First Time Mommy Club

Discussie in 'Zwangerschap clubs' gestart door GabrielaH, 16 aug 2021.

  1. Bella2021

    Bella2021 Actief lid

    30 dec 2021
    323
    417
    63
    Vrouw
    Heel veel succes morgen, in gedachten bij je.
     
  2. Nino12

    Nino12 Fanatiek lid

    21 sep 2021
    2.940
    3.086
    113
    Vrouw
    haha hopelijk hoef je niet te lang te wachten! Heel veel succes meid! Geniet van deze spannende en bijzondere ervaring en daarna lekker knuffelen!
     
    Michje vindt dit leuk.
  3. Milou94

    Milou94 Fanatiek lid

    2 sep 2021
    1.310
    1.113
    113
    Vrouw
    Heel veel succes vandaag ❤️ En vooral; plezier!! Ben erg benieuwd hoe je het ervaren hebt!
     
  4. DBoer

    DBoer Bekend lid

    4 jan 2022
    872
    861
    93
    Vrouw
    Even een update vanuit hier. Op 17 april is onze zoon R geboren. Niks van de bevalling en kraamperiode is gelopen zoals verwacht/gehoopt en helaas niet in de positieve zin. In het kort het bevallingsverhaal:

    Ik heb 3 nachten zeer pijnlijke rugweeen gehad die me aldoor wakker hebben gehouden, maar overdag namen ze steeds weer af. Op 16 april heb ik toen de verloskundige gebeld omdat ik het echt niet meer trok, ik was kapot! Diezelfde midddag heeft ze me gecheckt, zat ik op 4cm en heeft ze thuis mijn vliezen gebroken. Helaas: poep in het vruchtwater, dus geen thuisbevalling meer. Binnen 10 minuten zaten we in de auto naar het ziekenhuis en daar aangekomen meteen aan de monitoren en infuus met weeënopwekkers. Waar ik bang voor was werd waarheid: meteen in een enorme weeenstorm, die ik door een combi van beperktheid in beweging door de monitoren, de extreme vermoeidheid en de continue prikkels in het ziekenhuis echt niet kon opvangen, het was echt een hel die ik niet kon volhouden. Na een tijd zat ik nog maar op 5cm en heb ik geschreeuwd om een ruggeprik, die kreeg ik gelukkig niet veel later. Daarna nog de hele nacht moeten wachten op 10 cm en om 5u in de ochtend was dat eindelijk het geval, alleen persen lukte me niet goed. Daarom moest eerst de ruggeprik uitgezet worden. Rond kwart over 7 ben ik begonnen met persen, en na een klein uurtje persen stroomde ineens de kamer vol mensen en voor ik het wist werd de vacuümpomp erbij gehaald en werd hij met geweld uit me getrokken. Waarom precies weet ik nog steeds niet, maar vond het zeer traumatisch. Ook het hechten daarna was heel erg pijnlijk.

    We hebben daarna een nachtje in het ziekenhuis moeten blijven voor zijn bloedsuiker, omdat hij een zware baby was: 4484 gram. De dag erna naar huis gegaan, en mede door alle nachten dat ik niet had geslapen(dat waren er inmiddels 5), de heftige bevalling en de pijn van de hechtingen trok ik het helemaal niet. Het lukte me niet om voor mijn hem te zorgen en ik heb zelfs lopen hallucineren door het slaapgebrek. Echt hele zwarte dagen die eerste kraamdagen. Gelukkig veel hulp en steun vanuit onze omgeving en langzamaan gaat het steeds een beetje beter. Lichamelijk nog wel steeds veel pijn, en vind het nog steeds heel zwaar allemaal, maar hij doet het goed en hopelijk gaan we vanuit hier alleen maar vooruit en kan ik ook langzaam een beetje genieten!
     
