Symptomen per DPO - Deel 5

Discussie in 'Zwanger worden' gestart door xRMC, 15 jan 2023.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. Shash

    Shash Actief lid

    22 jan 2023
    422
    302
    63
    Vrouw

    Wat ik wel eens doe is een tampon test, ff tampon er in doen en kijken of er wat aan zit ! :p
     
    Regenboogje1920, Soof1992 en Veertjjj vinden dit leuk.
  2. Joylynn

    Joylynn Fanatiek lid

    13 jul 2022
    4.143
    4.569
    113
    Wat hebben jullie veel gekletst :D

    Raar dat bij sommige de menstruatie toch niet doorbreekt. Ben erg benieuwd of het doorbreekt of naar de testjes komende dag!
    En leuk, tante worden! Gefeliciteerd jullie!
     
    Shash, Veertjjj en Regenboogje1920 vinden dit leuk.
  3. Joylynn

    Joylynn Fanatiek lid

    13 jul 2022
    4.143
    4.569
    113
    Ben ik ook weer :D weet niet of vrijdag of zaterdag m'n eisprong is geweest.
    1/2 DPO; pijnlijke borsten
    2/3 DPO; kleurloze afscheiding en pijnlijke borsten
    3/4 DPO; pijnlijke borsten, werd er wakker van vannacht. Verder gevoelige buik (menstruatiekramp of gewoon buikpijn?), hongerig en snel zweten. Ook dikke slijmerige afscheiding bij afvegen hele dag.
    4/5 DPO; nog steeds pijnlijke borsten. Afscheiding is soort kleverig en slijmerig, meeste doorzichtig ipv wit zoals altijd. Vanmorgen eventjes uurtje flinke (menstruatie?) Krampen, rest van de dag niks meer.
    5/6 DPO; vanmorgen waterige afscheiding, vanavond wit. Pijnlijke borsten.
    6/7 DPO; vanmorgen met afvegen leek er wat doorzichtig slijm met beetje roze bij te zitten. Maar was zo minimaal, dus vraag me af of ik het echt zag, haha. Verder wel wat afscheiding, maar nog niet echt wit. En pijnlijke borsten nog steeds. Vanmorgen ook paar flinke steken in m'n baarmoeder.
    7/8 DPO; zere borsten. Wat afscheiding. Veel plassen. Bloedend tandvlees met poetsen. Vannacht wakker geworden van de honger. Temperatuur 37 ipv 36.9 (hij stijgt nooit boven de 36.9). Vanmorgen misselijk. Verder totaal geen last van de normale klachten zoals rugpijn of buikpijn.
    8/9 DPO; zere borsten. Bloedend tandvlees bij poetsen. Hele dag wat last van darmen en opgeblazen. Vanmorgen na ontbijt erg misselijk na paar hapjes en ook uurtje flinke menstruatieklachten. En echt een mega kort lontje (nouja, volgens mijn man überhaupt geen lontje :roflmao:). Verder nog niet de gebruikelijke PMS klachten.
    9/10 DPO; erg slecht geslapen. Bloedend, gevoelig en rood tandvlees. Opgeblazen buik, last van darmen die je ook hele dag hoort rammelen. Vanmorgen lichte hoofdpijn en soms wat duizelig.
    Ik wacht nog steeds op de PMS klachten, nog geen krampjes of rugpijn gespot.

    10/11 DPO; slecht geslapen. Bloedend tandvlees bij poetsen. Nog steeds slijmerige afscheiding bij afvegen. Zere borsten, maar anders dan andere cyclussen (niet boven aan de zijkant, maar meer achter tepels en onderin borsten). Vanmorgen paar uur flink verkouden en droge ogen. Last van darmen en af en toe wat menstruatiekrampen.
     
    Shash, MamaIV en Regenboogje1920 vinden dit leuk.
  4. Bootje86

    Bootje86 Actief lid

    14 nov 2022
    385
    310
    63
    Vrouw
    Ben zo benieuwd hoe het bij jou uitpakt deze maand! Ook andere klachten dan normaal toch?
     
  5. Soof1992

    Soof1992 Fanatiek lid

    2 jan 2022
    2.577
    3.077
    113
    Vrouw
    Terugplaatsing in kunstmatige cyclus. 20 mei is mijn officiële testdag.

