Maakt toch geen moer uit wat anderen denken? Je hoeft jouw beslissingen over JOUW leven en geluk nooit, maar dan ook nooit, te verantwoorden naar anderen toe. Zeker niet als jouw beslissingen alleen impact hebben op jou (en je gezin).
Na aangeboren afwijkingen en meningitis is verdrinking de derde belangrijke oorzaak van overlijden onder kinderen van 1 jaar. Bij jongetjes van 2 tot 5 jaar is verdrinking zelfs de voornaamste doodsoorzaak. Bron CBS Je mag het helemaal zelf weten maar ik zou gewoon een hek plaatsen.
We zijn vandaag gebeld door de makelaar. We zijn het geworden! Zo blij! Downsizen/ upgraden, hoe je het maar wil noemen. Wat een vrijheden zullen we straks krijgen, heerlijk
Wij hebben een hek van 1.40 hoog staan en de spijlen zitten dichter bij elkaar zodat de voeten er niet tussen kunnen en ze niet omhoog kunnen klimmen. Ik ben nog nooit zo blij geweest met een hek.
Helemaal geweldig! Zou dat zelf ook graag willen. Rijkdom vinden door ook van minder te kunnen bestaan (komt uit lied van Trinity)
Zoveel mensen zoveel meningen. Ik zou bv al niet in een woning aan het water gaan zitten met kleine kinderen zoals sommige mensen. Maar zij moeten er toch wonen en niet ik. Gewoon doen waar jullie je goed bij voelen en waar jullie blij mee zijn.
Water zou mij niet tegen houden, bijna overal in Nederland is water al dan niet slootjes etc. Gevoelsmatig heb ik er nu juist meer controle over. Ze weten immers al vanaf heel jong dat je pas alleen het water in mag als je zwemdiploma’s hebt. Hier hebben we een stuk tuin, het hek en dan een groot stuk tuin waar ze dus niet kunnen komen en daarna is er pas het water.
Je maakt je druk om wat anderen vinden ... euh ... waarom het is jou leven en jij moet later terug kijken op hoe je het hebt geleefd. Als je tegen mij zegt 10m2 meer geld over nieuwbouw ... ik heb niet verder gelezen ik had het al gekocht!
Ik vind het niet echt klinken als downsizen hoor! En zelfs al is het downsizen, als jullie maar happy zijn, toch? Het huis waar we nu wonen is ook kleiner dan ons vorige huis. Niet bewust voor gekozen, maar kwam toevallig zo uit en we hebben nog steeds meer dan genoeg ruimte. Het was niet eens in me opgekomen dat mensen in m'n omgeving het zouden kunnen zien als downsizen, haha. Maar ja, wij zijn wel 45+ inmmiddels, dus we hebben er misschien al wel een beetje de leeftijd voor