Ook dat wordt minder, echt waar. Laat het even bezinken en waarschijnlijk zie je het over een paar dagen weer positief in. En af en toe een traan mag! Soms denk ik ook, waar zijn we aan begonnen. Is dit alle stress waard? Ook onze drie kinderen zijn in dit huis geboren (letterlijk, want thuis bevallen). Maar als ik dan zie waar we heen gaan en hoe tof dat kan worden, dan komt het echt goed!
Zojuist gebeld door de kopers: ze gaan het doorzetten en willen graag komend weekend nogmaals komen kijken en wat maten opnemen. De drie dagen bedenktijd lopen vanavond af en ik maak me nu geen zorgen meer. Denk dat het nu echt officieel verkocht is.
Ja het valt me echt zwaar. Maargoed. Vanavond ben ik gewoon af en toe even verdrietig (nostalgie?) en dat is oké. We hebben zoveel meegemaakt hier. Niks is nog zeker. Hij is onder bod. Maar wel positief. En we gaan natuurlijk straks in het nieuwe huis weer mooie nieuwe herinneringen maken. Alles beetje bij beetje naar smaak maken. Dat komt echt goed. Ben super super blij met het nieuwe huis. Maar hier zomaar afstand van doen. Jeetje dat valt me zwaar..
Wij hebben vandaag op de piste de (ver)koopakte getekend. Vrijdag is de bedenktijd voorbij dus we duimen en houden de champagne tot dan dicht. Op dit moment voel ik er dus ook nog niets bij, als alles goed verloopt dan volgt vrijdag ongetwijfeld de ontlading. Het tempo was razend. Na een week verkocht en nu de komende maanden hopelijk iets vinden.
Nog niets! Ik hoop dat de markt na de vakantie weer een beetje op gang komt. Maar goed we hoeven er voorlopig nog niet uit.
Heel herkenbaar hoor. Mijn meisje is ook in onze vorige woning geboren, ik heb het er heel moeilijk mee gehad. Maar eenmaal in het nieuwe huis verdween dat gevoel best snel. We zijn er op alle fronten op vooruit gegaan. Wat ik nog wel raar vind is als ik in mn oude buurt kom en andere mensen in "mijn" huis zie zitten.
Wij hebben paar weken geleden een nieuw huis gekocht. Sindsdien is mijn man elk weekend ons huidige huis verkoop klaar aan het maken. Volgende week dinsdag worden de foto's gemaakt. Tot zover prima. Maar nu komt het... Ik ben momenteel 33,5 week zwanger en we hebben een zoontje van 14 maanden. Afgelopen weekenden waren voor mij zwaar. De zorg voor ons zoontje wat volledig op mij kwam te liggen (logisch, eige keus geweest), terwijl ik kamp met een zware zwangerschap (als in: lichaam is op. In 2,5 jaar 2,5 zwangerschap gehad). Ik verwacht ook niet dat ons huis snel verkocht zal worden. In onze buurt gaat het niet zo hard met vrijstaande woningen. Maar betekent ook dat ik straks met de baby mn huis uit moet voor bezichtigen. Ik zie dat helemaal niet zitten . Waar zijn we toch aan begonnen!
Oooh dat klinkt wel heel pittig zeg! Heb je geen mogelijkheid om een weekendje bij familie of vrienden te slapen met je zoontje? Zodat de zorg wat gedeeld is? Ook straks met de bezichtigingen? Of dat je man ‘s avonds doordeweeks wat meer doet wanneer jullie op bed/bank liggen? Ik vind het met 2 kleintjes al taai, laat staan zwanger. Succes!!
Wij hebben gister een bod ontvangen! De makelaar doet vandaag ons tegenbod en dan is het afwachten… Ik hoop echt met elke vezel in mijn lijf dat het geaccepteerd wordt en dat er een handtekening gezet kan worden! Zou me enorm veel rust geven
Pittig. Ik vind het met 4 kleintjes ook mega zwaar. Elke keer weer alles pakken enzo. Maargoed. Hopelijk wordt het koopcontract gauw getekend en zijn de 3 dagen bedenktijd gauw voorbij haha! Tot die tijd juich ik nog niet. Er staat nog niks vast
Nou idd. Wij zitten een beetje in hetzelfde schuitje. Al hebben wij geen tegenbod gedaan . Het zou me enorm rust geven als het gewoon officieel is.