Niveautje!! Maar goed dat ze geen Ermiddel van hun achternaam heten! Maar snap wel dat ze niet voor een naam met een o erin zijn gegaan, gezien hun achternaam
Bij Teen Mom heet één van de vaders van de baby’s X’Zayveon. Daar spreken ze het uit als ksee-vie-jon. Ik denk dat diezelfde naam maar dan met een -i-, dezelfde uitspraak heeft.
Veel voorkomende Zulu naam.. de eerste "i" wordt als het woord als naam gebruikt wordt nauwelijks uitgesproken. Naam klinkt dus als Slin-DIE-le. Mooie betekenis ook,"we hebben (op je) gewacht". Ik ken een aantal meiden met deze naam
Wednesday die op zaterdag geboren is (Blank en Amerikaans. Zelfs al ben je fan van de serie... wat een stomme naam)
Leuk! Zo kan je meteen nummer 2 jano noemen, echt fijn. Niks lijsten doornemen en hier namen vragen. Nummer 3 kan je dan een combi doen met broer/zus mits ze niet in november of januari worden geboren.
Categorie maand vernoemen terwijl ze niet in deze maand geboren worden. Overigens lijkt me een dag nog lastiger te gokken dan de maand (maand hier al 2x mislukt: nr1 ging er zelf overheen, bij nr2 had ik het verwacht, maar hij kwam al voor de uitgerekende datum)
Nee, had er nooit van gehoord. Klinkt idd Turks. Maar na even Googlen kwam ik erachter dat het een verbastering is van het Arabische Iffah, dat klinkt me al wat bekender.
Er zijn volgens mij ook best wat moslims die naar bepaalde maanden vernoemd zijn dus maar niet in die maanden geboren zijn. Bv Rajab, Ramadan, Safar enz. Ik stond er eigenlijk nooit zo bij stil dat dat best een beetje gek is.
Doe je gewoon Nojaja, Nojano, Janono of Janoja Niks niet moeilijk doen, gebruik diezelfde afkorting vd maand gewoon nog een keer Onhandig trouwens als één van, of beide ouders in juni of juli geboren zijn. Weet je nog niet welke maand ze bedoelen