Oh haha jij bent er vroeg bij!! Wel lekker hoor, scheelt van de zomer weer toch? Ik heb echt 0 nesteldrang
Mijn doel is alles voor de zomer klaar te hebben. En dan in de warmte alleen nog maar dobberen in mn zwembad.
Ik heb alle aankopen erop zitten. Maar die tas met strijk spullen... Misschien dat ik die voor de zomer een keer gedaan heb.
Ik stel de babywas altijd zo lang mogelijk uit. Zit denk ik tussen mn oren maar wil het zo fris mogelijk in de kasten hebben liggen. Sowieso wachten tot mooi weer en dan alles lekker buiten hangen om te drogen. Strijken doe ik bijna niet, zo'n hekel aan.
Ik ga de babywasjes pas in de zomer doen. Het kamertje ben ik nog niet eens aan begonnen. Kleertjes heb ik ook nog niet. Ik heb twee meiden dus jongens kleertjes heb ik niks van haha.
Ik ben begonnen met de studeerkamer uitmesten (vriend heeft zijn spullen al uitgezocht) maar heb er echt zo niet zin in. Masr wil wel in juni de babykamer klaar hebben. Ben van plan om mijn verlof echt als vakantie te zien en me dus niet bezig te houden met alles wat dan nog moet. Ik heb veel tweedehands babykleertjes en die heb ik wel eerst gewassen voor ik ze in een verhuisdoos heb gedaan. Ik ga ze nog een keer wassen als de ladekast etc staat maar vond het wel een prettig idee om ze alvast schoon in de doos te hebben.
Ik heb de baby kamer al af behalve dat t in de kastjes en commode niet georganiseerd is maar verven is klaar en meubeltjes staan er, wat dingen genaaid, en nog leuk komende maanden verder freubelen en wat kleertjes maken naast wat ik tot nu toe heb. M'n dochter die er sliep was aan grote zolderkamer nodig toe dus dacht beter nu dan als k straks dik en zat ben. Mijn ervaring is dat ik na de 25 30 weken niet meer zin heb in grote projecten
Wij zijn nu ook langzaamaan van start gegaan met de babykamer. Verf en behang uitgezocht. Wij moeten in de kamer die we nu nog over hebben een kastenwand gaan maken en dat kan pas als alles wat we hebben opgeslagen aan babymeubels daar weg is. Ergens vind ik het nog wat vroeg om de babykamer al te gaan doen, maar ook hier willen we van de zomer genieten en niet verplicht bezig moeten zijn.
Jullie ook fijne paasdagen. Donderdag zijn de mannen naar de Efteling geweest. Voor de film konden we niet de plekken vinden die ze wilden hebben. Dus dat schuift door naar volgend weekend. Het word verder een rustige Pasen. En bij jullie?
Mijn plan is om HELEMAAL niks te doen. Zit nu met een kop koffie buiten. Lijkt mij genoeg activiteiten voor vandaag
Leuk de efteling! Waren de kinderen vrij van school? Hier alleen vrijdag t/m maandag. Hier ook rustig, bewust alleen met het gezin en niks met familie. We hebben wat lekkere dingetjes in huis. Paaseieren verstopt en ik hoop dat de zon nog gaat schijnen hier. Gisteren met de kinderen the passion gekeken. Wij zijn zelf niet gelovig maar ze gaan wel naar een christelijke school. Wij hebben beide dat vroeger ook vanuit school meegekregen, dus naast de paashaas en alle chocolade eieren, vind ik het wel mooi dat ze ook het paasverhaal mee krijgen. Maargoed ik dwaal af.. ik heb dus zitten janken.. omdat ik het zo mooi vond. Hahaha die hormonen maken echt een watje van me deze zwangerschap.
Ze hadden donderdag een studiedag. Lekker hoor een dagje introverten. Wij zijn inmiddels allemaal onze eigen dingen aan het doen. Waren we even aan toe. Wij hebben de passion ook gekeken. Vriend is Jehova opgegroeid en ik deels christelijk. Beiden wel van het geloof afgestapt. De boodschap is imo breder dan het geloof. Ik heb ook zitten huilen, samen met mijn oudste. Met tranen gezegd dat ik een keer erheen wil, maar alleen als ik niet zwanger ben
Oh ik ben niet de enige !! Lekker zo'n studiedagje, ideaal om naar de efteling te gaan. Wij hebben nog een studiedag in juni en ik hoop dat ik het lichamelijk nog aan kan om de hele dag in de efteling te lopen. Is echt ons jaarlijkse uitje met het gezin waar we naar uitkijken.