    6 DPO: Terugplaatsing zesdaagse embryo (kroop al uit z'n schilletje)
    7 DPO: Niets bijzonders, geslapen als een blok.
    8 DPO: Afgelopen nacht 'opvlieger' gehad, wakker tot 1.30/1.45 u voordat ik eindelijk in slaap viel. Onrustig geslapen. Einde van de ochtend wat buikpijn, soort zenuwachtig gevoel terwijl ik niet echt heel zenuwachtig ben ofzo. 's Middags in de auto ook gevoel van 'opvlieger' gehad, terwijl mijn vriend het niet echt warm vond (en dat is bij ons een unicum. Ik ben de kouwe van ons twee).
    9 DPO: Niet echt heel wat bijzonders. Wakker geworden op rare tijdstippen (3.23, 5.45 en 6.36 uur). Instant misselijk na gapen rond 08.00u. Soort zwaar gevoel in mijn buik. 's Avonds zin in chips, die heb ik volgens mij voor twee-derde opgegeten, haha.
    10 DPO: Slecht geslapen, zo'n 2u45min wakker gelegen vannacht. Ik kreeg als ontbijt een bakje fruit (banaan + appel). Banaan behoefde ik niet na een eerste hap. Appel heb ik maar twee stukjes op voordat ik besluit dat het vandaag hem niet is. Kaasstengel half opgegeten tijdens wandeling met hond. Na wandeling wat misselijk en wat bezweet thuis gekomen. De rest van kaasstengel opgegeten. Verder oké!
    11 DPO: 's Nachts drukkend gevoel gehad, alsof iets aan de zijkant weggeduwd werd. Modus: Bluh. Wat huilerig. Ik heb het koud, maar dat komt ook doordat ik al een lange tijd maar gewoon wat zit te zitten.
    12 DPO: Weinig bijzonderheden. Drukkend gevoel in mijn buik aanwezig, maar verdwijnt soms ook weer. Wel wat huilerig. Partner vindt mijn buik wel 'strakjes' voelen en heeft nog vertrouwen. (Of nou ja... hij houdt makkelijker hoop, haha). Ik had 's morgens een yoga-lesje en met één oefening merkte ik dat ik het niet echt heel fijn vond om op mijn buik te liggen en dan uit te rekken (bovenlichaam omhoog).
    13 DPO: Bijna geen drukkend gevoel meer. Wakker geworden met ijsbeer-knuffeltje in mijn hand, terwijl ik die niet heb gepakt toen ik ging slapen of 's nachts hem nog heb gepakt ofzo. Dat was echt heel raar wakker worden, haha. IJsbeer-knuffeltje is 'mascotte' voor de emmy in mijn buik die altijd naast mijn kussen ligt. Misselijk geworden toen ik thuis kwam vanmiddag (12.15u). En een kwartier voordat wij konden avondeten werd ik opnieuw instant misselijk en moest ik echt per direct wat eten (lang leve babybel-kaasjes). Na het avondeten een korte kleine lichte steek bij het uitrekken van mijn lichaam, rechts onderin.
    14 DPO: Vannacht (4:56u) naar de wc gegaan en daarna had ik last van rommelende darmen, waardoor ik drie keer volgens mij redelijk harde scheten achter elkaar liet. :o: Ik voel steekjes in m’n linkerzijde én duwend gevoel in m’n rechterzijde. En tegelijkertijd voel ik niks. Na het wandelen met de hond ineens misselijk. Is na drie kwartier weer weggezakt door iets te gaan eten.
    Na een ochtend werken achter de laptop heb ik het ijskoud gekregen (normaal krijg ik het ook wel koud, maar zó koud... :confused:). Vanmiddag lekker geslapen (doe ik wel vaker, dus is voor mij niet iets raars). Bij het wakker worden voelde ik wel weer wat duwtjes en steekjes aan zowel de linker- als rechterzijde van mijn buik. Vanavond gezwommen. Zwemmen vind ik dit keer een lastige om te beoordelen, ik raak wel vaker buiten adem bij het zwemmen - maar het voelde dit keer wel wat anders. En nu wil.ik.ETEN! :p (Heb na het zwemmen wel vaker 'trek' maar niet 'ETEN!').

