Wat vervelend en zwaar zeg! Slaapt ze nog wel goed/genoeg uurtjes? Hier was het tot 3,5 maand ook de hele dag een tikkende tijdbom met huilen en krampjes. Echt dodelijk vermoeiend. Ineens was het toen over. Hopelijk bij jou ook snel verbetering!
Oh ik hoop zo voor je dat ze dat doen en dat het de boel in gang zet! En voor jou ook! Ik duim voor jullie!
@DBoer @Maud1995 Jullie moeten een lange adem hebben! Hopelijk is het heeel gauw baby time, en zet anders het strippen het e.e.a. in gang. ❤
Goedemorgen lieve allemaal, Nog geen babynieuws, maar even om ervaring van jullie gevraagd..... Zojuist opgestaan, en heb twee keer een enorme scheut afscheiding gevoeld (en vervolgens gezien in m'n onderbroek uiteraard). Het is nog wel wit van kleur, dus ik denk wel afscheiding.... Maar, normaal voel ik dit niet tot nauwelijks èn tevens was de hoeveelheid behoorlijk meer dan normaal. Ik hoop natuurlijk stiekem dat het vruchtwater is, maar om mezelf niet teveel hoop te geven hoopte ik dat jullie misschien ervaring hebben oid. Is het normaal dat dit nu anders is dan anders of zou er vruchtwater bij kunnen zitten? Het rook niet anders dan normaal (geurloos eigenlijk), was dus nog redelijk wit. Sorry voor deze details op de vroege ochtend .
@Maud1995 Bij twijfel kun je altijd de vk even bellen hè (en dat mag in dit geval op het spoednummer ) Maar ik kan je wel vertellen dat vruchtwater echt niet wit is en geen witte aanslag geeft in je ondergoed. Als het vruchtwater is zou je nu toch af en toe wat moeten blijven verliezen, vooral bij opstaan en bewegen. Je kunt evt een boterhamzakje in je onderbroek doen om te kijken of je daar iets mee opvangt, dan kan wat beter beoordeeld worden wat het is mocht je nog wat verliezen. Ik vind vruchtwater trouwens naar sperma ruiken Het kan zeker dat je normaal niet echt zulke scheuten afscheiding verliest en nu wel. Maar ik begrijp je hoop! Conclusie: op basis van je verhaal denk ik niet dat het vruchtwater is, maar bij twijfel kun je gewoon laagdrempelig je vk even bellen en verder zal de tijd het uitwijzen of je nu steeds wat blijft verliezen of niet! Als de vk erg twijfelt kan ze ook even langskomen om wat testjes te doen.
Super spannend voor jullie @DBoer @Maud1995, hopelijk melden de kleintjes zich z.s.m. zelf. Het lijkt mij dat wachten nu echt lang duurt. Heel veel succes. Wij hebben vanavond een pret echo gepland (9 weken), even spieken hoe het gaat met de kleine spruit. Hopelijk gaat alles nog goed en zullen we al (denk ik) een flink verschil zien met de echo van 2 weken geleden. In de app staat dat er misschien zelf een beweging te zien kan zijn. Ondanks een super goede eerste echo en alles wat voor alsnog goed verloopt toch wel weer even spannend. Ik hoop hier vanavond een mooie echo te kunnen delen van ons wondertje.
@Michje Hoe is het met jou? Opgeknapt van de antibiotica? Heb je al een datum voor een evt keizersnede staan?
Inderdaad, helemaal zin in maar toch ook wel heel spannend tegelijk weer. 25-4 hebben we de termijn echo. We vonden van 30-3 (1e echo) naar 25-4 termijn echo en beetje lang in dit stadium dus hebben daarom zelf een pret echo ingepland.
Hier heb ik heel veel aan, dankjewel! Ik denk dan inderdaad dat het geen vruchtwater is. Na vanochtend is het ook niet meer in die hoedanigheid geweest. Mocht er nog wel een keer zoveel komen, dan gebruik ik je tip en ga ik een boterhamzakje gebruiken! Mocht ik dan wat op kunnen vangen dan kan ik dat eventueel altijd laten zien aan de verloskundige. Thanks voor je hulp!
