Lijkt me heel vermoeiend als ze heel de tijd met elkaar botsen, maar het is volgens mij normaal. Ik hoor het ook regelmatig van mensen om me heen en ook wanneer ze al aan het puberen zijn. Hier botsen A en J af en toe wel met elkaar, maar ze kunnen ook heerlijk spelen. Zeker J kan maar lastig zonder A als die thuis is. Als A op school zit, kan hij zich ook prima zonder hem vermaken, maar als A thuis is, wil hij met hem spelen. @Nina Sanders schrikken zeg dat O zo gevallen is. Hopelijk geneest het goed. Hier gaat het zijn gangetje. Gisteren en vandaag is het hier heerlijk zonnig weer. En met iedereen gaat het prima. We genieten ook met z'n allen zo enorm van L. Het is zo'n heerlijk vrolijk, makkelijk mannetje die zodra je naar hem kijkt direct lacht en zo heerlijk schatert. En hij gaat gewoon heerlijk in ons ritme mee. Echt nooit verwacht dat je een derde er zo makkelijk bij zou doen. A vraagt nu al regelmatig om nog een baby en eerlijk, ik zou het soms bijna nog doen. Maar nee, dit is gewoon de kers op de taart. En ik vind 4 gewoon teveel. Sorry @Nina Sanders en @riean voor mezelf dan hè. Oh en J fietst sinds gisteren los. Man had zijn zijwieltjes omhoog gedaan en toen had hij het na 5 minuten onder de knie. En nu kunnen we heel de tijd achter hem aanrennen. A kunnen we al redelijk vertrouwen op de fiets, maar J vergeet nu soms opeens hoe hij moet remmen en sturen, omdat hij zo met het fietsen zelf bezig is. Ik hoop dat het bij iedereen net zulk lekker weer is als hier. Geniet ervan. Fijne dag allemaal!
Wat knap @Fanne! Enne, 4 kinderen vind ik ook veel hoor tenminste, tot een half jaar geleden. Nu niet meer, omdat ze wat ouder worden. Vanmorgen heb ik ruim 1,5 uur met allevier gewandeld, man bleef thuis. Dan is het heus alsnog hard werken maar wat voel ik me dan intens gelukkig als dan weer de 1 komt melden dat ie een salamander ziet, dan de volgende op een mierennest wijst, de oudste constant boven in de bomen hangt en L aan mijn hand meesjokt en het toch maar mooi 1,5 uur volhield. Dan ben ik zo trots op ons gezin. Maaaarrr...4 is zat Ik zit heerlijk te genieten van het mooie weer. Boek er bij, zon, zo lekker. Morgen werken, dan gaan de 2 jongsten naar de opvang. Voor de dagen daarna nog maar wat leuks bedenken om te doen. Want een hele dag thuis zijn werkt hier wel ruzies in de hand. Al gaat het stukken beter als het mooi weer is, dan spelen de jongsten vaak goed samen, buiten. Als er nog tips zijn voor wat leuks, liefst buiten, graag
Hij speelt nu lief buiten. Ben nu trouwens A tourist’s guide to Love aan het kijken. Wat een heerlijke romantische komedie! Ik word er helemaal vrolijk van, die gast is in perfect shape en ik krijg zin om te reizen! Heerlijk!
Hier ook prachtig weer! In de achtertuin prima te doen zonder vestje, nu zijn we bij een kinderboerderij en waait het toch wat meer. Man is vannacht ziek geworden en is vandaag echt niet te genieten Klagen over vanalles, maar niet naar boven willen, geen pijnstilling, niet slapen enz. Ik kan daar zó niet tegen he Als je ziek bent, ga je naar bed zodat wij beneden gewoon ons ding kunnen doen. Pfffff
Ja leuk is'ie he! Ik heb hem dus dinsdag gezien op m'n 'vrije' dag Ik hou soms echt van die films waar je na 1 minuut al van weet hoe het ongeveer zal gaan lopen
Mannen….. die van mij noemt zich al ziek als ie hoest of keelpijn heeft of verkouden is… en das best vaak, en dan is ie ook heel zielig en vervelend, dus zeker herkenbaar. Hoop voor jou dat hij snel weer beter is! Hier genieten we ook van de zon in de tuin, tot nu verloopt alles prima. Al is de tuin een grote zandbak geworden, en is vriend nog steeds aan t klussen…. En Z is zo vies, hij lijkt wel roet veeg Piet… maar hij vermaakt zich zo goed buiten, binnen heeft ie daar wel meer moeite mee, maar buiten heb je geen kind aan hem.
