Vandaag mijn eerste vroege echo gehad met 6 weken en 1dag Baby gemeten en termijn komt overeen met de grote van de baby. Helaas geen hartje gezien Wat moet ik nu Is het te vroeg en is er nog hoop? Of is dit een fout teken? Volgende week dinsdag met 6 weken en 6 dagen weer een echo
Ik kan me voorstellen dat je erg onzeker bent op dit moment. Wanneer je het hartje ziet kloppen ligt helaas aan heel veel factoren. Wat heeft de echoscopist er zelf over gezegd? Ik zag het hartje ook 'pas' kloppen met 6+2 weken. Niet om je goede hoop te geven, maar het kan dus wel. Ik zou nog even geduld hebben tot volgendeweek, hoe moeilijk dat ook is!
En dan nog de vraag of je verwachtte termijn klopt. Je hebt veel verschillende topics en ik vermoed dat je termijn niet klopt en je gezien je positieve ovulatietest op 4 februari nog geen 6 weken bent
Het hartje klopt al wel als je 6 weken bent, maar de appartuur kan het niet altijd oppikken. Het is geen vereiste dat je al een kloppend hartje ziet nu Je moet niets, week afwachten. Niet te vroeg nieuwe echo inplannen
Dit inderdaad. Bij een positieve ovulatietest op 4 februari zou je uiterlijk 6 februari een eisprong hebben en ben je pas 6 maart ongeveer 6 weken. Zelfs als je meteen dezelfde dag de eisprong hebt gehad, ben je vandaag nog maar 5+5 weken zwanger. Ik heb dan niet gekeken naar de eerste dag van je laatste menstruatie, maar ik heb 2 weken terug gerekend vanaf de vermoedelijke eisprong. Bij mij klopte de uitgerekende datum altijd precies met mijn vermoedelijke eisprong (laatste 4 zwangerschappen).
Ik denk net als de dames hierboven dat je termijn niet klopt. Denk eerder dat je 5+3, hooguit 5+5 bent in het meest gunstige geval. Ik had ooit een vroege echo met 5+3 enkel om een bbz uit te sluiten. Wat ik toen zag? Een vruchtzak met één stipje. Geen dooierzakje, laat staan een embryo met kloppend hartje. Geduld is helaas het toverwoord….
Maar in je andere post (recht onder deze atm) zeg je dat je afgelopen dinsdag met 5+6 weken ook een echo hebt gehad, dan is dit toch niet je eerste vroege echo? Je bent misschien minder ver dan je denkt, als ik de commentaren lees. Mijn ovulatietest was op 6 feb positief, dus je bent maximaal 2 dagen verder dan ik als de jouwe op 4 feb positief was. Als je zekerheid wil hebben kun je beter wat langer wachten met de volgende echo. Antwoord op je vraag: het is waarschijnlijk te vroeg; je moet niks maar je zou de volgende echo dus wat later kunnen plannen. Op deze manier lijkt me ook redelijk stressvol (en eerlijk: zonde van tijd en geld).
Je hebt in alle topics nu denk ik vaak genoeg te horen gekregen dat je echt nog moet afwachten. Er zit niks anders op, hoe moeilijk het ook is.
Maar het vuchtje lijkt zo groot.. En de verloskundige heeft het opgemeten en kwam uit of 6 weken en 1 dag maar kan helemaal niet Want ik heb 4 feb een positieve ovulatietest gehad en 14 feb een positieve zwangerschapstest Mijn cyclus is nooit 28 dagen geweest. Altijd tussen de 30 en 39 dagen.. Elke keer als ik naar de wc ga en geen bloedverlies heb ben ik opgelucht.. maar de gedachte dat dat het hartje morgen niet klopt maakt me onwijs verdrietig.
Het vruchtje is niet groot, het is groot gemeten. Metingen op dit termijn zijn gewoon niet betrouwbaar. Ik ben vaak zat bij de termijnecho alsnog 5 dagen vooruit gezet. Zoveel verschil kan een paar mm al maken op dit termijn. Ik denk dat er niets anders op zit dan afwachten, hoe onzeker en moeilijk ook.