Vanochtend rustig opstarten. Straks even boodschappen doen. Vanmiddag ga ik bij een auto kijken. Daarna spullen inpakken want de kinderen gaan morgenochtend naar hun vader en blijven daar tot zondag.
Haha ik heb ook een venu en als ik lees is mijn hartslag zo laag dat hij ook denkt dat ik slaap. Alleen nu blijft mijn energie aan het einde van de dag in de min. Dan krijg je te zien voldoende nachtrust en je kan er morgen weer tegenaan. Laatst was het zo erg dat hij smiddags zei misschien een dutje doen tussendoor.
Ik zit op de bank, heb wakker gelegen van 2.30 tot 5. Om 6.20 ging de wekker. Heb nu enorme buikpijn en zou eigenlijk op moeten staan voor paracetamol. Alleen vaak is het erger wanneer ik ga staan. Rustig dagje vandaag
Zo eerst even oudste dochter bij haar werk afzetten en dan thuis met de jongste ontbijten. Wat huishouden en dan wordt hopelijk snel onze nieuwe vloer geleverd zodat we nog even de deur uit kunnen gaan. Vandaag is er Markt in ons dorp en er is een nieuwe dierenwinkel geopend waar we willen gaan kijken. Voor de rest geen spannende dingen.
Heb de slowcooker al aan staan voor bolognese saus. Nu eerst aankleden en boodschappen doen. Vanmiddag nog een Pavlova maken en een zwembad abonnement kopen. Verder hoop ik nog ff een beetje te kunnen chillen .
Vandaag dagje bij huis. Oudsten maken hun werkstuk af. Ik draai 3 wassen Vanmiddag met zijn allen even naar de bieb en winkel Vanavond wandelen met een vriendin Het zijn drukke dagen geweest met verplichtingen. Ben blij dat mijn man vanaf morgen ook een aantal dagen vrij is. Ik vind vakantie altijd best pittig met 5 kinderen die 's ochtends altijd vroeg wakker zijn en de oudsten die 's avonds ook alweer laat naar bed willen. Ik heb mentaal en fysiek die rustmomenten voor mezelf gewoon echt nodig
Net met de jongste gesport, nu zit ik heerlijk in het zonnetje met een kop koffie. Straks even douchen en ontbijt halen (jongste had ik voor het sporten wel al een bak yoghurt gegeven). Lekker in het zonnetje brunchen. Vandaag gaan we midgetgolfen (was er gister niet van gekomen), naar de vuurtoren en naar een juttersmuseum. En wil wiegenkind ook even naar het strand.
Vanochtend is mijn moeder gezellig op de koffie zoals elke woensdagochtend. Vanmiddag met de jongste naar de bieb en even langs de hema. Dan bakken we nog popcorn zelf vanmiddag.
Vanmorgen rustig opgestart en ontbeten met de kinderen. Daarna nog boodschappen gedaan met de jongste (oudste bleef voor de eerste keer eventjes thuis, hij wilde niet mee). Nu ff een bak koffie en het geklier van de kinderen in de tuin aanhoren De oudste wordt straks opgehaald door m'n schoonvader, dagje weg met opa en ik ga nog naar m'n ouders toe met de jongste.
Oh herkenbaar! Zeker met 5 lijkt me dat een uitdaging. Hiet met 2 vind ik het af en toe al veel in de vakanties.... het niks moeten is heerlijk, maar ze kunnen momenteel totaal niet leuk samen spelen. De oudste gaat net zo lang door tot z'n zusje gaat huilen en dat vindt hij dan grappig. Om gek van te worden. En raak er ook helemaal overprikkeld door.
Draag je hem ook 's nachts? Want dan zou je moeten opladen. Denk dat het laden niet geregistreerd wordt anders.
Ik draag hem ook snachts. De laatste weken waren nog al druk. Dus dat komt wel overeen net mijn huidige " batterij". Wanneer ik ziek ben zie je dat ook terug jn het grafiek. Paar weken geleden voor het eerst corona gehad. Hartslag vele malen hoger, stress level constant ook snachts. Wel bijzonder om te zien dat hij dat wel blijft te registreren.
Ja grappig is dat om te zien. Ik ben zwaar verkouden/grieperig geweest. Slaap je de hele nacht, zie je toch hoog stresslevel en zeer slecht opladen. Goede verklaring waarom je zo verrot moe wakker wordt.
Ik ben mijn werk aan het uitstellen. Moet een fout herstellen (die ik overigens zelf niet heb gemaakt en te laat heb ontdekt), maar heb daar zo geen zin in. Even een bakkie koffie doen en dan aan de slag.
Vanochtend rustig aan gedaan. Rond 11u naar het centrum gegaan, cadeaus gekocht voor verschillende verjaardagen van familie en een vriendinnetje van N. Lunchen bij de Hema. Nu thuis en we hebben allemaal even pauze Rond 15u gaan we nog even naar buiten, mits het droog is.
Wij zijn vanmorgen naar de notaris geweest om de koopakte van onze nieuwe woning te tekenen. En nu zijn we wat verfopties aan het uitproberen in de keuken en woonkamer. Zometeen onze oudste kinderen van de BSO halen en ze het huis laten zien. Blij, blij, blij