Wintersport 22/23

Discussie in 'Vakantie en vrije tijd' gestart door nelta, 19 aug 2022.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. Koraal82

    Koraal82 Fanatiek lid

    17 jul 2013
    3.282
    1.443
    113
    Ik bedoel piste 13 (schedlerhof). Die was vandaag wat ijzig overigens. Bij ons huisje ski ik van nummer 24 bij de tschenglalift. Die vind ik dus moeilijk al ging die gister bij de skiles goed!
     
    Trirani vindt dit leuk.
  2. anne19791980

    anne19791980 Fanatiek lid

    9 dec 2008
    1.518
    229
    63
    Vandaag was de laatste dag, morgen gaan we weer naar huis. Helaas nu wel wat routes dicht in burserberg maar in brand was alles open. Na de middag wordt het echt papperig en zwaar om te skieen. Hopelijk dit weekend weer sneeuw voor de mensen die volgende week gaan.
     
  3. Koraal82

    Koraal82 Fanatiek lid

    17 jul 2013
    3.282
    1.443
    113
    Wij zijn weer naar huis aan het rijden. Het heeft vannacht gesneeuwd in Brandnertall. Veel plezier voor iedereen die onderweg is!

    Aangezien de kids het zo leuk vinden willen we volgend jaar weer gaan en op korte termijn boeken. We willen een plek waar we direct op de piste zitten en waar ook simpele piste(s) zijn voor mij. Zwembad en sauna is leuk maar geen must. Welk gebied raden jullie aan? Mijn man vond deze omgeving/pistes iets minder.
     
    Trirani vindt dit leuk.
  4. MissXray

    MissXray Niet meer actief

    Wij zijn nog zo’n 3 uur onderweg, maar krijg van vrienden al prachtige foto’s van aardig wat verse sneeuw!
     
    Koraal82 vindt dit leuk.
  5. Koraal82

    Koraal82 Fanatiek lid

    17 jul 2013
    3.282
    1.443
    113
    Veel plezier!
     
    MissXray vindt dit leuk.
  6. nelta

    nelta VIP lid

    28 apr 2009
    18.625
    9.137
    113
    Vrouw
    Rotterdam
    Fulpmes
     
  7. Luppy

    Luppy VIP lid

    1 dec 2007
    7.166
    2.282
    113
    mwah…. Fulpmes is niet echt zo. Er komt een dalafdaling via een bospad aan, maar verder zijn alle pistes boven. Waar je met1 hele drukke gondel naar toe kunt. Wel een leuk kinderland en er is 1 aardig lange oefenpiste. Verder is het voor beginners niet echt een heel makkelijk gebied.
    Hotels of huisjes liggen daar meestal niet pal aan de piste. Op zich wel een leuk dorpje.

    Misschien skiwelt wilder kaiser? Daar ligt ook niet veel direct aan de pistes maar wel een leuk afwisselend gebied met naar mijn idee wat meer mogelijkheden voor beginners. En ook niet zo heel diep in Oostenrijk.

    ski in ski out heb je volgens mij vooral veel in Frankrijk in van die dorpen die er speciaal voor gebouwd zijn.
     
  8. nelta

    nelta VIP lid

    28 apr 2009
    18.625
    9.137
    113
    Vrouw
    Rotterdam
    Wij hebben die dalafdaling toen vaak zat gedaan, beetje papperig, maar goed te doen.
     
  9. Dubbelgeluk

    Dubbelgeluk VIP lid

    18 mei 2013
    13.121
    12.099
    113
    Wij zijn sinds woensdag onderweg, gisteren echt een hele leuke dag gehad met tuben en zwemmen en vanmorgen een magische ochtend voor de kinderen, van gisteren groene weilanden in de zon, naar vanmorgen 15cm sneeuw! Dus een sneeuwpop gemaakt!
    Helaas ‘moesten’ we verder, was nog 2 uurtjes rijden. Vandaag alles geregeld voor skilessen voor de oudste, de jongste had al een bloedneus en tand door zijn lip na val slee… morgen proef skiën en starten met skiles. Hier is het trouwens ski in/ ski out. Appartement zag er op de foto’s wel fraaier uit, maar scheelt 860,- per week vergeleken met het appartement van mijn schoonzus op 100 m afstand, wat er overigens wel heel mooi uit ziet.
     
  10. februarimama

    februarimama Fanatiek lid

    23 okt 2014
    1.528
    858
    113
    Wij zijn vandaag aangekomen in Landal brandnertal. Wat een mooi park zeg, heerlijke luxe allemaal. Echt aan de piste, ondergrondse garage en verwarmd ski hok. Heerlijk warm zwembad ook. Ik ben blij verrast. Oudste heeft al lekker geskied met mijn man en we hebben boodschappen gedaan. Kids ook nog in de speeltuin buiten in de sneeuw gespeeld. Ik vond het nog erg mistig maar we krijgen ook veel zon.
     
  11. februarimama

    februarimama Fanatiek lid

    23 okt 2014
    1.528
    858
    113
    Wat vond je man er minder leuk aan?

