Kat is gek geworden

Discussion in 'De lounge' started by me1989, Apr 17, 2023.

Thread Status:
Not open for further replies.
  1. Spoetnik

    Spoetnik Fanatiek lid

    Jun 8, 2013
    4,365
    4,422
    113
    Female
    Ik wel hoor :D een hele luie van 13 jaar.
     
  2. Nellie4

    Nellie4 Fanatiek lid

    Jan 25, 2017
    4,874
    7,938
    113
    Die zitten hier niet? Jouw kat loopt echt niet alleen een rondje om jullie huis.
    Misschien toch dat filmpje van Arjen Lubach even bekijken.
     
    Huismuisie likes this.
  3. owly

    owly VIP lid

    Aug 19, 2013
    22,330
    10,295
    113
    Onze katten zitten binnen en blijven binnen. Miauwen alleen om brokjes, knuffels en nog meer knuffels.

    Ze zijn binnen gewend en kunnen naar boven. De kater zit het liefste de hele dag op schoot:roflmao:
    Ik zei laatst al als die hoogbejaard is dan moet ik hem rond dragen:D

    En nee het is niet zielig voor katten om binnen te zitten. (Typ ik met de kater op schoot op een dekentje die hard aan het spinnen is en een knipoogje geeft)

    :roflmao:
     
  4. Merlino

    Merlino Fanatiek lid

    Sep 21, 2021
    2,286
    3,965
    113
    Female
    heb ik gedaan, ik vind het zwaar overdreven. En om ons huis is boerenland, 47 hectare. Dat wordt dagelijks bewerkt, ik gok dat daar geen vogels broeden hoor.
     
  5. Merlino

    Merlino Fanatiek lid

    Sep 21, 2021
    2,286
    3,965
    113
    Female
    Volgens mij ben jij degene die geen idee heeft, niet ik. Er is geen enkele plant of dier die voor zijn bestaan uitsluitend afhankelijk is van Nederland.
     
  6. Spectre

    Spectre VIP lid

    Nov 5, 2015
    19,845
    18,593
    113
    Female
    Onze kat is een huiskat, maar vreet muizen gewoon op o_O ben opgegroeid met katten en nog nooit meegemaakt dat muizen werden opgegeten, werden inderdaad enkel gebruikt als spel. Onze kat is een vondeling, hoogzwanger ergens aan komen lopen, dus misschien zit het er nog steeds in dat ze zelf voor haar eten moet zorgen (ze krijgt echt genoeg bij ons).
    Vogels heeft ze nog niet gevangen, 1x een duif. Vind ik ook zielig en onnodig. Gelukkig gaat ze nauwelijks Onze tuin uit.
     
  7. loetje

    loetje VIP lid

    Jun 6, 2006
    7,445
    1,843
    113
    Tot je hem met een gecrushde schedel gaat identificeren bij de dierenambulance.. been there, done that. Ook nog eens de kat van mijn overleden zus waar ik de zorg over had gekregen. Niet normaal, zoveel verdriet en schuldgevoel. In deze gehaaste auto overloade wereld horen katten niet meer op straat. Ik heb het op de harde manier geleerd. Mijn kat die ik nu heb blijft mooi in de tuin. Drie verdiepingen huis, grote achtertuin, daar is hij zeer tevreden mee. Het lijkt zo normaal een kat los op straat, maar het is gewoon niet meer van deze tijd.

    En bedenk je eens hoe je het zelf zal vinden om een kat plat, dood te rijden. Ik moet er niet aan dènken:(
     
  8. Biny

    Biny VIP lid

    Feb 10, 2011
    17,556
    5,653
    113
    Female
    Ik denk er hetzelfde over hoor en heb zelf een kat….
    Als ik in de ochtend de huiskamer in kom en er ligt weer aarde, of ik slaap en hij speelt weer met iets( kan een broodkruimel zijn) nou echt….. ik wil hem het liefst afmaken…. Net als nu
     
  9. Huismuisie

    Huismuisie VIP lid

    Aug 10, 2016
    10,458
    11,973
    113
    Female
    Noord Brabant
    De meeste katten kan je prima binnen je eigen omheining houden. Het is enkel de bereidheid van het personeel wat er nog wel eens aan schort.

    Huiskatten zijn geen natuur. Net als honden, konijnen van de dierenwinkel, hamsters enz enz. Het zijn door de mens gefokte dieren als gezelschap. Als er een serval of wilde kat door het bos loopt dan is dat natuur.

    Het is absurd hoeveel vogels er worden gebruikt als speelgoed.
    En het is vreselijk dat er nog steeds katten worden platgereden. Gewoon vanaf kitten af aan je dieren binnen de omheining houden. Dat is 9 van de 10 keer voor een kat gewoon acceptabel. Hij weet immers niet anders.
     
    Catou, ClaireDeLune, Kaatje92 and 2 others like this.
  10. xSNDY19x

    xSNDY19x Fanatiek lid

    Dec 2, 2009
    1,815
    691
    113
    Female
    Hier precies zo. Ze zijn beide niet anders gewend hier en hebben ook totaal geen behoefte om naar buiten te gaan.

    De rooie kat van ons vind het heerlijk om de hele dag rondom mijn aura te zijn en de grijs witte dame van ons die heeft lekker haar eigen leventje en komt wanneer ze zin heeft bij me. Ik vind zelf persoonlijk ook dat min buren geen last hoeven te hebben van mijn katten. Ik heb voor mijn beestjes gekozen en niet mijn omgeving.

    Plus ik zelf neem huisdieren omdat ik ze wil en ik ervoor wil zorgen. Als ik mijn katten naar buiten zou doen zou ik me de hele dag zorgen maken of ze nog leven of nog wel thuiskomen en niet aangereden zijn. Nee echt niks voor mij.
     
