Uitgerekend 1-15 December 2023

Discussie in 'Bevallingslijst forum' gestart door Faith22, 28 mrt 2023.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. marie92

    marie92 Bekend lid

    15 okt 2022
    667
    678
    93
    Vrouw
    Dat moet ik idd ook nog doen ijzer etc. Ben je gespannen voor de uitslag van de NIPT?
     
  2. marie92

    marie92 Bekend lid

    15 okt 2022
    667
    678
    93
    Vrouw
    Hebben jullie trouwens al een gevoel of het een meisje of jongetje wordt? :rolleyes:
     
  3. Faith22

    Faith22 Actief lid

    27 jul 2022
    431
    404
    63
    Vrouw
    Ja ik heb donderdag geprikt. 2 buisjes inderdaad. Alleen voordat ik geprikt werd was ik 15 min aan het wachten want administratief was het een puinzooi. Maar vind het heel spannend. Normaal is het 10 dagen wachten, maar las al dat het nu langer kan duren omdat het gratis is geworden per 1 april.

    Bloedonderzoek voor ijzer, bloedgroep etc had ik al al eerder gedaan. Volgens mij is daar niks uitgekomen.
     
    Hoodie vindt dit leuk.
  4. Faith22

    Faith22 Actief lid

    27 jul 2022
    431
    404
    63
    Vrouw
    Ik heb nog geen idee. Ik heb (voordat ik zwanger werd) altijd gedacht dat ik een jongen zou krijgen. Maar de mensen om me heen die het weten denken aan een meisje, waardoor ik ook meer die richting op ga. Maar om heel eerlijk te zijn, zit ik daar nog niet met m’n gedachten hoor. :oops: Bekijk het echt stap voor stap..

    Wat denk jij? En gaan jullie een extra pretecho doen voor de geslachtsbepaling?
     
  5. Hoodie

    Hoodie Bekend lid

    29 dec 2021
    522
    376
    63
    Vrouw
    Ah oke!
    Ik vind het wel spannend, maar ik probeer het los te laten. We hebben de vorige twee keer geen NIPT gedaan.
    Vind jij het spannend?
     
  6. Hoodie

    Hoodie Bekend lid

    29 dec 2021
    522
    376
    63
    Vrouw
    Nog niet echt een voorgevoel eigenlijk. We willen het niet weten. Al wordt het misschien lastig omdat ik het geslacht vaak al zie vanaf 13 weken :oops:
    Maar ik ga proberen niet te kijken haha.
    Heb jij een voorgevoel?
     
  7. Hoodie

    Hoodie Bekend lid

    29 dec 2021
    522
    376
    63
    Vrouw
    Vervelend dat het zo'n puinhoop werd! Het is ook heel spannend.
    Mijn verloskundige vertelde dat het bloed vanuit ons naar Maastricht gestuurd wordt en dat de uitslag dan sneller binnen is dan bij het Erasmus bijvoorbeeld. Zou heel fijn zijn haha :p
     
    Faith22 en marie92 vinden dit leuk.
  8. marie92

    marie92 Bekend lid

    15 okt 2022
    667
    678
    93
    Vrouw
    Ja... vind het ook wel spannend eigenlijk nu het steeds dichterbij komt.
     
  9. marie92

    marie92 Bekend lid

    15 okt 2022
    667
    678
    93
    Vrouw
    Haha, ook heel leuk om het niet te weten! Dan is het echt een complete verrassing.

    Nee... eigenlijk nog niet echt. Ik bekijk het steeds nog maar stapje voor stapje. Donderdag de termijnecho heel blij als dat ook allemaal goed is! M'n vriend heeft sterk een voorgevoel voor een meisje.
     
  10. marie92

    marie92 Bekend lid

    15 okt 2022
    667
    678
    93
    Vrouw
    Ik ook hoor... bekijk het ook stapje voor stapje, maar ik vind het wel heel erg leuk om er soms een beetje over te fantaseren.
    Aan de ene kant denk ik een meisje puur vanwege het overgeven 's ochtends haha. Mijn vriend heeft ook een voorgevoel dat het een meisje is. Denk wel dat we een extra pretecho gaan doen voor de geslachtsbepaling. En jij?
     
  11. Faith22

    Faith22 Actief lid

    27 jul 2022
    431
    404
    63
    Vrouw
    Oh dat scheelt dan! Die van mij gaan naar het UMC in Amsterdam.. geen idee of ze daar dus de vertraging hebben.. we gaan het zien :)
     
  12. Faith22

    Faith22 Actief lid

    27 jul 2022
    431
    404
    63
    Vrouw
    Ja fantaseren is natuurlijk heel leuk! Heeft je vriend al dochters? Of alleen jongens tot nu toe? Ja ik ga wel een pret echo doen. Ik ben heel praktisch ingesteld, dus weten of het een meisje of jongetje is, maakt de voorbereiding veel makkelijker voor me :roflmao::roflmao:

    Hoe gaat het met je klachten? Nog steeds zo misselijk?
     