    Ik merk wel dat het echt heel persoonlijk is met ski gebieden. Je hebt al echt de tweedeling Frankrijk en Oostenrijk. De meeste mensen zijn echt duidelijk fan van een land en blijven daar trouw aan. Ik heb liever een kleiner gebied met onze kleine kinderen, sta niet graag in de rij bij de liften. Sommige willen heel graag een echt dorp met winkels enzo, dat hoef ik ook niet al vond ik Verbier wel een heel leuk dorp
     
  12. Feye

    Feye VIP lid

    26 nov 2013
    6.472
    3.928
    113
    Vrouw
    Was een lekkere eerste dag zo.
    Toch vrij veel sneeuw gevallen, prima pistes, wel erg koud!
     
  13. cw26

    cw26 Fanatiek lid

    6 mrt 2015
    1.082
    310
    83
    Hier ook een super goede dag..
    Af en toe toch het zonnetje er door heen. Vervolgens weer wat sneeuw.
    Kinderen super leuk ski klasje.
    De rijen bij de lift waren er bijna niet, en vond het erg rustig op de piste.... of dit zo blijft, ik hoop het wel :).
    Verwacht toch wel vandaag iets drukker, denk dat veel mensen tegenwoordig ook zondag aankomen.
     
    Dubbelgeluk vindt dit leuk.
  14. februarimama

    februarimama Fanatiek lid

    23 okt 2014
    1.528
    858
    113
    Hier ook nog heel rustig op de piste, heerlijk en totaal niet koud maar wij zitten op 1100 meter.
     
  15. cw26

    cw26 Fanatiek lid

    6 mrt 2015
    1.082
    310
    83
    Hoi ..

    Hoe gaat jullie week?
    Hier tot aan gisteren echt super gehad. Merkte gisteren dat de dal afdaling onderin slechter begint te worden. Maar boven in is het super goed te doen.

    Het blijft nog steeds rustig op de berg, echt heel raar dit hebben we sinds dat de kinderen er zijn nog nooit meegemaakt.
    Gister even 5 min moeten wachten om naar boven te kunnen, maar voor de rest kunnen we overal doorlopen. Kinderen zitten ook met 6 en 7 in een klasje, ipv de 10 a 11 wat we gewend zijn dus die maken ook veel meters.

    Hopelijk laatste helft vd week ook zo goed als de eerste helft!
     
  16. Feye

    Feye VIP lid

    26 nov 2013
    6.472
    3.928
    113
    Vrouw
    Hier is het ook heerlijk! Perfect weer gister. Bovenin zijn de pistes super, onderin idd wel slecht aan het worden.
    Ik vind het bij ons wel erg druk. Bij de liften regelmatig in de (lange) rij staan. In de klasjes zitten ze met 8 kinderen, dus dat valt mee.

    Oudste is nu klaar met skiles, dus die gaat vandaag met ons mee. Mooi om zijn voortgang te zien in vergelijking met vorig jaar. Hij is echt heel erg vooruit gegaan (heeft ook lessen op de baan gehad). Skiet echt zelfverzekerd en gecontroleerd.
    De jongste mist gewoon nog ervaring op de piste. Die heeft t/m donderdag skiles en heeft daar veel plezier in.
     
  17. MissXray

    MissXray Niet meer actief

    Hier best druk op sommige pistes, maar nog geen rij gezien bij de liften.

    Het lekkere weer is echt fantastisch! Merk wel dat ik er tegenwoordig een beetje klaar mee ben na 4 dagen skiën en onze oudste ook wel. Zou volgende keer geen 6 dagen pas meer kopen, echt een beetje zonde geld omdat ik voor mijn gevoel nu door “moet” tot en met vrijdag.
     
    Nellie4 vindt dit leuk.
  18. Luppy

    Luppy VIP lid

    1 dec 2007
    7.166
    2.282
    113
    Ik ga vandaag voor het eerst sinds 2020 weer op de latten. Wij zitten in het Sauerland, maar ik moet eigenlijk gewoon werken vanuit het vakantiehuisje deze week. Vandaag ben ik wel vrij. Ik vind het wel spannend, ik was al nooit zo'n talent en nu heb ik het al 3 jaar niet meer gedaan.
    De kinderen vinden het in elk geval geweldig. Lessen was niet meer mogelijk (We hadden nogal last minute geboekt), maar het gaat zo ook best.
     
  19. nelta

    nelta VIP lid

    28 apr 2009
    18.625
    9.137
    113
    Vrouw
    Rotterdam
    Ik heb in 2014 na 15 jaar weer gedaan en en heb toen wat priveles genomen. Toen in 2019 weer, vorig jaar en dit jaar weer en vorig jaar ging het echt weer goed en nu helemaal. Vond ik vorig jaar rood nog wat spannend, nu gaat het prima. Ik weet nu ook van mezelf dat ik het kan en heb dat vertrouwen ook. Echt zo fijn.
     
  20. Dubbelgeluk

    Dubbelgeluk VIP lid

    18 mei 2013
    13.121
    12.099
    113
    Wij hebben echt pech met de weersomstandigheden. Het lijkt alsof overal de zon schijnt in Oostenrijk, behalve hier, bovenin ook slecht zicht. Maar wel windstil, fijne pistes en nergens een rij voor de lift. Ik heb na 30 jaar weer op skies gestaan en na een privé les ging het best aardig. Nu mijn skies weer ingeleverd, vanmiddag weer even snowboarden (of vanavond, want er is in het donker een piste open!)
     
    MissXray vindt dit leuk.

Deel Deze Pagina