  11. Cin85

    Cin85 VIP lid

    Jan 12, 2010
    12,493
    13,954
    113
    Female
    De vader van mijn kat is een wilde kat uit Oostenrijk, geloof mij onze kat is niet gemaakt om binnen te zijn. Die struint lekker hele dagen buiten op het platteland. Ze vangt een aantal keer per jaar een muis en heeft in haar jongere jaren wel eens een koolmees, duif, kraai en fazantkuiken thuis gebracht. Gelukkig geen bedreigde vogels dus.
    Maar sinds 5 jaar hebben wij een vogelhuisje voor koolmezen in de tuin, en ook jaarlijks een nestje, hier doet ze niets mee. Sterker nog, op het moment dat er een andere kat de tuin in dreigt te komen, dan lijkt ze die dan nog harder te tuin uit te slaan dan normaal.
    Als we de honden uit gaan laten, loopt ze regelmatig mee, ben benieuwd of dat wel mag van de mensen hier die katten liever binnen zien?
     
  12. Vero0504

    Vero0504 VIP lid

    Nov 17, 2016
    18,965
    15,006
    113
    @TS was er nog nieuws omtrent de kat?
     
  13. Maan14

    Maan14 Fanatiek lid

    Feb 6, 2022
    2,865
    3,031
    113
    Dat laatste heb ik bijna gehad. Ben nog terug gelopen de kat te gaan zoeken. De gene achter me stopte bij me op de vluchtstrook en zij dat het net goed gegaan was. Maar door mijn reflex af te remmen stond er wel bijna een bus in mijn auto geparkeerd. Ik heb zo hard gehuild omdat dacht hem geraakt te hebben. En ik weet het je leert met je rijbewijs door te rijden, maar als dieren liefhebber is dat zo tegen je gevoel!
     
  14. Dubbelgeluk

    Dubbelgeluk VIP lid

    May 18, 2013
    13,100
    12,075
    113
    Toch is er echt wel veel afhankelijk van het karakter.

    Vroeger (toen ik nog thuis woonde) hadden mijn ouders katten. ‘Mijn’ kat kwam als kitten bij een boerderij vandaan, als je naar haar wees, zat ze al in de andere kant van de kamer, maar ze werd de meest lieve poes die je kon wensen. Heel aanhankelijk en graag binnen.
    Ze kreeg een nestje en daar hadden we een kitten van gehouden, die heeft nooit een seconde op schoot gezeten, altijd aan het struinen en roven en kwam wel eens met een meeuw thuis:eek:.
    Mijn ouders hadden een kassenbedrijf dus tuin afzetten was/ is onmogelijk.
     
  15. owly

    owly VIP lid

    Aug 19, 2013
    22,330
    10,295
    113
    Nou dat, vroeger toen ik zelf nog kind was hadden we een kat die ons naar school bracht en haalde. We woonde aan een drukke straat en stak elke keer vlak voor auto's over. Die stress wil ik echt niet.

    Ben wel benieuwd of er een verschil zit tussen de katers en poezen.
    Onze kater is waar ik ben.
    Poes gaat haar eigen weg en komt knuffels halen.
     
    xSNDY19x likes this.
  16. xSNDY19x

    xSNDY19x Fanatiek lid

    Dec 2, 2009
    1,815
    691
    113
    Female
    Ik hoor in mijn omgeving dat katers aanhankelijker zijn dan poezen en sinds 2 jaar heb ik een kater en inderdaad wat een wereld van verschil zeg. Hij wil hele tijd bij me zijn. Terwijl de dame die ik al 8 jaar heb gewoon d'r eigen leven wil leven hahahha
     
  17. Ukkie1

    Ukkie1 Fanatiek lid

    Jun 30, 2015
    4,824
    2,249
    113
    ONG EN JE LAAT JE KAT DUS WEL VLEES ETEN?!:eek::eek::eek:


    :roflmao:
     
    maartje84 and Jessi79 like this.
  18. owly

    owly VIP lid

    Aug 19, 2013
    22,330
    10,295
    113
    Haha ik dacht zou het nou toeval zijn. Moet wel zeggen dat onze dame me vandaag ook heel vaak kwam knuffelen.

    Vanmorgen bij het thee drinken lag meneer in mijn armen zoals een baby ligt:roflmao:
     
    xSNDY19x likes this.
  19. maartje84

    maartje84 VIP lid

    Oct 8, 2008
    12,810
    4,446
    113
    Punnikexpert
    Import ergens
    Hahahahaha ja errrrughhh hé ;)
    Ik zou hem eigenlijk biologisch ecologische linksdraaiende haveryoghurt met humus en quinoa moeten voeren. I know…. :roflmao::roflmao::roflmao:
     

    Attached Files:

    Ukkie1, Splitijsje, Zara75 and 2 others like this.
  20. Jackie87

    Jackie87 VIP lid

    Aug 6, 2013
    5,496
    2,948
    113
    Ik heb dus vorig jaar wel een kat aangereden. Ik kon hem dus niet meer vinden. Nu weet ik dat katten zich weleens verstoppen als ze pijn hebben. Ik heb bij een aantal huizen aangebeld. Ze kenden de kat allemaal wel van zien, maar wisten niet van wie die was. Ik heb de dierenambulance maar gebeld. Zij zouden gaan zoeken. De volgende dag heb ik de dierenambulance nog een keer gebeld met de vraag of ze 'm hadden gevonden. Helaas hadden ze een paar straten verder inderdaad een dode kat gevonden :(
     

Share This Page