Biab nagels

Discussie in 'De lounge' gestart door Miss T, 8 apr 2023.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. Miss T

    Miss T Fanatiek lid

    3 mei 2012
    4.367
    306
    83
    Wie heeft er ervaring met Biab nagels?

    Ik wil graag weten of je deze nagels ook moet laten opvullen. Ook ben ik benieuwd hoe ze blijven zitten. Gellac valt bijvoorbeeld van mijn nagels af. Ik heb in het verleden verschillende stylistes geprobeerd, maar dat lukte bij mij echt niet.

    Ik ben dus benieuwd naar ervaringen met deze nagels.

    Ook wil ik graag weten hoe ze eraf gehaald worden. Kun je dat zelf of moet je dat laten doen? En hoelang blijven ze netjes?

    Tot slot: hoe weet ik dat ik met een goede styliste te maken heb? Ik ben onlangs verhuisd en heb geen idee waar ik op moet letten. Voorheen ging ik af op verhalen van anderen.
     
  2. Miss T

    Miss T Fanatiek lid

    3 mei 2012
    4.367
    306
    83
    Niemand?
     
    Bellybell vindt dit leuk.
  3. Bellybell

    Bellybell Fanatiek lid

    30 dec 2012
    4.802
    4.582
    113
    Ik heb heel lang BIAB laten doen door een salon. En nu heb ik zelf een BIAB pakket aangeschaft om het bij mezelf te doen...

    BIAB wordt eraf gevijld (blijft een klein laagje zitten), en dan weer een nieuwe laag erop... Ik zou het eraf halen niet zelf doen als je geen ervaring hebt met vijlen enzo.

    Bij mij bleef het meestal 3 a 3,5 week goed zitten (langer niet getest). Maar ik heb moeilijke nagels. Ook bij mij ging gel/acryl enzo allemaal direct shippen. Mijn styliste heeft altijd BIAB gedaan met een goede primer/bonder eronder. Dit zou ik dan sowieso ook aangeven.

    Een goede styliste... Tja... Ik kijk altijd naar het werk. Voor mij moeten het mooie natuurlijke nagels zijn, mooi dun, heel netjes en strak gelakt want ben wat dat betreft een mieren-neuker.

    Tevens moet je er rekening mee houden dat een nieuwe set als bijwerken van BIAB zeker zo'n 35 euro kost (afhankelijk waar je woont, in de randstad is het nog een stuk duurder bijvoorbeeld). Iemand die het voor 10 of 15 euro doet, zal niet voor niks zijn dat ze zo weinig vragen. Ook is het merk waarmee ze werken voor mij belangrijk. Net als een BO-nail of PNS of Verin is prima... Maar als een styliste met Pink Gellac werkt bijvoorbeeld, vind ik niet fijn merk voor een salon.

    Mocht je nog vragen hebben, stel ze gerust ;)
     
    Miss T vindt dit leuk.
  4. wendy339

    wendy339 VIP lid

    27 okt 2010
    9.739
    1.060
    113
    Principe is hetzelfde als gel lak, idd verwijderen dmv vijlen.
    Mijn nagels reageerde niet goed op biab. Trok er soort van in ondanks de basis. Leek wat allergisch ervoor. Terwijl het je nagels juist stevigheid moet bieden.

    Ik doe nu zelf thuis peel off gel lak en daar reageren mijn nagels beter op.
    (Eerder acryl gehad,dit zat kleine 3wkn mooi en dan moest ik weer a 35,- per keer) vond dat kostbaar in tijd en geld dus nu doe ik het zelf.

    Zoek een salon die goede revieuws heeft,het liefste via via en met een site waarop ik prijs en foto's van eerder werk kan zien.
     
    Miss T vindt dit leuk.
  5. Miss T

    Miss T Fanatiek lid

    3 mei 2012
    4.367
    306
    83
    Bedankt voor je tips. Wat is peel off gellak? Is dat met zo'n potje met poeder?
     
  6. Miss T

    Miss T Fanatiek lid

    3 mei 2012
    4.367
    306
    83
    Je zegt dat het eraf gevijld wordt. Maar zien je eigen nagels er na 1 of 2 keer misschien al zo stevig uit dat het niet meer nodig is? Of zul je het moeten blijven gebruiken? Voor mijn gevoel lijkt BIAB minder nep (dik) dan acryl; vandaar dat het me iets lijkt. Klopt dat eigenlijk wel? Ik wil ook graag dat het mooi dun is en niet overduidelijk nep.

    Ik heb iemand gevonden die met het merk Magnetic werkt. Zegt jou dat iets? Ze rekent tussen 31 en 33 euro (afhankelijk van lengte). Ik weet alleen niet of ze dan ook gelakt worden. Ik begrijp de prijslijst niet helemaal.
     
  7. Bellybell

    Bellybell Fanatiek lid

    30 dec 2012
    4.802
    4.582
    113
    BIAB maakt de eigen nagels niet dikker... Dus als het product eraf is, heb je gewoon weer je eigen nagels.

    Bij de meeste salons is het de prijs voor een BIAB behandeling en dan nog kosten voor het lakken met Gellak in een kleurtje. Het merk zegt me zo niks, maar zou vooral kijken naar recenties... Evt een oproepje op facebook of iemand in je kennissenkring een styliste weet die goed is?
     
    Miss T vindt dit leuk.
  8. Miss T

    Miss T Fanatiek lid

    3 mei 2012
    4.367
    306
    83
    Bedankt voor je tips. Ik ga eens op zoek naar recensies.
     
  9. wendy339

    wendy339 VIP lid

    27 okt 2010
    9.739
    1.060
    113
    Nee peel off is type gellak die je er af kunt pellen. Dus niet meer dat vijlen steeds. Blijft weekje mooi bij mij en hier raken mijn eigen nagels niet beschadigd van.

    Biab is soort dikkere gellak. (Builder in a bottle).
     
  10. Martini

    Martini Fanatiek lid

    17 feb 2007
    1.109
    622
    113
    Magnetic is een prima merk, waar ik mijn nagels soms laat doen werkt er ook mee.
    De biab moet er helemaal afgevijld worden, mijn nagels zijn er niet van opgeknapt moet ik zeggen, heel dun geworden, ik heb nu even een tijdje helemaal niets en zie dat mijn nagels bijna weer ok zijn, het dunne is bijna uitgegroeid.
    Ook vind ik het te duur worden om steeds mijn nagels te laten doen, maar ik vond het wel echt prachtig staan.
     
    Bellybell vindt dit leuk.

Deel Deze Pagina