Hahaha oh ja hier ook, zowel een bochel en een kuil hebben en dan de hoek om moeten én er strak in willen hebben. Het is dat t me teveel werk was anders had ik m eerst recht staan stucen...wat een ergernis.
YES!!! Eindelijk een bedrijf gevonden wat nog de gewone, doodsimpele ouderwetse zwemdopjes op maat maakt van rond de 35,-. Gewoon direct klaar als je de winkel weer uit loopt en prima voldoende voor zwemles en gevoeligere oortjes. En ook nog in de buurt!!! Whuhuuuuu Klinkt zo simpel maar ik heb me de schompes zitten zoeken. Overal maken ze een malletje en dat gaat dan weer naar een centraal punt en dan ben je over de 100,- kwijt en 4 weken verder. Zal zeker een kwaliteitsverschil in zitten, maar bij kinderen vol in de groei en voor gewoon zwemles/vakantie zijn t bezopen prijzen en t jaar erna kan je weer. Zijn t algehele waterratten en zitten ze op een zwemsport ala. Voor volwassenen valt er ook wat voor te zeggen. Zo blij, zo blij!!!!
Ja gruwelijk irritant is dat. Bij de oudste 2 kon ik gewoon bij de audicien in de stad ze laten maken. Wilde er 3 jaar later ofzo een setje bij hebben (1 thuis/1 boord), katsjing 100euro euhm sorry kind, we proberen de universele van de hema of drogisterij wel
Ja hier bij Hoortzo nu eindelijk wel gevonden (hebben meerdere locaties). Alle bekendere audiciens lijken er wel mee gestopt. Je moet alleen even een afspraak maken maar dat is geen probleem.
dinsdag om 17 uur geprikt voor de NIPT, lees net de uitslag (was om 19.43 uur verstuurd, maar was uit eten en vergeten eerder te kijken). Uitslag is negatief en geen nevenbevindingen.
@Iertje81 https://www.thebestsocial.media/nl/action-goedkoop-herkenbaar/?fbclid=PAAaYgJmVkx27mtfodmknGkPyS6gpCJsf582GiGS5-qwC7BNhdBFtfZ_yVq9s
Dat mijn wekker om 6.30 ging om te beginnen met de voorbereidingen voor mijn dochter haar feestje vanmiddag. En vanacht was ik nog bezig met ballonnen blazen dus ben best een beetje moe. Hopelijk vroeg klaar zodat ik nog 1 uurtje terug in bed kan duiken straks. Bekijk bijlage 748260 Bekijk bijlage 748261
En ik moet straks nog 60 ballonnen vullen met helium. Als ik dat te vroeg doe liggen ze om 15 uur al op de grond. Had speciaal spul gekocht waar ze 5x zo lang door moesten zweven. Getest gingen ze helemaal de lucht niet in
Ik herken me in alle 9! Moest laatst zo lachen. Ik heb het altijd over ‘m’n favoriete winkel’ en toen liep ik er vorige week en toen hing er een bord: ‘kom werken in je favoriete winkel’ We kennen elkaar zo goed hè die Action en ik
Ik heb zo’n helium tankje van De Action en daarmee blijven ballonnen echt dagenlang in de lucht hangen!
Jullie hebben bijna het maximale aantal van 5000 berichten bereikt. We zullen dit topic binnenkort sluiten. Maken jullie alvast een nieuw deel aan? Kan iemand ons (beheer) taggen wanneer deze dicht kan?
Wanneer? Want ik zat van de week bij hun te kijken op de website (en menig andere) en dat was dus allemaal over de 100,- (en 3-4 weken wachten)
Ik ben op vrijdag 31 maart langsgeweest om te vragen en ze hadden de dinsdag erna plek, voor 10 euro dus. Zal misschien per locatie verschillen? Ze pakte wel een map erbij met de prijzen. Ik denk dat de prijzen die jij ziet zijn voor de siliconen oordoppen die ze ergens laten maken. Die zijn wel rond de 100 euro zeiden ze hier.