Wtf! Wat moet ze met een gebroken rug bij de huisarts dan moet ze naar een specialist. Waarschijnlijk is ze in het ziekenhuis na röntgen dus brengen ze haar maar op een bed naar die specialist toe.
Misschien een beetje ongevraagd advies maar heb je je schildklier laten controleren? Daar kan het ook aan liggen. En idd vreselijk als mensen dat vragen.
Met die drie pieletjes die je moet indrukken? Ik heb die er ook meteen afgesloopt, wat een rotsysteem…
Ja die. Het staat bij mij standaard boven op de wasdroger, die weer bovenop de wasmachine staat. Hoog genoeg dus. En geen echt kleine kinderen meer. Maar jemig, wie denkt nou echt dat dit een prima sluiting is?
Omdat niet iedereen ze kan betalen en er kinderen werden uitgesloten of als 'arm' bestempeld. Ook gebeuren er wel eens ongelukjes of kinderen raken spullen kwijt. Met de gewone flessen nooit een groot probleem maar nu ineens kregen ze op het kantoor wel heel wat ouders die een vergoeding kwamen eisen. 1 keer een wel erg boze vader gehad die het niet pikte dat de school de fles van zijn dochter niet ging vergoeden (de fles is een week later nog teruggevonden in een struik) en toen hij op het kantoor bot ving vloog hij af op de directrice die net als elke dag op het speelplein staat wanneer de kinderen naar huis gaan. Er was al overleg om de flessen te verbieden omwille van eerstgenoemde reden maar na dat voorval op de speelplaats is er nog dezelfde avond een mail uitgestuurd dat de flessen niet meer mochten.
Dat ik per direct niet meer in weekend kan bevallen in ziekenhuis. Hoop maar dat baby door de weeks komt.
hier in groep 3 heeft 70% een air up en 30 % een Dopper. Ik ben zo blij met die air up. Mijn dochter dronk nooit water als baby al niet. Sinds dat ding drinkt ze alleen maar water, dat geur ding zit er al 3 maanden op en werkt niet meer en ze drinkt nog steeds er uit dus het heeft haar echt geholpen.
Ja, mijn moeder en oom zijn direct in de auto gesprongen. Maar ik ben echt verbaasd over de gang van zaken.
Maar had de huisarts echt gedacht dat het gebroken was? Anders laat je iemand toch niet zo lopen? Dat er later uit de foto kwam dat dr rug gebroken was.