Wel spannend allemaal! Vruchtwater kan ook iets zoeter ruiken (persoonlijk alleen ervaring met de bevalling van mijn hond ) en het was doorzichtig. Natuurlijk wanneer een kindje erin gepoept heeft kan deze wat (groenig? Uit m’n hoofd) verkleurd zijn. Dan zeker meteen vk of zkh bellen
Al die echo's blijven toch wel een beetje spannend hoor! In het begin of het wel goed gaat, bij de medische echo's of alles medisch goed is... Hopelijk vanavond een mooie wiebelbaby, ben benieuwd!
Ja, ontzettend opgeknapt. Voel me nu - behalve hoogzwanger natuurlijk - gewoon prima! Nog geen datum, maar vandaag eind van de middag wel controle en hoop dat we dan iets horen. Want als het goed is gaat het om eind volgende week al... Maar acht de kans ook wel groot dat ze straks zeggen 'we gaan je bellen over een afspraak/datum'. Hoe gaat het met jou? Jij bent ook alweer een heel eind op weg!
Echt even teleurgesteld hier hoor, strippen was helaas nog niet mogelijk . De baarmoedermond was nu voor de helft verstreken zei ze, maar er was nog niet genoeg ontsluiting dat ze bij mijn vliezen kon komen. Ze gaan het donderdag nog een keertje proberen. Deze baby houdt ons maar lang in spanning hoor!
@DBoer Snap je teleurstelling! Hopelijk lukt het donderdag wél. En het is ook alsnog mogelijk dat je bevalling gewoon vannacht begint hoor. Dat je baarmoedermond nu nog niet rijp was, zegt niet per se dat je nu niet gaat bevallen. De kans is er nog steeds! Succes met verder afwachten ❤ Wat gaat de tijd traag op het eind hè?
Nog geen datum, volgende week pas als we de gyn gesproken hebben. Vond ik even lastig, want keizersnede zou in principe ook in die week plaatsvinden. Leek me vrij last minute. Maar vk zegt dat we ons niet druk hoeven maken en daar echt wel plek voor is. Dus zal wel goed komen. Hoop nog steeds dat ie zelf komt. En ook weer aan ctg gelegen omdat meneer wat rustig was de afgelopen twee dagen. Heb 'm in dat half uur meer gevoeld dan in die tijd. Eigenwijs ding. En ook wat (weeën)activiteit te zien, dus er gebeurt wel wat.
Ja en dat weet ik met mijn verstand ook wel en dat zei de verloskundige ook, maartoch voelt die bevalling en eindelijk dat kindje in mijn armen gewoon verder weg dan ooit. En stiekem speelt dan ook wel een beetje de angst dat mijn lichaam het gewoon niet in zich heeft om het zelf op te pakken ofzo. In mijn hoofd gaat dan ook een beetje meespelen dat vorig jaar bij mijn missed abortion mijn lichaam het ook niet zelf oppakte, en ik het uiteindelijk ook medisch heb moeten opwekken met meerdere dagen van medicatie voordat het eindelijk pas op gang kwam. En hoewel een bevalling natuurlijk echt weer wat anders is, geeft het me wel een beetje een gevoel van dat mijn lichaam/baarmoeder het dan blijkbaar niet in zich heeft ofzo. En het huidige enorme slaapgebrek en enorm saaie dagen waarin ik me erg verveel helpen ook niet bepaald mee om me heel positief te stemmen haha. Ik wil gewoon onze baby hier hebben!
@DBoer zwaar is dat wachten he? Ben zelf niet voorbij de 40 weken gegaan dus weet niet hoe dat is, maar weet wel dat die laatste weken wachten gewoon niet leuk zijn. Hier nul tekenen gehad dat de bevalling zou starten, en ineens een paar uur later was hij er toch echt. Hopelijk komt het bij jou ook ineens toch goed doorzetten. En over 1 week heb je sowieso je kindje in je armen. Veel sterkte met deze slopende laatste dagen! @Michje wauw jij ook al zo ver in de zwangerschap! Spannend en leuk zeg! @alle mama's to be: jullie gaan zo een leuke tijd tegemoet. Een baby is zo geweldig, je eigen lieve kindje, die gewoon helemaal perfect is zoals die is Echt geweldig dat jullie dit allemaal gaan meemaken!!! Haha voel me hier wel een klein beetje een outsider - met mijn 8+ maanden oude baby - die hier nog redelijk actief meeschrijft maar vind het gewoon zo leuk om alle verhalen te lezen van iedereen!