Dinsdagavond in het ziekenhuis beland na ondraagbare pijn sinds maandagochtend 8.30 uur. Dinsdag om 23.15 uur lag ik op de OK wegens een gedraaide eierstok. Ik heb tot nu toe alleen maar ellende gehad deze zwangerschap en heb vandaag een goed gesprek gehad met de afdeling fertiliteit, omdat ik niet begrijp waarom ze mij hebben ontslagen, niet hebben opgevolgd, niet hebben gewezen op het risico van een gedraaide eierstok én waarom ik niet eerder Utro heb gekregen (dat ondersteunt de eierstok). Ik heb me niet gehoord gevoeld, terwijl ik hen wel 4x heb gebeld in een paar weken tijd met klachten. Steeds kreeg ik dezelfde domme verpleegkundige en hetzelfde domme advies: doe rustig aan. De verpleegkundige aan de telefoon reageerde heel begripvol en ging het bespreken in de patiënt bespreking vandaag…
@Kruimel14 wat ellendig zeg ik ben ook benieuwd hoe het nu met je gaat! En maakte het uit voor je zwangerschap? Hopelijk heb je geen last meer en heb je vanaf nu meer geluk.
In België zijn de labo’s verplicht om het resultaat binnen de 4 werkdagen verwerkt te hebben om in aanmerking te komen voor de terugbetaling. Het feit dat elk ziekenhuis zegt dat dit zeker 2 weken duurt, is dus puur om het feit dat ze de papierwinkel niet kunnen volgen. Ik heb het geluk van een privé labo te hebben via het werk, en die zijn dus effectief snel omdat die competitief willen zijn
Bedankt! Nipt was negatief en gisteren 12w screening was voorlopig gewoon prima. Op 16w gaan we op gesprek of we al dan niet de punctie gaan doen. We staan daar angstig over owv de risico’s (zogezegd klein maar gezien onze voorgeschiedenis trekken we wel vaker het slechte lotje), dus dat moeten we nog even overleggen. Wat zouden jullie doen? Verder was er helaas wel weer een niche aanwezig, die gaan ze wel goed opvolgen. Maar ik wil daar ook nog niet over wakker liggen
Hoi meiden! Mag ik hier misschien meeschrijven? Ik val helaas net buiten de maanden. Als alles goed blijft gaan ben ik uitgerekend in december! Ik schrijf mee in een regulier groepje voor de maand december, maar ik merk dat ik me toch beter begrepen voel door dames die net als ik zwanger zijn geraakt door een medisch traject.
Welkom! Ik val er ook net buiten, maar dan in augustus weet je net dat je zwanger bent? Wil je wat vertellen over jouw traject?
Ja, ik weet sinds vorige week vrijdag dat ik zwanger ben! Zal strakjes even alles bij lezen. Een aantal van jullie ken ik uit een ander topic Wij zijn in januari een ICSI traject gestart omdat mijn partner zich 12 jaar geleden heeft laten steriliseren. Hij heeft al twee kinderen uit een vorig huwelijk. Vorig jaar mei heeft hij een hersteloperatie gehad en is goed verlopen, alleen laat de beweeglijkheid wat te wensen over... de verse tp in januari mislukte helaas, nu dus pril zwanger van een cryo!
Ik had gister de termijnecho (10+3), het zag er keurig uit en eierstok is kleiner aan het worden: halleluja! Verloskundigenpraktijk is verbonden aan het ziekenhuis, dus heel fijn dat daar gynaecologen werken die echt voor geboortezorg hebben gekozen ipv dat je een gyn krijgt die het erbij doet. Ik krijg sowieso extra groei echo's, omdat N. Te klein was en gezien het verloop van mijn eerste weken, hoe vaak ik heb gebeld met als dieptepunt een spoedoperatie staat er in mijn dossier (op initiatief van de verlos) dat ik als ik de komende 6 maanden bel ik altijd gezien word. Om 11 uur heb ik telefonisch consult NIPT en die hoop ik dan zo snel mogelijk te kunnen prikken...Dat ik zwanger ben is nog steeds niet ingedaald zeg maar.
@marie92 welkom en gefeliciteerd ! Hoe voel je je? @Kruimel14 wat fijn dat de eierstokken eindelijk kleiner worden. Hoe gaat het verder met je? Zowel fysiek als mentaal heb je een zware tijd achter de rug..
Ah, wat fijn dat de eierstok kleiner is geworden en de echo er goed uit zag! Hoop echt dat je binnenkort toch kunt gaan genieten van je zwangerschap!
Dankjewel! Ja eigenlijk wel goed. Wel heel moe, ontzettend opgeblazen. Af en toe een pijnlijke onderrug, maar dat is het (voor nu) nog wel zo’n beetje!
Jaaa wat leuk @marie92! Welkom hier, het is je zo gegund. Leuk weetje voor de anderen; onze eskimootjes lagen 'bij elkaar' in de vriezer Gelukkig zit de laatste nu heel warm bij jou in je buik Marie! Hoe is je vriend er inmiddels onder, durft hij het al te geloven? @Kruimel14 wat fijn dat je eierstok kleiner geworden is. Hoe is het nu verder met je? Ik kan me voorstellen dat dit mentaal ook veel met je doet. @Lampje007, ik ken je voorgeschiedenis niet precies. Had jullie kindje iets wat genetisch erfelijk was of echt pure pech? Ik zou alleen kiezen voor een vruchtwaterpunctie als de nipt of de 13/20 weken echo niet in orde zouden zijn. Hebben ze het bij jullie dochter in 1e instantie gemist dat ze er zo laat achter kwamen? Mijn moeder was 36 toen ze onverwachts van mijn zusje in verwachting raakte. Ze kreeg een vruchtwaterpunctie en werd gefeliciteerd met een gezonde dochter... Die werd met 35 weken doodziek geboren doordat mijn moeder een infectie had opgelopen en haar vruchtwater langzaam weglekte door de punctie. Ze heeft het heel vaak aangegeven, maar de vk wuifde al haar zorgen steeds weg en echo's deden ze toen niet veel en graag. Ik ben dus van mening dat een punctie alleen in uitzonderlijke gevallen noodzakelijk is, gezien de risico's die er helaas toch aan verbonden zijn. Hier vorige week maandag een heel druk beebje, maar daarna volledige stilte. Ik werd er onzeker van, maar na wat moed verzamelen op donderdag mijn doppler erbij gepakt en het hartje klopte geweldig. Waarschijnlijk is de baby net anders gaan liggen en aangezien mijn placenta voor ligt, voel ik het dan ineens een stuk minder. Merk dat ik weer wat meer met de miskraam bezig ben, ik zou bijna uitgerekend zijn en ondanks deze zwangerschap heb ik het er best een beetje moeilijk mee. Ook dat kindje was zó ontzettend gewenst. Mijn huisarts zei dat ik het zo moest zien, dat als dat kindje er niet was geweest, dit kindje er ook niet zou zijn aangezien we voor die zwangerschap geen actieve wens voor een 3e hadden. Daar heeft ze wel gelijk in, maar toch vind ik het af en toe nog lastig. Afgelopen weekend had ik een geweldige gender reveal en we krijgen na 2 meiden een zoon, zooo ontzettend gaaf! Kan het nog steeds niet helemaal geloven haha!
Dankje! Jaaa grappig hè? Als je daar zo over nadenkt. Hij is heel blij en durft het steeds meer te geloven. Na de eerste echo gaan we het aan zijn kinderen vertellen. Verwacht niet dat die twee pubers heel enthousiast zullen zijn . Wat gaaaaf een zoon!!! Gefeliciteerd. Leuk!