Ben ik het met je eens hoor. Alleen al die koppies van de kids met hun eigen gemaakte knutsels❤️. Man doet ook altijd wel moeite, hij vraagt wat ik wil hebben en koop daar wat van of hij regelt zelf gewoon wat. 2 jaar terug had hij een pakket van zusss besteld met allemaal leuke woonaccessoires. Vond het cadeau super leuk, maar nog leuker dat hij daar de moeite voor had gedaan. Ontbijt op bed heb ik liever niet, al die kruimels in bed. De tafel word dan altijd nog net wat gezelliger gedekt en we hebben een wat uitgebreider ontbijt!
Ik heb man hierin moeten opvoeden nee ik ben niet zíjn moeder, maar wel van zijn kinderen en ook daar mag hij waardering voor laten zien en daarin de kinderen voorleven. En dan hoef ik echt niet zo'n louis-tas, een kaart met lieve boodschap is ook meer dan prima
Hier is mijn man vanaf mijn zwangerschap attent met moederdag. Meestal een lieve kaart en een cadeautje erbij. Sinds vorig jaar gaat zoontje ook zelf mee uitkiezen. En hij verheugt zich er nu al weer op. Ook dat hij het dan geheim voor me moet houden. Dat snoetje is dan zooooo lief. Vorig jaar met moederdag en ook met mijn verjaardag waren ze badbruisballen voor me gaan uitkiezen. Zo'n feest voor zoonfje. En daarmee dan dus voor mij ook als moeder. En een mooie knutsel erbij. Dan smelt ik. Verheug me er nu al op.
Haha, dit herken ik helemaal!! Prima toch Hier worden op school geen knutsels meer gemaakt, maar gaan ze vaak zelf naar de winkel om wat lekkers te halen voor mij, wat ik écht lekker vindt (drop en chocolade bonbons ), dat vind ik helemaal oké, maar materiële cadeaus hoef ik ook niet, schiet het doel een beetje voorbij van zo'n dag m.i. Kan ook helemaal genieten van het moederdagontbijt (daar hielp man altijd wel mee, maar is nu bijna niet meer nodig). De fijnste moederdag ooit was in het 1e coronajaar, geen verplichte bezoekjes aan onze eigen moeders (vooral aan 1 kant geldt dat ) dat heb ik toen héél duidelijk aan man laten weten en sindsdien houden we de moederdag bezoekjes lekker kort. Ik vind het persoonlijk ook echt een dag voor jonge kinderen, die genieten er zelf ook zo van heerlijk die koppies! En laten we wel zijn, moeders van jonge/thuiswonende kinderen hebben er toch echt wel het meeste werk mee dus ook wel verdiend zo'n dag!! O ja, en mijn standaard uitspraak is "het is geen omadag" dus die krijgen geen cadeautje/knutsel van de kleinkinderen. Ik regel wat voor mijn moeder (wat lekkers, of een leuk tijdschrift) en man regelt het zelf voor z'n eigen moeder.
Ik heb niks met Moederdag. Als ze op de basisschool zitten doen we het standaard ontbijt op bed, cadeautjes uitpakken ding. Omdat dat zo “hoort” voor de kinderen. ( dat horen ze op school en van andere kinderen) Ik vind de knutsels leuk, maar niet leuker dan de knutsels die ze gewoon door het jaar heen maken. Zodra ze van de basisschool komen hoeven ze van mij ook niks meer te maken en al helemaal niks te kopen.
Wij doen niks aan moederdag. Ook niet aan vaderdag, valentijnsdag, vrouwendag, pindakaasdag, warme truiendag etc. Op school hier knutselen ze niks voor specifieke gelegenheden, dus dat scheelt. Mijn man laat zijn waardering vaak genoeg blijken, kinderen ook, dus daar heb ik geen speciale dag voor nodig Bovendien heb ik het idee dat dergelijke gelegenheden alleen maar aanzetten tot onnodig kopen. Sowieso ben ik als autist niet zo van de verrassingen en dus ook niet van de cadeaus
Zover ik weet is het bij die limited editions verplicht, er van uitgaande dat je het over R. hebt. Juist zodat ze niet, of minder makkelijk door verkocht worden.
Mijn man vraagt zelf altijd of ik een lijstje voor moederdag wil maken. De kinderen maken echt geen knutsels meer. Wel maken ze altijd zelf een ontbijt, en vorig jaar had mijn zoon zelf taart gekocht.
Gaat over R. En heb ook 2 limited maar 0,0 gravering. Ik overweeg trouwens alles te verkopen (heb er inmiddels 9) want draag het toch niet. D. Wil liever dat ik ze voor dochter bewaar voor als die 18 is. Er is er 1 die ik zo graag zou willen dragen omdat ik hem zo mooi en bij de lente/zomer vind passen maar ik ben echt bang dat ik door zo een groep in elkaar word geslagen voor zo een stom ding.
Waarom heb je er 9? Ik begrijp dat echt niet. Waarom kopen/krijgen/vragen mensen spullen (en ook nog duur) die ze toch niet gebruiken. Totaal onzinnig
Ik geniet van de zelfgemaakte knutsels van mijn kinderen en wat mijn zoon voor mij bedenkt. Mijn vriend volgt hem daarin. Een wensenlijst voor Moederdag uit mijzelf sturen is eigenlijk nog nooit in mij opgekomen.
Het is mijn man zijn hobby hij heeft er meer en draagt ze ook echt. En denkt nog steeds mij blij te maken (en ziet het als investering) ondanks dat ik al 100x geroepen heb ze niet meer te durfen dragen. Maar hij stopt er iets mee. Zo goed als elk jaar krijg ik een nieuwe. En als we het hebben over mijn angst van dragen zegt hij dan heeft dochter een mooie collectie als ze 18!word. Om die reden wil hij ook absoluut niet verkopen
Oh en vooropgesteld ik draag ze niet! Vandaar ook mijn over de top verlanglijst om duidelijk te maken dat in geen horloge wil dit jaar.
Blijf ik raar vinden. Als ik tegen mijn man zeg dat ik geen boeken wil voor mijn verjaardag (das zijn hobby) dan stopt hij daar mee. En als investering voor je dochter, dan krijg je dus eigenlijk geen cadeau, want dan is het een cadeautje voor je dochter
mee eens alleen stopt hij niet, tot nu toe! Last verteld dat Chanel en Lv tassen de afgelopen jaren een betere investering waren dan goud en vastgoed dus wie weet is het kwartje gevallen. En eerlijk ik heb er genoeg. Dat hij wat aan zoon wil geven als die 18 word prima maar mijn kados hoeven geen verkapt kado voor dochter te zijn.
Ik ken iemand die laatst aan de beurt was op de lijst en die moest dus verplicht laten graveren. Om de doorverkoop te beperken. In ons dorp kan je ze gelukkig nog makkelijk dragen en er zelfs 's nachts mee over straat zonder lastig gevallen te worden. Maar dat zal in jouw stad inderdaad anders zijn.
Buiten dat, zou hij zijn 18-jarige dochter bij jullie in de stad over straat willen laten lopen met zo'n horloge om??
belachelijk he dat dat niet meer kan. Daarom denk ik verkoop de boel, maar volgend D worden ze alleen maar meer waard en hij vind het onzin.
Fijn om te lezen mamabri! Hier houd het helaas niet op in de fam. De volgende generatie is nu aan de beurt, echt zo verschrikkelijk