Echt niet leuk! Zeker niet als je ook nog spulletjes voor de baby aan wil schaffen. Hopelijk is het gauw geregeld allemaal.
Wat is het weer toch vreselijk slecht. We zaten al klaar om naar de speeltuin te gaan, gaat het ineens hagelen
Jeetje zeg, dat is schrikken. Welke regio woon je? Vrienden van mij hebben een bedrijf waar ze bijna standaard op zoek zijn naar technische mensen.
Hoe graag we zouden willen ook maar nee ik word ouder, de spanningen die het meebrengt. dus het is echt de laatste of er moet ongelukje gebeuren natuurlijk.. maar vind wel lastig hoor maar compleet zullen we sowieso nooit zijn..
Ja.. en eerlijk alles bij elkaar is ook een aanslag op mijn lichaam natuurlijk, en geestelijk ook. Straks hopelijk van twee mannetjes genieten zo onwerkelijk nog steeds ook.
Moeders is weer in Hyacinth modus. Ze heeft een match en zondag hadden ze elkaar voor de 2e keer gezien (voor beide overigens geen echte relatie hoor, gewoon voor de gezelligheid) en wat ze tegen iedereen zegt is dat hij een mooie auto heeft, dure kleren draagt en hetzelfde werk als mijn vader deed. We don't care! Al had ie alleen een fiets... zelfs mijn schoonmoeder deed haar beklag erover dat ze het alleen maar over status heeft. En nu mam ook nog eens teleurgesteld dat ik hem nog niet wou ontmoeten. Terwijl ik al vooraf duidelijk had gezegd: ik heb die behoefte nu niet, ik ben hoogzwanger en het is jouw 'date'. Leer hem eerst zelf kennen, dan komen wij vanzelf wel. De vorige match probeerde ze al gelijk te veranderen, hij moest maar een andere auto aanschaffen, ander geurtje etc. Hij voldeed niet aan haar ideaal. Ze las hem zelfs berichten voor die andere mannen haar hadden gestuurd. Die match heb ik wel ontmoet. En dat gaf mij al teveel spanning. Schaamde mij gewoon voor haar gedrag ook.
@GroeneBomen Oef ook zo vlak voor je bevalling he vreselijk… Als serieus is word dan zie je t dan wel weer. Beetje last van haar hormonen ofzo
Goed dat je dat aangeeft naar haar. Mijn moeder vertelde op de dag dat ik ging bevallen dat ze ging trouwen met haar nieuwe vlam. Dat is bij mij niet eens binnengekomen. Een paar maanden later bedachten wij opeens: oh ja ma had zoiets verteld toen. Dat zal binnenkort dan wel gebeuren Op zulke dingen zit he nu echt niet te wachten. Geniet nog even van het getrappel in je buik. En succes woensdag! Hopelijk een goede vlotte bevalling