Vorig weekend hadden we samen nog een erg leuk en gezellig weekend. Juist ook daarom dat ik er niks van snap! In huis kunnen komen gaat hem niet lukken, de cilinder is vervangen. Nog altijd helemaal niks meer gehoord verder. Gelukkig kan ik nog wel redelijk helder nadenken. De vraag waarom spookt eigenlijk niet eens écht door mn hoofd omdat er gewoon geen redenen kunnen zijn voor hem! Vorige week waren we nog plannen aan het maken voor de vakantie.... Ik besef het nog steeds niet.
Nee dat lijkt mij ook niet. Ik vraag me ook af waarom je je partner niet mee neemt in je twijfels of plannen. Hij zal heus z’n redenen hebben maar ik kan er echt niet bij hoe je dan iemand zo kan behandelen en letterlijk maar gewoon laat vallen. Zeg dan gewoon eerlijk dat je het niet meer ziet zitten of dat je twijfelt over de toekomst. Ik zou dat 1000x liever horen dan wanneer iemand opeens weg is. Ik denk dat @Lindy92 daarom nog niet echt het besef heeft. Het kwam voor haar opeens uit de lucht vallen, zonder ook maar enige aanleiding, en daarom is het besef er (nog) niet echt. Kan ik me voorstellen. Helemaal als je denk het gewoon fijn samen te hebben en zoals ze schrijft vorig weekend nog fijn samen weg te zijn geweest. Wat voor leugen was dat dan? Sorry ik wil het ook niet erger maken. Ik begrijp het gewoon echt niet.
Dat onze 7 jarige zoon, spontaan aanbood zijn nichtje van 5 geld te geven voor haar sponsorloop. Zijn eigen zakgeld. Kost hem 3 weken sparen ik vind dat zo ongelooflijk lief!
Dat we geen nationale bloem hebben En ik altijd maar denken dat dat de TULP was (die niet eens bij de laatste vijf zit )
Haha nou dit vind ik ook bijzonder, dat had ik ook niet gedacht Please geen paardenbloem. Dat vind ik onkruid En ik maar denken dat de Engelsen de klaproos hadden.
I feel you .. 2x overtijd gelopen (41+2 en 40+6) Succes nog even, hopelijk hoef je niet lang meer te wachten
Mijn schoonvader die nu met 3 vrienden op vakantie is en 77 (!) Foto's in de familieapp zette waren foto's van 1 dag hij zal nog 7 dagen weg zijn, help!
Daarom, nouja vandaag staat strippen op de planning dus ben benieuwd... N. moest gehaald worden met 38+1, dus ik herken dit totaal niet. Er is wel hoop uit jou verhaal te lezen
Voor G is dat stipt op nummer 1 de paardenbloem Want die blazen zo leuk.... (En is mama zoooo blij mee dat ze dat in de achtertuin deed...) Doe maar madeliefje.
Hè, dat wist ik ook niet hoor. Maar kom op zeg, de paardenbloem als nationale bloem? Hoe verzin je het. En de tulp niet in het rijtje? Sorry, maar dit is weer echt Hollandse onzin.
Ja, die blaasbloemen zijn idd heel leuk Wist je dat de melkachtige vloeistof uit een paardebloem vlekken kan geven? Mijn dochter had een keer een mooie roze broek aan. En een mooi bosje blaasbloemen geplukt. Op haar bovenbeen stonden allemaal mooie rondjes van de steeltjes. Dat was pas zichtbaar na het wassen en ze waren mooi zwart
denk dat de tulp er niet in staat omdat die van origine helemaal niet uit Nederland komen, maar "wij" ze Nederlands hebben gemaakt. Zelf ga ik voor de pinksterbloem, vind ze prachtig zo'n zacht paarse plek/deken in een weiland.
Waarschijnlijk niet, waarom blijft de vraag en ga ervan uit dat je die ook niet beantwoord krijgt. Hier is die vraag na ruim 20 jaar ook nog steeds niet beantwoord maar mijn ex zwager had alles wel heel goed gepland. Ook rekening leeg gehaald, zus in pyjama met hond op straat gezet laat in de avond en dat was het. Zus is toen naar een telefooncel gelopen, ouders gebeld, vader haar opgehaald. En tegen de tijd dat je beseft wat is mij overkomen had hij de erfstukken (die mijn zus van mijn oma had geërfd al verkocht), de rekening leeg, geld (voor ons gevoel verdwenen) . Uiteindelijk mocht ze haar kleding ophalen, die stonden in vuilniszakken voor de deur en allemaal kapot geknipt. Uiteindelijk heeft de advocaat, na een lang gevecht toch nog de helft van het verdwenen geld op hem kunnen verhalen. En waarom hij dit deed, nu nog steeds geen idee.