Hahaha ja ik ken dat. Als het saai is spoel ik soms ook door om alleen het eind resultaat te zien, lang leve Videoland
Ik vind die hele autotocht dat ze verschillende huizen langsgaan altijd zo saai, dat spoel ik altijd door en het begin ook met het tekenen van de akte.
Dit doe ik ook vaak inderdaad. Het is oa daarom dat ik de belgische versie leuker vind. Dat kijkt veel prettiger, daar doen ze meerdere stellen/gezinnen tegelijk namelijk.
Ik vond ook hun eisenpakket hoog. Al kan het programma misschien beter voortaan niet te dure huizen opnemen in de auto puzzeltocht. Je krijgt dan toch hoop dat het het programma wel is gelukt die 2-1 kap te kopen. Ik vind vooral beneden heel mooi geworden. Die baby in de kast had ze 1x als grapje moeten zeggen en daarna erover ophouden
Nou inderdaad die baby in de kast bleef ze maar herhalen. En beneden was die plek voor de wandelwagen echt wel mooi, maar ook daar zet je je slapende kind toch niet achter die glazen deur. Ik vond het wel heel mooi geworden en eindelijk eens een keer niet die felle kleuren (maar wel de visgraatvloer en zwarte pui ha ha. Die waren een tijdje weg geweest). Maar het stel had ook een best groot eisenpakket vond ik.
Ik vind Roos eerlijk gezegd in elke aflevering nogal irritant, maar het doorgaan over de baby in de kast en achter de deur was helemaal ehm, bijzonder We kijken doorgaans op Videoland en dan spoelen we haar stukjes door. Ik kan dr “360 view” en “gave 30 bij 30 tegeltjes” verhalen niet meer horen
Ze vonden zelf de baby in de kast ook niet zo'n strak plan. De baby heeft de kamer van hun andere dochter gekregen en hun dochtertje de kamer van het jongste zoontje. Die is naar zolder gegaan en de oudste twee liggen nu bij elkaar. https://www.rtlboulevard.nl/video/online-video/video/5381673/zo-het-nu-met-said-en-weraluchie-misten-een-babykamer
Ik vond Roos echt belachelijk over die baby in de kast. Heeft ze zelf kinderen? Geintje kan best trouwens hoor maar idd ze bleef erover doorgaan.
Nou inderdaad, vond het ook een beetje vreemd. Volgens mij zag ook niemand de lol er van in. Erger me trouwens toch al aan die stem en dat ze overal steeds Engelse woorden voor moet gebruiken 'ja, dat geeft een chille bohemian vibe aan de kamurrrr en in de badkamurrr heb ik gekozen voorrr een fancy kraan'.
Ja heeft ze. Ik vond het ook raar, maar vind dat het nu wel erg overdreven wordt in de media. Het was een grote ruime inloopkast, geen meterkast
Het was ook zo raar omdat ze er maar over door bleef gaan, en bovendien blijft het geen baby hè, ze wordt ook groter straks, en dan? Maar goed, ik snap dat ze een andere oplossing hebben gevonden gelukkig..
Ik begrijp eerlijk gezegd niet dat oma voor de baby ging.. dus baby geen eigen kamer maar oma die 1x in. De week een nacht komt wel? Geef dan elk kind gewoon een eigen kamer en oma 1x in de week op 1 van die kinderkamers een opklapbed. Of 1x in de week gaan voor1 nacht 2 kinderen even bij elkaar op de kamer zodat oma in kamer van 1 van de kinderen kan slapen. Nu is er 1 ka er bezet die maar 1x in de week gebruikt wordt.
Nee toch? Die twee kamers op zolder waren voor de twee jongens van 14 en 18. Die slapen nu samen op 1 kamer. Zoontje van 7 sliep op de eerste verdieping, die is nu verhuisd naar 1 van de zolderkamers en dochtertje van 1 op kamer van zoontje van 7. Daardoor kwam het babykamertje vrij. Oma had echt geen eigen kamer hoor.
Dat dacht ik juist niet, maar dat ze zelf nu een oplossing hebben bedacht. Maar goed, ik vond het op een gegeven moment zo ingewikkeld worden met ook nog een oma die ergens moest dat ik dat misschien gemist heb haha. Ik vond het huis zelf trouwens wel leuk!