heb denk ik toch m’n eisprong gekregen. Maar blijf voor de zekerheid even testen. Vandaag waren ze licht in elk geval.
Wat vervelend. Ik zou blijven testen deze ronde, kijken wat het brengt. En misschien (als jullie het leuk vinden het dat ook lukt) om de dag proberen seks te hebben, in elk geval rondom de dagen dat je je eisprong zou kunnen hebben eventueel?
Jaa inderdaad hoop dat ik een positieve test nog krijg. Jaa klopt ik wilde vandaag eigenlijk weer maar had twijfel van dagelijk is mijn piek morgen dus morgen wil ik wel proberen om gemeenschap te hebben. Het word gezegt om de 2 a 3 dagen daar probeer aan te houden, soms is mijn man moe dan valt hij in slaap op de bank dan wil ik hem ook niet extra moe maken hahaha. Ik hoop dat ik dit keer toch mijn ovulatie niet mis. Als het dit keer ook niet lukt dan weet ik het niet meer ik wil niks dwingen kwa seks moet ook leuk blijven
Ja ik had die dag op het werk lage rugpijn en buikkrampen, soort lichte menstruatie krampen. Alleen aangezien ik die ochtend die knaller had, is het normaal gesproken dat mijn eisprong 24 tot 48 uur daarna zou plaatsvinden. Gister (de dag van de eisprong zoals ze zeggen) had ik weer nergens meer last van. Dus geen idee of het daar aan lag. Met mijn cervixslijm heb ik nooit geen indicatie aangezien ik nooit heb gemerkt dat ik eggwhite slijm krijg. Ben zo benieuwd over twee weken. Ga er natuurlijk ook niet vanuit dat het direct gelukt is aangezien dit de eerste keer is dat ik echt een positieve ovulatie test heb gehad. Heb je nog verder getest?
Spannend, de 2 wachtweken.. Ik duim voor je! Heb inderdaad nog getest Woensdag was de ovulatiepijn en de vruchtbare afscheiding weg, dus ik ga ervan uit dat de eisprong is geweest. We hebben alleen maandagavond kunnen vrijen, dus we gaan het zien.
Dankjewel! Ik denk dat dan inderdaad tussen maandag avond en dinsdag ochtend de piek is geweest. Dus dan is de maandag avond goed geweest lijkt mij. Nu helaas afwachten, dat is het ergste haha.
Nou dames ik blijf nog steeds testen nog steeds geen smiley, maar als ik zo naar streepjes kijk merk ik wel dat die meer zichtbaar is dan paar dagen terug. Denk jullie dat die vanavond gaat oplopen of morgen? Wij hebben donderdag en tussen vrij en zat (die nacht) gemeenschap gehad. En eventueel vandaag ook of morgen
Het is niet te voorspellen of vanavond je piek wel is. Ik zou gewoon vanavond testen en dan morgen weer. Qua sex zit je prima dus ik zou morgen pas weer sex hebben.
We doen het om de dag want heb mijn piek nog steeds niet kunnen vinden heel raar, streepje begint ook weg te gaan denk dat het geweest is alleen weet niet wanneer.
Jaa zkr tot het helemaal niet meer zichbaar is volgende week word ik eigenlijk ongi maar we gaan het zien hoop toch dat het raak is
Als je ei nog niet is geweest wordt je volgende week ook nog niet ongesteld. Dan schuift je nod gewoon op.