    Morgen gaan we testjes halen. Donderdag gaan we voor het eerst testen. Ik weet eerlijk gezegd niet waar ik op kan rekenen. Ik probeer nog even hoop te houden...
     
    Bootje86, Shash, Nono en 3 anderen vinden dit leuk.
  6. Bootje86

    Bootje86 Actief lid

    14 nov 2022
    385
    310
    63
    Vrouw
    Bij mij is het een dag met veel klachten: duizelig, hoofdpijn en erg moe. Thuis gekomen mijn temperatuur gemeten en die was 37,5 :confused: Normaal zou ik denken dat ik ziek word, nu hoop ik heel hard dat het ergens anders door komt. (Bij mijn vmk in november had ik ook verhoging tegen het eind van de dag en was ik erg duizelig).
     
    Shash, MamaIV en Ikwilzwangerworden vinden dit leuk.
  7. Joylynn

    Joylynn Fanatiek lid

    13 jul 2022
    4.143
    4.569
    113
    Ja klopt, hele andere klachten idd. Ben ook erg benieuwd!
     
    Ikwilzwangerworden vindt dit leuk.
  8. Joylynn

    Joylynn Fanatiek lid

    13 jul 2022
    4.143
    4.569
    113
    Oeh spannend zeg :D
     
  9. Regenboogje1920

    18 feb 2023
    63
    24
    8
    Vrouw
    Heel herkenbaar! Al mijn 2 zussen hebben kort achter elkaar verteld zwanger te zijn.
    Gun het ze van harte! Maar hoop stiekem ook snel aan de beurt te zijn hihi…
    Mijn vriend zei nou en dan komen wij volgende week die denkt dat deze maand raak is. Maar we wachten nog af
     
    Nono vindt dit leuk.
  10. MamaIV

    MamaIV Bekend lid

    28 okt 2022
    659
    410
    63
    Vrouw
    Ga
    Ga je nog steeds uit van een laat ei?
     
  11. MamaIV

    MamaIV Bekend lid

    28 okt 2022
    659
    410
    63
    Vrouw
    Ja, dat doe ik ook! En dan vol spanning dat ding eruit halen:roflmao::rolleyes:
     
    Shash en Regenboogje1920 vinden dit leuk.
  12. Nono

    Nono Fanatiek lid

    4 sep 2022
    1.284
    916
    113
    Vrouw
    ach ja joh, Soms sturen mensen wel eens foto's mee van bebloede inlegkruisjes of weet ik veel wat hahah. Maar is hoopvol! Geen bloed geeft moed!
     
    Shash vindt dit leuk.
  13. Nono

    Nono Fanatiek lid

    4 sep 2022
    1.284
    916
    113
    Vrouw
    Klinkt toch allemaal veelbelovend.... .. gedullllldddd is een schooooooone zaak pffffff ik ben ook iedere dag aan het refreshen hier of er al nieuwe updates zijn.. :D
     
    Shash, Joylynn en Ikwilzwangerworden vinden dit leuk.
  14. Joylynn

    Joylynn Fanatiek lid

    13 jul 2022
    4.143
    4.569
    113
    Ik heb net ruzie gemaakt met mijn man, omdat ie z'n drinken zo irritant doorslikte. Is dat ook een symptoom? :roflmao:
     
  15. Veertjjj

    Veertjjj Actief lid

    19 apr 2023
    233
    70
    28
    Vrouw
    Hier inmiddels slijmerig oud-bruin. Gezien het tijdstip zet ik het voor nu maar op spotting en morgen CD1. Of zouden jullie dit wel tellen als eerste dag?