  13. marie92

    marie92 Bekend lid

    15 okt 2022
    667
    678
    93
    Vrouw

    Hij heeft twee jongens, maar al echte pubers. Bijna 17 & 14. Best pittig af en toe. :roflmao:

    Ja, dat heb ik dus ook. Makkelijker met de babykamer en kleertjes etc.

    Nog steeds begint m’n dag met overgeven. Ben er inmiddels een soort van aangewend geraakt. Morgen 10 weken hoop echt dat het dan iets minder is. En hoe gaat het met jou? Bij jou valt het wel mee toch de klachten? Gelukkig!!
     
    Faith22 vindt dit leuk.
  14. Ava101

    Ava101 Bekend lid

    7 mrt 2022
    607
    499
    63
    Vrouw
    Utrecht
    Ik heb morgen intake bij de verloskundige. Dan vertellen ze vast ook meer over de Nipt test toch? Kan je die dan al meteen laten doen of moet dat weer ergens anders?
    En ik hoorde dat je kan testen op 3 bekende afwijkingen maar ook op neven afwijkingen oid, waar hebben jullie voor gekozen?

    ik durf echt nog niet na te denken over het geslacht hoor. Eerst maar eens dat eerste trimester doorkomen en dan een goede nipt test ;)
     
  15. Hoodie

    Hoodie Bekend lid

    29 dec 2021
    522
    376
    63
    Vrouw
    Ik heb voor NIPT zonder nevenbevindingen gekozen.
    Ze heeft het eea uitgelegd over de nevenbevindingen waardoor ik koos om het niet te doen.
    Ze zullen het inderdaad wel vertellen tijdens de intake :)
     
    Ava101 vindt dit leuk.
  16. Hoodie

    Hoodie Bekend lid

    29 dec 2021
    522
    376
    63
    Vrouw
    Ik heb mijn doppler al gebruikt, héél eventjes maar. Ook gedaan bij de vorige zwangerschappen en ik heb een heel mooie hartslag gehoord ❤️
     
    clarajilla, romy9313 en Holyjoly vinden dit leuk.
  17. Huisvolliefde

    3 apr 2023
    31
    30
    18
    Vrouw
    Geen voorgevoel, maar een meisje zou leuk zijn voor het evenwicht ( nu 3 jongens en 1 meisje)

    Wel heel sterk het idee dat het nog een keer een tweeling kan zijn.:D
     
    clarajilla en marie92 vinden dit leuk.
  18. Hoodie

    Hoodie Bekend lid

    29 dec 2021
    522
    376
    63
    Vrouw
    Heb jij al een echo gehad en was hier iets op te zien wat leek op een tweeling? :)
     
  19. romy9313

    romy9313 Lid

    8 mei 2023
    18
    23
    3
    Vrouw
    Wat leuk om te lezen dat jullie al zo'n stiekem voorgevoel hebben wat het geslacht zou zijn! Op de een of andere manier denken wij dat het een meisje wordt, maar dat dacht ik bij m'n zoon ook heel sterk 10 jaar geleden :roflmao:

    Hebben jullie naast de nipt ook nog ander bloedonderzoek gehad/gepland? Bij sommigen lees ik idd over ijzer e.d. hopelijk krijgt iedereen van beide een goede uitslag! De nipt vind ik ergens wel spannend. Nooit eerder gehad maar bij mijn schoonzus was het allemaal heel spannend. Uiteindelijk alles met een sisser afgelopen gelukkig en nu een fantastisch nichtje rijker.

    Succes iedereen met de afspraken morgen! Ik weet (nog) niet hoe ik iemand kan vernoemen in een bericht :oops:. Maar er wordt aan jullie gedacht!

    Ben heel benieuwd of jullie buikjes al zichtbaar zijn trouwens. Ik loop al wéken opgeblazen rond en het ziet ernaar uit dat dit nu wel plaats begint te maken voor een écht buikje. Ik kan het alleen nog verhullen met wijde bloesjes enz. terwijl ik meestal gewoon strakke kleding draag! Volgende week toch maar het nieuws met mijn collega's delen.

    Een fijne avond!
     
    Faith22 vindt dit leuk.
  20. romy9313

    romy9313 Lid

    8 mei 2023
    18
    23
    3
    Vrouw
    Ah, en jammer trouwens dat het niet meer zo'n drukbezocht forum is. Ik zou best met het appgroepje willen meekletsen, maar ik begrijp het ook heel goed als dat al gewoon gevormd is en geen nieuwe leden meer nodig heeft :)
     

Deel Deze Pagina