Vandaag een rommelige dag. Ik was bij mijn moeder om te helpen (gisteren kleine operatie gehad) O: schaaltje alpro naturel met framboos en meloen en wat havermout. T: koffie (en die kwam met slagroom en een koekje, dus die heb ik opgegeten) L: tomaten groentesoep met ballen T: (in de auto) suikerwafel D: (nog steeds onderweg naar huis) wrap met zalm en smoothi aardbei banaan yoghurt (tankstation)
Het wisselt een beetje. Soms om 11:00 (voor de voeding van baby) wat fruit 12:00 lunch 14:00 fruit, als ik dat om 11:00 niet heb gedaan 15:00 tussendoortje 17:30/18:00 avondeten.
O: 2 boterhammen met appelstroop T: druiven L: 1 pistolet met gekookt ei, 1/2 met ham en 1/2 met appelstroop en een half croissant T: 2 volkoren biscuits D: schnitzel, aardappel partjes (beide uit de oven) met broccoli T: punt bosvruchtenbavarois taart (oudste 2 kids geslaagd voor hun verkeersexamen, dat moesten we vieren) 26 min yoga, 21250 stappen en wat fietsritjes. 2410 caloriën waarvan 906 actief
Hier wel een prima dagje: L: skyr met kiwi, banaan en lijnzaad & 1 tosti van volkoren brood met kaas en een plakje salami T: roze koek met cappuccino D: burritos T: blokje pure chocolade @Vulpix Welkom ook! Ik eet tussen 12/13 & 20u. Net als @Fanne laat ik dat 1 dag in de week los: op zaterdag. Dan neem ik 's avonds een wijntje en chipje. Ben op deze manier al bijna 7 kilo kwijt Voelt op deze manier totaal niet als dieet/methode maar voelt heel natuurlijk en echt als levensstijl. Wil dit dus ook blijven doen als ik mn streefgewicht gehaald heb Leuk wat nieuwe dames die aansluiten gezien het topic wel steeds stiller werd haha!
Welkom nieuwe dames. Succes! Ik ga ook weer proberen wat consequenter bij te houden. De spannende/rare dagen zijn weer even voorbij. Dus dat moet lukken. Morgen wordt weer lastig. Druk met werk/kinderen combinatie. En vandaag iet echt rust kunnen nemen of iets kunnen voorbereiden. Maar we gaan ons best weer doen. Net ipv hardlooptraining een klein rondje gaan fietsen. Toch nog even in beweging, maar niet te intensief. En erna nog wat yoghurt met sinasappel gepakt.
Ik ben trots op mezelf deze week! Heel gek, weer een hele week naar kantoor (laatste keer was maart 2020!) en we hebben allemaal gezellige momenten met vooral veel eten erbij. Maar ondanks de hectiek en de gezelligheid weet ik ‘t netjes te houden Vandaag: O: Skyr pindakaas/banaan smaak. Een banaan en een kiwi gold. T: Een skinny latte L: Een carpaccio salade (zonder dressing) T: Niks A: Uit eten Voorgerecht: Carpaccio Hoofdgerecht: Biefstuk, klein beetje patat en een salade Nagerecht: Een flensje met warme bessensaus en een bolletje vanilleijs
Het lukt mij even niet mijzelf te herpakken met IF en calorieën tellen. Was eerst heftig ongesteld, daarna ziek kind, zelf heel moe. Op drukke werkdagen lukt het mij beter dan thuisdagen of weekenden. Zit gelukkig nog steeds op -8 sinds januari maar er moet meer af. Even een schop onder mn..... nodig...
Welkom aan alle nieuwe mee schrijvers Lunch: - 3 geroosterde Waldkorn boterhammen met avocado, vier seizoenenpeper en kipfilet. - Een peer en een mineola. Tussendoor: - tompouce Diner: - 1 of 2 grote pannenkoek(en) - straciatella kwark van Optimel als toetje. Tussendoor: - 1 grote puntpaprika en 1/3 komkommer De tompouce en pannenkoeken zijn te "danken" aan jarige zoon
Gefeliciteerd! @NiVa0230 O: skyr met ananas L: 2 gekookte eieren met runderrookvlees en een stuk komkommer D: spaghetti met gehaktballetjes (gevuld met mozzarella) in tomatensaus Tussendoor nog een stuk fruit (of twee).