    Klein pluspuntje, we zijn op vakantie en ik kan nu morgen wel gewoon een wijntje pakken:p Al had ik die met liefde laten staan als het niet zo was. Hoop hier de komende dagen veel positieve testen te zien, ik duim voor jullie;)
     
    Ikwilzwangerworden, Shash en Nono vinden dit leuk.
  16. MamaIV

    MamaIV Bekend lid

    28 okt 2022
    659
    410
    63
    Vrouw
    1DPO: Niets. Hartslag in rust 69

    2DPO: Niets. Hartslag in rust 67

    3DPO: 1x een steekje in mijn baarmoeder, maar aangezien dat niets met zwangeren te maken kan hebben, voel en merk ik wederom niets, haha! Hartslag in rust 66

    4DPO: Hele dikke licht gelige afscheiding, 1x een beetje bruin/rood erdoor. Beetje misselijk en een mild menstruatiegevoel gedurende de dag. Voel me niet lekker/niet fit. Positieve kv5v2, maar dat kan helemaal niet. Hartslag in rust 65

    5DPO: Weer misselijk wakker geworden, wat over was na een boterham eten. Moe moe moe, zelfs even moeten slapen rond 13.30, zal het weer zijn of zo?. Menstruatiepijn. Test negatief. Hartslag in rust 65

    Edit; net weer heel klein beetje roze afscheiding tussen het witte gebeuren

    6DPO: Huilend wakker geworden door een levensechte droom. Menstruatiekrampen, alsof het ieder moment door kan breken. Flink verkouden en een katergevoel. Kan mijn hoofd niet bij mijn werk houden, droom steeds weg. Beetje lichtgeel slijmverlies. Hartslag in rust 66

    7DPO: Heel verkouden. Hoofdpijn sinds gisteravond. Weer vrij actief liggen dromen. Gek, mijn borsten zijn nog steeds zoals altijd na mijn menstruatie. Vochtige vagina, continue. Vreselijk moe en eerst hartverscheurend zitten huilen om een artikel in de krant, daarna voor ook tranen bij het lezen van wat topics hier. Ziek of zwanger is de vraag, haha! Tuurstreepje op dipstick, zou het? Temp 73.3/hartslag in rust 66.

    8DPO: Enorm chagrijnig wakker geworden. Last van bekken en beetje duizelig. Weer tuurstreepje. Af en toe kleine steekjes in mijn borsten. In de namiddag worden ze ook wat voller. Temperatuur 37.4/hartslag in rust 68.

    9DPO: Veel misselijk en heel moe. Borsten nog steeds twijfelachtig. In de avond wat gevoeliger (progesteron dat daalt?). Af en toe golfjes waterige afscheiding. Temperatuur 37.4/hartslag in rust 68.

    10DPO: Weer huilend wakker uit intense droom deze ochtend. Borsten matig gevoelig, afscheiding hetzelfde. Weer wat meer gekke buikpijn en darmen van slag. Heel licht streepje met waterige urine op action early. Geloof er niet zo in. Hartslag in rust 68

    11DPO: Wederom huilend wakker in de nacht door dromen. Koffie smaakt me niet (een wereldwonder). Met 1e urine tot 4 minuten streepje op actiontest, daarna weg :(. Denk dat het game over is deze maand (al laten die heftige dromen me ergens hoop houden). Hartslag in rust 65.

    12DPO: Zeurende buikpijn en geregeld erg misselijk. Een teleurgesteld gevoel. Hartslag in rust 65.
     
  17. MamaIV

    MamaIV Bekend lid

    28 okt 2022
    659
    410
    63
    Vrouw
    Ik ga deze dagen ook op vakantie en hoewel ik baal dat ik dan ongesteld zal zijn (ga daar nu echt van uit), is een drankje met de rest wel heel gezellig.
     
    Veertjjj vindt dit leuk.
  18. Shash

    Shash Actief lid

    22 jan 2023
    422
    302
    63
    Vrouw
    Geen test gedaan vandaag ?
     
  19. Bootje86

    Bootje86 Actief lid

    14 nov 2022
    385
    310
    63
    Vrouw
    #2179 Bootje86, 17 mei 2023
    Laatst bewerkt: 17 mei 2023
    Ik ga van beide scenario's uit. Dan ben ik niet verbaasd als ik de komende dagen ongesteld word, maar ook niet als het nog wat langer duurt. Zojuist wel een beetje lichtrood bloed na ontlasting, dus ik denk wel dat de grootste kans is dat het morgen wordt.
     
  20. Joylynn

    Joylynn Fanatiek lid

    13 jul 2022
    4.143
    4.569
    113
    Hier alle PMS symptomen doorgebroken die ik altijd heb 12DPO, dus de hoop is vervlogen hier :(
     

Deel Deze Pagina