Hee hee ik plaats even 2 foto’s eentje is van me •menstruatie?• andere is van de menstruatie cyclussen die ik gehad heb Ik wordt erg onzeker van de laatste maanden en ik weet niet hoe of wat… ik ben in november bij de huisarts al geweest die gooit het op hormoonverandering maar ik weet het gewoon niet normaal heb ik ook een heftige menstruaties nu deze laatste keer had ik dit bloedverlies helder rood en helemaal niet zoveel per dag maar wel 7 dagen… iemand bekend met me verhaal of ideeen wat me opluchting kan geven
Zo te zien heb je een cyclus van ca 30-35 dagen. Ik weet niet hoe oud je bent, maar ik weet wel dat menstruaties kunnen veranderen naarmate je ouder wordt. Ik zie nog niets geks om je zorgen over te maken.
Ik ben afgelopen maandag 30 geworden, het is meer dat ik me druk maak van de laatste 5 maanden zie berichtje van de laatste maanden. Daarvoor had ik idd wel redelijk cyclus maar vind de laatste maanden gek
Ook de laatste maanden? En dan bekijk ik van november tot nu… sorry als ik me ongerust maak. Mij hebben inderdaad een kinderwens, al is zwanger worden voor ons erg moeilijk. We hebben onveilige sex. En eigenlijk met de hoop dat het net als met M. Spontaan nog een keer mag gebeuren.
Tussen 14-2 en 10-3 zitten maar 24 dagen tussen en m’n bloedverlies is ook veel heldere van kleur. Ik heb ook die 2 tussenbloedingen gehad.. wat ik eigenlijk nooit mee maak.. ik vind gewoon lastig , maar behoort dit als gewoon??
Oké het was voor mij gewoon ff gek, en maakte me ongerust of er iets was met me baarmoeder of baarmoederhalskanker symptomen.. of noem maar wat op als je Dhr Google opent
Nee dat klopt eigenlijk, zou ik een huisarts nog moeten contacten, of gewoon maandje afwachten..en het gewoon als normaal zien
Als je je echt zorgen maakt zou ik je huisarts contacten. Hier een foto plaatsen van bloed, daar kan het gros geen chocolade van maken. Het gaat om het totaal plaatje. Je bent 30 geworden, dus als het goed is uitnodiging ontvangen voor uitstrijkje. Heb je die laten maken door je huisarts?
Ja heb gisteren de uitnodiging ontvangen idd moet nog een afspraak maken. Vind dat ook zenuw slopend over 3 maanden trouw ik en ben alleen maar bezig met wat als op dit vlakte pfff
Klinkt niet fijn voor jou en ook niet alsof je dingen op dit vlak nog objectief/realistisch kan zien? Zou maandagochtend gelijk een afspraak maken voor een uitstrijkje en ook bespreken dat je alleen maar bezig bent met een eventueel negatieve uitslag. Veel succes en veel plezier: de aanloop naar je trouwdag zou leuk moeten/mogen zijn…?