Dat ik mij wat zorgen maak om de jongste. Hij begon donderdagmiddag met overgeven. Dacht in eerste instantie aan buikgriep. Maar sinds vrijdagavond is hij helemaal opgeknapt, eet en drinkt normaal, speelt en is actief. Alleen geeft hij nog steeds 2 tot 3x per dag over. Zomaar uit het niks. Hij voelt het niet aankomen. Hij is ook totaal niet ziek verder.
Ik denk nog het restje van het virus. Mijn jongste had dit afgelopen december. Aantal keren braken en opgeknapt en dan moest ze ineens weer braken tijdens het slapen. Dit had ze 2 avonden achter elkaar en toen was het over. Overdag had ze nergens last van. Ik verwacht dat het met een dag of 2/3 over is.
Daarom, geloof dat ik dan gek zou worden, ben ik helemaal nooit meer thuis. Eerder wilde madam trouwens ook al op hockey erbij. Wou dat ik iets van haar sportiviteit had, zou vast wat kilo's schelen.
Mijn zoon heeft zo een natuurkunde toets en ik was 'm net aan het overhoren. "Wat kun je vertellen over de stralingsdosis?" *saai verhaal*, de dosislimiet voor een volwassene is 1 minicervelaat (dat moet dus millisievert zijn). Is het heel erg dat ik hem niet verbeterd heb?
Vriendinnetje van m'n zoontje tegen mij: "Mijn mama is dunner dan jij." Even later: "Je tanden zijn een beetje geel." Nog even later: "Hé, je hebt een pukkel!" En bedankt
Maar wel fatsoen toch Hopelijk zeggen die van mij dat niet wanneer ik er niet bij ben. Lesje wat kan je wel denken, maar niet zeggen.
Zo haal je het kind op en zo zit je bij de huisarts. Een springende knuffel is nooit een goed idee... Mijn bril is gevallen en stuk. Onder bij mijn wenkbrauw een snee. Ben benieuwd of ze hechtpleister doen of lijmen Ik verwacht niet dat de bril gemaakt kan worden. was zooooo blij met mijn bril. Heb een moeilijk hoofd, hopelijk kunnen ze het nog bestellen. ( klein hoofd, kinderbril te klein, meeste volwassen brillen te groot) Wang en boven wenkbrauw is wat rood. Hopelijk trekt dat zo nog weg. Ik hou van mijn knul maar dit is teveel van het goede.
Of een hele onzekere moeder die telkens opmerkingen over anderen maakt, waardoor de kleuter het ook gaat doen
Oh nee, daar hebben mijn jongens ook nog wel eens een handje van. Zo niet handig. Geweldig lief bedoeld die knuffel, maar liever iets rustiger aub! Ik help je hopen dat deze bril nog besteld kan worden. Heb je hem al lang?
Ojee ook aanval knuffels. Onze knul is al zo groot (8 en 1.45) dus er komt ook een dag dat ik een keer plat ga. ( ben maar 1.60) Inmiddels hebben ze een hechtpleister op geplakt. Ze konden de bril niet maken. Voor nu zit hij met duck tape aan elkaar.... We hebben een afspraak gemaakt voor over een aantal dagen. Misschien dat dan de afdruk van de bril/ kind en zwelling dan minder is. Blijkbaar heb ik hem bijna 4 jaar. Vond hem zo mooi maar helaas niet meer leverbaar. Heel eerlijk ik hou niet van nieuwe dingen. Moet er altijd heel erg aan wennen, geeft stress en maakt me onzeker. Zie er erg tegenop om wat uit te zoeken. Klinkt heel stom nu ik het schrijf maar wel waar. ( duurde weken voor dat ik gewend was aan mijn huidige telefoon, het was dat ik in geval van nood niet snel genoeg kon bellen anders had ik gem gehouden) Zijn er meer mensen die niet zo van nieuwe dingen houden?
Ik heb 9 jaar met mn vorige bril gedaan, haha. Hier ook lastig, ik draag nu een xs bril. Bij Hans Anders hadden ze die. Kinderbril idd net ietsie klein.
Jammer dat de bril niet meer te krijgen is. Ik hou wel van nieuwe dingen en herken dus niet jouw verhaal.