Klinkt als een heerlijk dagje! Respect hoor met 4 kids alleen op pad, ik vind 3 kids wel echt genoeg! Ik heb trouwens voor Z een buitenkeuken gekocht bij de action voor maar 30 euro, fantastisch ding, je moet m alleen wel tegen de muur plaatsten, anders is ie niet stabiel genoeg, maar daar is hij ook uren zoet mee. Misschien ook nog leuk voor L.
Nou zei dat kids samen heerlijk aan t spelen waren, zoon had van de kleedjes markt, een mega groot knexx ballen ding gekocht, zo groot dat we besloten het bij de man op te halen thuis net zoals marktplaats zeg maar.. vrijdag in elkaar gezet, stond dus beneden in huiskamer, hadden die 2 bedacht om dat mega ding, en ook zwaar naar boven te brengen, dat ging dus mis, ( ik zat in de tuin) en wist dus van niks… ze hadden ermee gespeeld, en besloten dat ding weer naar beneden de te brengen… dat ging dus boven mis, zoon liet m op zijn grote teen vallen, dies dik en blauw en bloedde… gelijk onder de douche gestopt, en gekoeld met koud water, later iets warmer, maar jeetje wat een schrik. Was ook best boos want hoe halen ze het in hun hoofd zomaar zoiets zwaars naar boven te tillen… Zit hem niet mee deze week, woensdag was ie al met voetbal gebotst tegen een ander kind, en nu dit weer, woensdag was hij dus (gelukkig) een melktand voortand extra kwijt. De andere was er net een weekje uit, dus nu 2 mist hij er naast elkaar…
Ooh goed idee! Ze is erg van het kliederen. We hebben alleen geen schutting of muur bij het speelgedeelte, maar ik kan mijn man wel eens aan het werk zetten thnx!
Beterschap van man en heel veel sterkte voor jou . Ik kan daar ook echt niet tegen. Ga gewoon met paracetamol naar je bed. Doe je dat niet dan verwacht ik dat je gewoon met de kinderen mee helpt
Vandaag hebben wij ook heerlijk genoten van het zonnetje. Vanmiddag stond er nog een vriendinnetje van E op de stoep, dus die heeft nog een poosje hier gespeeld. L ligt al lekker in bed en is al lekker stil. E gaat zo ook lekker der bed in. Rest van de avond doe ik lekker niks meer. Heb weinig gedaan maar toch moe. Ik heb nog een ben&Jerry in de vriezer liggen ik denk dat ik die er bij pak
Ja, scheelt vast als ze ouder worden. Ik voel me nu echt moeder-eend als ik alleen met de jongens op pad ga. Over een smal stuk stoep loop ik dan voor hen met de wagen en zij achter me. Net zo'n treintje. Maar ze zijn nu nog jong, dus het is telkens opletten. Al hebben we hen behoorlijk gedrild, dus ze wachten echt bij iedere oversteekplaats op mij als ze voor me uit fietsen.
Nee! Nu heb ik net iets! Afgelopen maandag heb ik een spiraal laten plaatsen en nu valt hij er net gewoon uit tijdens het douchen!
Geen ervaring met spiralen zelf, maar wel erg raar dat ie er zo uitvalt, morgen maar huisarts bellen, en zou even niks doen nu als ik jullie was…
is bij mijn collega ook gebeurd, alleen kwam zij erachter doordat ze zwanger was. En toen moest ze nog lang wachten op antwoord of dat ze hem verloren was of dat hij in der buik zat. Hier kom je dus alleen achter met een röntgenfoto. Niet fijn dat het gebeurd, maar wel fijn dat je het gemerkt heb. Morgen de huisarts maar bellen. *edit* Je snapt misschien wel waarom ik niet meer voor een spiraaltje had gekozen na de ervaring met mijn collega
Pfft dat is dus ook mijn angst. Man zei ook: wist je dat dit kon? Nou ja, nog een keer proberen en mocht het dan weer gebeuren moet hij of ik voor een sterilisatie gaan. Ik werd na de geboorte van J echt enorm akelig van de pil, condooms vinden we niet fijn en vertrouwen we niet (is een keer gescheurd) en als een spiraal ook niet gaat, zijn er niet zoveel opties meer.
Wat naar @Fanne, ik zou er ook enorm van schrikken Je mag er toch vanuit gaan dat een spiraal goed wordt vastgezet