Hallo iedereen, Ik ben Mila en zit in ronde 5 van IUI. Nu heb ik voor het eerst een symptoom anders dan dat ik gewend ben. Normaal gesproken heb ik altijd veel puistjes voordat ik ongesteld word, maar dit keer een stralende huid zonder puistjes? Kan dit ook juist een goed teken zijn, ik hoor het vaker andersom. Nog 2 dagen en dan mag ik testen.
Dat kan zeker! Ik had bij de zwangerschappen van de jongens ook een stralende huid, bij mijn dochter kreeg ik juist puistjes .
Wat grappig. Ik heb ook een zoon, maar kan me het niet herinneren. Ik ben er dit keer meer mee bezig. Volgens mij is er ook een feit/fabel dat je van jongens knapper word en meisjes ontnemen dat juist . Ik hoop dat het een goed teken is.
Ik begon de zwangerschap met veel puistjes (wat ik altijd al had) en daarna een super gladde huid. Nog nooit zo glad gehad!