  5. zegenwens

    zegenwens VIP lid

    28 sep 2021
    5.030
    5.000
    113
    Vrouw
    @DBoer Ten eerste: van harte gefeliciteerd met de geboorte van jullie R. Wat fijn dat hij er na al dat lange wachten eindelijk is. Maar wat had ik je de weg naar hem toe anders gegund! Wat naar dat je voor je gevoel zo de regie bent verloren, en dat je bovendien niet alles wat er gebeurd is/ze gedaan hebben begrijpt. Heb je daar nog een nacontrole zodat je die vragen kan stellen tzt?

    Kun je inmiddels weer beter slapen? Heb je een goede kraamverzorgster gehad? Hoe kijkt je partner op dit alles terug? Je zal vast nog even een weg te begaan hebben om fysiek en mentaal weer op de rit te komen, maar hopelijk kun je inderdaad elke dag wat meer genieten van jullie mannetje.
     
  6. Milou94

    Milou94 Fanatiek lid

    2 sep 2021
    1.310
    1.113
    113
    Vrouw
    Jeetje dat is niet niks! Ik werd zelfs een beetje emotioneel bij het lezen van je verhaal. Zo’n ervaring is gewoon niet wat je gehoopt had. Hopelijk kan het de aankomende tijd wat zakken en gaan de scherpe randjes ervan af.
    Zo te lezen heb je ook een slaappil eigenlijk moeten krijgen? je had echt slopende dagen achter de rug.
    Maar you did it ❤️ Je hebt een prachtig kindje die nu heerlijk bij je is! Gefeliciteerd!
     
  7. Maud1995

    Maud1995 Actief lid

    24 dec 2021
    181
    213
    43
    Vrouw
    Lieve @DBoer
    Ik ben blij wat van je te lezen, ik maakte me zorgen. En die zorgen waren terecht. Wat een heftige tijd heb jij meegemaakt en ik vind het heel erg om te lezen hoe je terugkijkt op je bevalling en de eerste dagen daarna. Het was je zoveel beter gegund.
    Ik hoop dat je goede hulp mag ontvangen en krijgen om dit te verwerken, want ik denk dat dat onwijs belangrijk is.
    Voor nu hoop ik dat je steun krijgt vanuit je omgeving en dat je daardoor toch kunt genieten van de eerste tijd samen met jullie zoon.
    Take care, rustig aan, en denk om jezelf.
    Liefs
     
  8. Bella2021

    Bella2021 Actief lid

    30 dec 2021
    323
    417
    63
    Vrouw
    Aller eerst gefeliciteerd met de geboorte van jullie zoontje.

    Wat vervelend dat je de bevalling en de eerste dagen niet als positief ervaart en dat sommige dingen onduidelijk zijn hoe ze zijn gegaan. Ik kan me voorstellen dat dat al een ding opzich is.

    Neem lekker de tijd om bij te komen en hopelijk heb je wel een fijne Kraamzorg gehad! Laat je lekker verwennen en geniet van jullie mooie mannetje
     
  9. Finca

    Finca Fanatiek lid

    29 apr 2021
    2.039
    1.675
    113
    Vrouw
  10. Michje

    Michje Fanatiek lid

    27 jul 2010
    1.920
    2.101
    113
    Vrouw
    Hij is er hoor, onze kleine man! :D Alexander is gisteren om 11:09 geboren met een gewicht van 3130 gram. Ik vond de keizersnede erg pittig en heb veel pijn gehad. Zowel tijdens de operatie als er na van de weeënopwekkers om de baarmoeder te laten krimpen. Nu gaat het wel prima en Alexander doet het fantastisch. ❤️

    @DBoer gefeliciteerd met R! ❤️ Wat rot dat het zo'n nare ervaring was. :(
     
    Lelie92, Maud1995, zegenwens en 4 anderen vinden dit leuk.
  11. Milou94

    Milou94 Fanatiek lid

    2 sep 2021
    1.310
    1.113
    113
    Vrouw
    Proficiat ❤️
     
    Michje vindt dit leuk.
  12. Kretacorry

    Kretacorry Bekend lid

    5 jun 2022
    664
    736
    93
    Vrouw
    @DBoer gefeliciteerd met jullie wondertje ❤️ wel heel erg dat je zo een bevalling hebt gehad en een nare ervaring met het ziekenhuis.