Fijne paasdagen allemaal. Als het zonnetje nog gaat schijnen vandaag gaan we even naar het strand. Woon dichtbij het strand.
Hier gezellig met ouders en schoonouders Pasen vieren. Mijn buik is bezig met een inhaalslag in een paar dagen tijd. Ik denk dat ik nu toch maar ga overstappen op zwangerschapsbroeken.
Het is ook wel een activiteit die zonde is als je zelf weinig kan. Ik heb mezelf maar direct buitenspel gezet. Ik ben begonnen aan de strijk. De helft van mijn doeken heeft ineens rare spikkels welke hydrofiele doeken zijn aan te raden?
Ja inderdaad, nou vind ik achtbanen overslaan niet zo erg. Maar we lopen nogal veel op zo'n dag dus dat moet wel lukken. Ik heb goede hoop. Ik heb bij mn eerste hydrofielen van babydump eigen merk gekocht, die gaan nog steeds mee. Ik ga ze nu weer gebruiken voor baby#4. In de tussentijd nog wat verzameld van andere merken, die gaan ook nog steeds mee. Ik ben ook wel fan van die grote hydrofielen van kruidvat. Omdat ze leuk geprijsd zijn en blijven ook wel netjes. Oh en strijk jij die dingen? Ik prop ze lekker in de droger, worden ze het zachtste van, opvouwen en klaar.
Vandaag veel last van mn buik gehad. Lekker op bed gelegen vanmiddag. Toen ik zojuist in de spiegel keek, snapte ik waarom ik zoveel last had. De buik lijkt wel verdubbeld, schrok me rot. Nu ff niet meer zo hard groeien anders val ik om, ben niet zo heel groot.
❤️ Uitgerekend 1/15 september 2023 ❤️ 29 augustus Sooff - 31 jaar - 3e kindje 31 augustus Blijemeid - 25 jaar - 1e kindje 1 september Kundera - 37 jaar - 1e kindje 2 september Mempie - 27 jaar - 4e kindje Mell0408 - 30 jaar - 4e kindje Droompje123 - 30 jaar - 2e kindje 3 september Sula123 - 32 jaar - 2e kindje Zonnestralen - 34 jaar - 4e kindje KimberlyRomee - 30 jaar - 2e kindje Kippetje018 - 34 jaar - 1e kindje 5 september Roxy89 - 33 jaar - 3e kindje Kretacorry - 29 jaar - 1e kindje 6 september Pog87 - 35 jaar - 2e kindje 9 september Ciprilla - 30 jaar - 4e kindje 10 september Chanan82 - 40 jaar - 3e kindje Evi85 - 37 jaar - 2e kindje 11 september Lenteisfijn - 33 jaar - 1e kindje Rainie - 32 jaar - 2e kindje 12 september Cvdv87 - 35 jaar - 2e kindje 13 september Chrissie1990- 32 jaar- 3e kindje 14 september chaoticgaelle - 27 jaar - 1e kindje ----------------------------------------------- Jongen (8) | Meisje (6) | Verrassing (7) ----------------------------------------------- Afspraken: April 3 - Kundera - 20-wekenecho 4 - Kundera - controle 6 - Sooff - 20 weken echo 11 - Lenteisfijn - uitslag gen-onderzoek 12 - Mell0408 - 20 weken echo 12 - Kretacorry - 20 weken echo 13 - Droompje123 - 20 weken echo 14 - Zonnestralen - 20 weken echo 15 - Mempie - 20 weken echo 17 - Lenteisfijn - uitgebreide 20 weken echo + gesprek chirurg 17 - Kretacorry - controle 19 - Chanan82 - 20 weken echo 19 - Cvdv87 - 20 weken echo 19 - Evi85 - 20 weken echo 21 - Ciprilla - 20 weken echo Mei 8 - Ciprilla - controle 15 - Lenteisfijn - controle WIL JE OP DE LIJST? Vul de lijst dan zelf even aan met je naam, leeftijd, hoeveelste kindje en of je wilt weten wat het wordt. Pas dan ook de totalen aan onderaan. Je kunt dit kopiëren door op 'reageer' te klikken onder aan de laatst geposte lijst, en de woorden [QUOTE ] en [/ QUOTE] aan het begin en einde van het bericht weg te halen (en dan natuurlijk niet vergeten om je eigen wijziging door te voeren)