Ik moest dinsdag van Friesland naar Enschede voor een operatie. Was al 60eu kwijt aan benzine (heen en terugreis). Gewone auto. En ja, als je in FRL woont dan moet je nou eenmaal wat verder rijden voordat je bij iets leuks bent.
1 op 15? Nou, onze station haalt net 1 op 12,5 ... En wat @bijnamama1988 ook schrijft, als je niet in de randstad woont moet je voor leuke uitjes (en ook andere zaken als werk, ziekenhuis etc) verder rijden. Waarbij de OV-verbindingen ook bagger zijn, die optie valt dus al gauw af. Boodschappen doe ik 1x per week met de auto (of ik laat het bezorgen), voor de andere kleinere dingen stap ik zoveel mogelijk op de fiets. Ik stap dus sowieso niet 'zo makkelijk ' in de auto, maar omdat het gewoon vaak niet anders kan.
Dat is wel echt heel onzuinig. Hier een redelijk jonge, zuinige station op benzine en wij kunnen op 60 euro zeker 500km rijden.
Ik heb een tank van 20 a 25 liter. En rij zo heen en terug naar movie park wel 1 en de zelfde weg na genoeg de hele a 12 . Dus dat vald te overzien heb ook gewoon een fiets voor in de stad etc.
Hoe chagrijnig ik vandaag ben omdat de baby nog er zit. Ik heb de pyjama niet eens uitgedaan. Eten besteld zelfs gewoon echt nergens zin in vandaag.
Hier wast ieder het eigen tenue sinds corona, hebben ze er ook in gehouden (in ieder geval in ons team, weet niet of het bij alle teams zo is). Vind het wel prettig, alhoewel ik geen hekel had aan de wastas voorheen. Maar ze worden ouder en als je in de tijd komt dat ze allemaal meer gaan zweten en je dat vooral ook gast ruiken, vind ik ieder zijn eigen tenue wel zo prettig Verder is er een groepje vaste vrijwilligers voor de kantine, vooral bestaande uit een aantal oudere mannen die dat blijkbaar leuk vinden. Dus kantinedienst is niet aan de orde op de voetbalclub van zoon. En scheidsrechters hebben ze tegenwoordig een team van jongeren die dit leuk vinden en er ook cursus voor hebben gevolgd (en dus weten wat ze doen). Dus behoorlijk luxe hier Man heeft overigens 4 jaar lang training gegeven/gecoacht bij team van zoon. Dus die heeft een aardig steentje bijgedragen op de club.
Ik gooi de tank vol voor €90 momenteel (1,55/l diesel) en daarmee kom ik 600/700km ongeveer. Oude zware auto, rijdt 1:10. Hopelijk passen ze de wegenbelasting ook eens aan voor de mensen die gewoonweg aangewezen zijn op de auto omdat het ov niet toereikend is in het buitengebied. En dat rekeningrijden ook wat dat betreft. Ik kan echt niet 2x 30km fietsen naar school vd kinderen & met ov naar het werk duurt 2,5 uur en dan kom ik 's avonds niet meer thuis (avonddiensten). Met de auto doe ik er 45min over naar mijn werk.
Maar hebben jullie de prijzen van ov gezien? Is ook een dure grap als je bv van Oss naar Amsterdam wil is het €42,88 per volwassene. Woon je wat verder van het station of kan je geen gebruik maken v.d. fiets,komen er nog eens kosten voor de busrit bij en dan hangt ervan af waar je in Amsterdam wil zijn, want daar moet je dan weer tram/bus betalen en ben je als je met meerdere volwassenen reist, meer kwijt dan met de auto. Op deze manier wordt het niet aantrekkelijker gemaakt om met de Ov te reizen en zullen mensen blijven kiezen voor het gemak van de auto.
Nou inderdaad, binnenkort wil ik een keer met dochter naar Amsterdam want ze wil heel graag naar het Rijksmuseum. Als ik dan met het OV ga, ben ik gewoon al 85 Euro kwijt aan de trein. Nou sorry hoor, maar wij gaan met de auto en dan zoek ik in de buurt een P+R en doen we alleen het laatste stukje met het OV. Terwijl ik eigenlijk liever het hele stuk met het OV zou gaan. En 50 liter benzine verrijden voor een dagje uit? Dan ben ik de hele dag alleen aan het autorijden. Neemt niet weg dat ik uiteraard ook niet blij ben met de benzineprijzen en het vooruitzicht dat die nog verder gaan stijgen.
Belachelijk ja. In Duitsland kan je voor 49 euro een hele maand reizen met trein en bus. Dan wordt het een stuk aantrekkelijker om het OV te nemen.
Toen ik vanuit ver weg in amsterdam moest zijn en om half zes al op mn fiets naar het station zat, heb ik mezelf een eersteklas retourtje van bijna 90 euro gegund (zakelijk). Ik heb nog nooit zo genoten van een treinreis
Mijn dochters hebben vandaag op de camping een jongen voor de gek gehouden. Ze waren mooi samen aan het spelen in de zandbak en ik hoorde mijn oudste zeggen dat zij Elsa heette en onze jongste Anna en de kleinste mooi meespelen. . En het jochie trapte er finaal in want hoorde hem de hele middag Elsa en Anna roepen Zegt de jongste in de auto terug naar huis: nou heet ik geen Anna meer hoor, maar gewoon Maud Kleine heksjes.
Ik vind die prijzen ook belachelijk. Ik ging graag even voor de leuk een dagje shoppen in utrecht ofzo. Maar woon in de kop van noord Holland en alleen van Hoorn naar amsterdam is retour al bijna 20 euro. Ik mis echt de kortingskaarten van de kruidvat.
die van mij rijd nog geen 1 op 10 en ik rij alleen maar in de stad dus ga eerder richting 1 op 7 ben ik bang, of nog erger.