    @Michje gefeliciteerd met Alexander! ❤️
     
    Michje vindt dit leuk.
  13. Newbie123

    Newbie123 Fanatiek lid

    7 jul 2021
    3.132
    2.475
    113
    Vrouw
    @DBoer wat een pittige bevalling! Jij en je lichaam zijn heel erg op de proef gesteld, maar eindelijk is hij daar!! PROFICIAT!!

    Ik hoop dat je het een plaatsje kan geven en het nu allemaal wat betert voor jullie, veel succes nog!
     
  14. Newbie123

    Newbie123 Fanatiek lid

    7 jul 2021
    3.132
    2.475
    113
    Vrouw

    Proficiat met jullie zoontje!! Ik hoop dat je spoedig hersteld!
     
    Michje vindt dit leuk.
  15. Milou94

    Milou94 Fanatiek lid

    2 sep 2021
    1.310
    1.113
    113
    Vrouw
    Hoe gaat het met jou?
     
  16. Newbie123

    Newbie123 Fanatiek lid

    7 jul 2021
    3.132
    2.475
    113
    Vrouw
    Het gaat op zich wel goed, maar ik tel echt af naar mijn verlof. Ik krijg nog geregeld ademsnood/ beginnende paniekaanvallen door de stress die ik op mijn werk ervaar. Ik merk at ik over het algemeen wel wat ‘angstiger’ wordt. Zal door de hormonen komen. :rolleyes:

    Buiten dat gaat het gewoon top met mij en als ik gestopt ben met werken zou ik nog 2 maand verder kunnen. :roflmao:

    Al is meneertje me enorm aan het uitdagen vandaag. ‘Hoe lang kan ik tegen mama’s ribben aan drukken en vooral niet luisteren als ze me een andere kant op duwt’. :roflmao:

    Hoe gaat het met jou??
     
  17. Finca

    Finca Fanatiek lid

    29 apr 2021
    2.039
    1.675
    113
    Vrouw
    @Michje gefeliciteerd met jullie zoon! Hopelijk is je herstel vlot! Hebben ze je niet geheel verdoofd voor de bevalling?
     
  18. Milou94

    Milou94 Fanatiek lid

    2 sep 2021
    1.310
    1.113
    113
    Vrouw
    Haha ja de baby’s willen nog niet echt luisteren he :roflmao: Hoeveel weken moet je nog werken?

    Met mij gaat wel goed. Gister en eergisteren super veel last van een strakke buik gehad. Vandaag gelukkig minder. Denk zelf van het groeien ofzo…
    Ik vind het ook steeds spannender worden. Met name de bevalling :o: Ik droom er zelfs over.
    Ik vind de zwangerschap zelf nog niet echt zwaar. Maar je eigen lichaam terug is ook wel prettig. Terwijl ik het ook heerlijk vind dat er altijd iemand bij me is die laat weten als die wakker is. Lijkt me ook wel weer gek om straks een lege buik te hebben! Al ga ik super opgelucht zijn als er een gezond kindje wordt geboren. Daar wil ik echt alles voor doen!
     
    Newbie123 en zegenwens vinden dit leuk.
  19. Michje

    Michje Fanatiek lid

    27 jul 2010
    1.920
    2.101
    113
    Vrouw
    Ik had een ruggenprik. Zou dan normaal alleen het duwen en trekken moeten voelen, beetje zoals verdoving bij de tandarts. Helaas voelde ik wel meer dan dat, maar gelukkig niet het echte snijden.

    Bedankt voor alle felicitaties!
     
  20. Marlena

    Marlena Fanatiek lid

    27 mrt 2015
    1.677
    1.789
    113
    Michje vindt dit leuk.

Deel Deze Pagina