Ik zit inmiddels op 31 dagen meer dan 10000 stappen per dag. Ben ik ook trots op. Hopelijk houd ik dat nog lang vol
Klinkt pittig. Niet te streng voor jezelf zijn. Soms lukt het even niet. Rust nemen en voor jezelf zorgen. En ondertussen de schade zoveel mogelijk beperken. En dan kan je daarna weer focus op gezond eten en minder snoepen leggen.
Tot nu toe: O: 2 volkoren boterhammen met sandwichspread L: portie kibbeling met remouladesaus D: ik denk pittige kip. Maar weet niet precies wat we aan groenten hebben. (Was er niet gisteren) Maar daar kan rigenlijk alles wel bij. Beweging: loopsessie van gisteren staat nog open. Maar 't is wel vies weer. . Hoop me straks te kunnen motiveren Avondsnack: uitgesteld toetje in de vorm van yoghurt met fruit of smoothi oid. Na het hardlopen, als het me lukt.
ooh kijk, jij hebt zo wel al een net lijstje. Ik moet ook eventjes gaan kijken om wat gezondere tussendoortjes te nemen. Nu is het snel even een koekje met de kids mee dan bijv. Zaterdag lijkt mij ook een fijne dag om het dan los te laten inderdaad. Hier was het savonds eten ook echt een valkuil. Als de kids dan op bed lagen samen met mijn man een serie kijken met iets lekkers haha. Alleen komt mijn man niet zo snel aan en ik dus wel haha .
Ja dat serie kijken met wat lekkers is ook echt mijn valkuil. Soms helpt het mij om het toetje wat later op de avond te pakken. En verder is het zoeken naar gezondere alternatieven. Nootjes of gedroogd fruit vind ik ook lekker als tv-knabbel
In gedroogd fruit zit een hele berg suiker. Dat is niet echt een gezonde keuze. (moet je verder zelf weten maar ik denk ik zeg het even).
@NiVa0230 gefeliciteerd!! @Brigitte1985 wellicht proberen iig vd 2 te doen? Bijvoorbeeld alleen IF en door de ervaring van de afgelopen weken weet je was in grote lijnen wel wat je kan eten op een dag. Denk dat dat al wel kan schelen qua rust in je hoofd Hier had ik vandaag wederom een mega drukke werkdag met tussendoor ook nog een afscheidslunch van een stagiaire. Bij mij uit het zich juist meestal in minder eten ipv ongezonder omdat ik er simpelweg geen tijd voor heb. L: uitsmijter met kaas, tomaat, ui en champignon op heerlijk vers bruin brood met wat rauwkost erbij & ice tea green & na t eten cappuccino T: 3 paaseitjes D: krieltjes uit de oven met rozemarijn, tijm en zeezout, broccoli met beetje groentesaus & zigeuner schnitzel. Schaaltje magere yoghurt T: blokje pure chocolade Ik hoop vanavond nog te kunnen fietsen, maar het kan zijn dat ik nog aan het werk moet. Morgen sta ik van 10-16u op een beurs voor werk, dus dat wordt broodjes meenemen en wat fruit als tussendoortje.
Vandaag O: magere kwark met magere yoghurt, banaan, aardbeien, chiajam, granola L: groentesoep, 2 volkoren boterhammen met geitenkaas, honingvervanger en walnoten T: mango kokoscake D: magioni pizza met paprika, ui en mozarella light T: 2 mokka paaseitjes
Maar beter dan chips. Meer als tussenweg zeg maar. Ben me wel bewust dat je er niet teveel van moet pakken. Combi met noten is wel erg lekker.
Tnx! Ik doe inderdaad vooral nu calorieën tellen en IF alleen wanneer het lukt. Scheelt wel even , niet zoveel moeten
Ja zeker! Daardoor is het ook goed vol te houden vind ik. Voor mij was het puur een paar dagen in t begin dat ik dacht: hmm heb trek. Na een paar dagen had ik dat al niet eens meer! Als je dan toch wat wilt eten in de avond als je geen IF gaat doen zou ik bijvoorbeeld een maiswafel met smaakje (@Sado had daar keer goede tip voor, bij AH sour cream ofzo?) of een snack a jack paprika nemen, dat heeft een beetje hetzelfde weg van chips qua smaak. Wees je wel bewust: alles qua eten breekt het vasten, dus als je IF met 16/8 wilt gaan doen moet je echt 's avonds niks meer eten anders heeft het gewoon (bijna) geen effect