Gefeliciteerd @Myjune !! Fijn dat alles goed is gegaan! En succes voor de dames die nu ingeleid worden! Hopelijk een beetje voorspoedig en geen gekke dingen! Ik wacht nog steeds rustig af. Zal nog wel een paar dagen duren vermoed ik. Voel me nog prima, maar slapen wordt wel steeds wat minder. Draaien is zo ongeveer onmogelijk
Hee wat spannend! Ik hoop dat je nu al lekker aan het knuffelen bent en een goede bevalling hebt gehad! En zo niet; zet m op!
Bedankt voor alle felicitaties! Vanmiddag zijn wij ontslagen uit het ziekenhuis. Helaas wel weer opstartproblemen. Dus hij kreeg flesvoeding, maar ook dat kon hij niet drinken uit een fles. Dus over op fingerfeeding en kolven.... de nachtdienst had vannacht een voeding overgenomen, was wel heel lief. Ze stond er ook echt op: na alle hectiek, kun je deze nacht nog even extra slaap pakken. Lactatiekundige was ook geweest: volgende week lipband en tongriem laseren. Hij heeft een vrij erge graad. Ik ben nog echt enorm gesloopt van die bizar lange aanloop. Ik heb ook het advies gekregen om vannacht even een kolfbeurt over te slaan. Maar ben zo blij thuis te zijn: onze andere 2 jochies zijn sinds woensdag ook al uit logeren geweest dus ik ben blij dat we allemaal nu weer thuis zijn. Ze zijn gek op hun broertje ♡ t is echt te snoezig om te zien. Voor het eerst vandaag de achterbank écht helemaal gevuld, wat een gevoel! Mini mannetje is om op te eten ook.
O en dames? Hij poept als een trein! Na een mannetje met ernstige darmproblemen en niet in staat om zelf te poepen was ik zo dolblij om hem te horen pruttelen! Hij heeft nu al meerdere luiers volgegooid, wat kun je dan trots zijn! Op poep! En wat ook bijzonder is: al mijn jongens zijn geboren met 39+3!
@GroeneBomen fijn dat jullie thuis zijn, neem alle ruimte en tijd voor je herstel. Alle gevoelens en emoties mogen er zijn. Het is ook het mooiste en meest kwetsbare in je leven. Maar anderzijds maakt dat het verdriet van je vader enorm tastbaar.
Wat fijn dat jullie thuis zijn @GroeneBomen! Geniet van je mannetjes <3 Ik ben benieuwd of er inmiddels meer kindjes geboren zijn . Het zal op de whatsappgroep wel wat drukker zijn dan hier nu denk ik?
Hele zwangerschap weinig kwaaltjes gehad. Komt meneer maagzuur even aankloppen vooral snachts. Hoe gaat het met jullie? Houden jullie het nog vol? Ik ben super lusteloos. Alles kost zo veel energie. Echt bizar! Wat doen jullie zoal op de dag?
maagzuur is echt niet fijn! Hier ook enorm veel last van maagzuur helaas! Bij mij begint het ‘s avonds voor het eten, maar eens ik slaap is het wel over. Energie level is wel nog goed, maar ik kan gewoon fysiek niet zo veel meer aan, dus regelmatig mijn lichaam wat rust geven. Nog steeds aan het werk ook.
Wow!! Bijzonder hoor! Mijn achternicht in Canada had gister haar laatste werkdag voor de klas: op haar uitgerekende datum. Damn, ik vond t al een wonder dat ik een spijkerbroek aan deed ipv joggingbroek met 38 weken Mijn energiepeil is nu hoger dan met 38 weken merk ik. Heb vandaag niet eens overdag gedut. Heb uren beneden gezeten al
Hahaha ik heb nu 1 flared broek waar ik nog in pas. Dus elke keer naar het werk in dezelfde broek of een kleedje! Overmorgen mijn laatste dag. Zo spannend!