Innestellingsbloeding?

Discussion in 'Zwanger worden' started by stellades, Feb 28, 2023.

Thread Status:
Not open for further replies.
  1. stellades

    stellades Lid

    Jan 25, 2023
    45
    16
    8
    Female
    Hoi allemaal

    Ik ben intussen 2 maandjes gestopt met de pil om zwanger te worden. We wouden rustig aan doen maar toch hoop ik dat het snel kan gaan ;)

    Mijn geschatte ovulatie was 17 februari (met ovulatietest positief getest). Vandaag (3 dagen voor geplande menstruatie) heb ik een helderrode veeg bloed opgemerkt op m'n toiletpapiertje.

    Zou dit een innestelingsbloeding kunnen zijn? Het voelt alleszins voorlopig niet zoals mijn menstruatie aan. Vanaf wanneer kan ik dan beginnen testen als mijn menstruatie er niet zou doorkomen en als het bij een klein beetje bloed blijft? Op vrijdag (geplande menstruatie)?

    Dank je!
     
  2. RoGiJuLi

    RoGiJuLi VIP lid

    Apr 15, 2011
    55,004
    15,622
    113
    Nabij Utrecht
    Aks het een innesteling is (wat wel wat laat is voor 11 dpo maar niet onmogelijk), dan zou je dat overmorgen op een test terug moeten zien
     
  3. stellades

    stellades Lid

    Jan 25, 2023
    45
    16
    8
    Female
    Inderdaad vrij laat maar las ook wel dat het mogelijk is. Ik denk dus eerder ook wel menstruatie momenteel maar we wachten af so be it! ☺️
     
  4. Deesandbaby

    Feb 25, 2023
    36
    16
    8
    Female
    Het hoge noorden
    Heb jij alweer getest @stellades ?

    Ik had namelijk precies hetzelfde. Ben wel met een iui /donor traject bezig, dus houd heel goed mijn ovulatie bij.
    Mijn nod zou ook vrijdag zijn, en dus ook dinsdag had ik een soort van menstruatie maar dan toch wat anders.

    Innesteling op 11dpo is misschien niet heel vroeg, maar ook niet te laat kan zelfs nog op 12dpo.
     
  5. Muddie

    Muddie Lid

    Feb 26, 2023
    33
    10
    8
    Female
    Ik ga hier stiekem mee lezen:D
    Zit namelijk met het zelfde te puzzelen maar dan de 19e(denk ik... Blijk er niet zo goed in te zijn als jullie:oops:). Had na miskraam heftigere menstruatie verwacht maar dat is minder dan normaal gesproken dus heb een beetje twijfels.

    Erg nieuwsgierig of je al een test hebt gedaan @stellades
     
  6. Mimixx

    Mimixx Lid

    Nov 3, 2022
    65
    49
    18
    Female
    Ik lees ook mee, hier nu hetzelfde, maar dan op 12 dpo met veegje bruin bloed. Heb je al een test gedaan ondertussen?
     
  7. Muddie

    Muddie Lid

    Feb 26, 2023
    33
    10
    8
    Female
    Ik heb na 1 dag normaal en 2 dagen een paar druppeltjes een test gedaan en die was negatief. @Mimixx spannend hopelijk straks een positieve test in handen
     
  8. stellades

    stellades Lid

    Jan 25, 2023
    45
    16
    8
    Female
    Het was uiteindelijk negatief! Nu heb ik op 9-10 dpo weer een bruine veeg dus ben benieuwd maar ik hoop er niet op ☺️
     
  9. Nylla

    Nylla Fanatiek lid

    Mar 20, 2022
    1,403
    1,255
    113
    Female
    Het lijkt me wat laat voor een innestelingsbloeding, maar vast niet onmogelijk.
    Hier begint de menstruatie meestal op 10/11 dpo met roze-/bruinverlies wat geleidelijk over gaat in helder rood bloed. Hoop natuurlijk dat dat bij jou niet het geval is!
     

Share This Page