Bah! Wat een ontzettend naar iets. Hoezo beter dan jullie zoon? Hij heeft ASS en is niet achterlijk! Ik hoop echt dat jullie zoon dit niet merkt. Dikke knuffel!
Beetje wel. Ik heb heel lang geen echt grote klachten gehad tijdens de menstruatie gehad. Maar in de laatste maanden heb ik al een aantal keren flink hoofdpijn gehad tijdens mijn menstruatie. Best rot. Ik hoop dat het niet nog veel erger wordt eigenlijk...
Mijn schoonmoeder vandaag..... Mijn man heeft gezondheidsproblemen de laatste paar maanden, deel is opgelost gelukkig maar moest nog wel een hartfilmpje laten maken. Daar is dus een afwijking aan gevonden maar wat is nog niet duidelijk. De opties die er liggen zijn niet goed. En het erge is da5 hij eerder een hartfilmpje heeft gehad in 2016 en dit dus al gezien is toen. Hij krijgt begin juni een echo van het hart..... nu een week bloeddruk bijhouden en gemiddelde is nu 160/120. Veel te hoog natuurlijk. Dit kwam vandaag ter sprake met zijn schoonmoeder, haar reactie? Ach zo erg is het niet en stel je niet zo aan! En begon erover dat waar zij mee liep veel erger was... raar mens
Ohhhhh wat vreselijk (en helaas herkenbaar). Hopelijk valt het enigszins mee en komen ze er snel achter wat hem mankeert. Enorm veel beterschap!
Ik kon ook niet tegen de pil. Elke stopweek vreselijke koppijn. Zat m in de hormoonwisselingen. Daar had ik zonder pil ook iedere maand last van. Met de mirena nergens meer last van. Juist doordat het hormoon wat afgegeven wordt heel laag is en de boel constant houd. Zou 't goed bespreken met je huisarts.
Dat een voormalig vriend zichzelf van t leven het beroofd, na een ruzie met zijn vrouw. Zij heeft hem gevonden ook. In de speelhoek van hun kind (Natuurlijk speelde er al tig jaren problemen bij hem dus ook zonder ruzie had hij het kunnen doen. Maar zij moet ermee leven... dat hun laatste interactie de ruzie was ) Ik ken zijn moeder ook goed, god wat vind ik dit erg voor hun allemaal. Zelfdoding geeft een extra dimensie aan het rouwproces die speelhoek was vol mooie momenten en nu? Trauma.
Ik krijg er ook steeds meer last van. Vooral voordat ik ik ongesteld word. Richting m’n eisprong begin ik al flink last van m’n borsten te krijgen, dat houd gewoon aan tot m’n ongesteldheid. M’n humeur is echt niet altijd zo leuk, ook richting man en kinderen. En de hoofdpijn net voordat ik ongesteld word, word ook steeds erger! Ik zit ook niet aan de pil of iets. Zolang er nog een kinderwens is wil ik dat het liefst ook niet.
van de opmerking van mijn moeder gisteren.. Mijn voortuin moet echt nodig aangepakt worden. De vorige bewoner heeft er grind in gesodemieterd en er al die jaren dat ie hier woonde niks aan gedaan (achtertuin overigens hetzelfde maar daar liggen dan wel tegels) Ik vertelde haar wat ik graag wilde qua indeling en enz. En dat ik graag een boompje wilde in het midden die klein blijft. Zegt ze, Ooooh meid dan gaan we 2e pinksterdag naar de plantjesmarkt! Leuk joh. Naja prima dacht ik.. Gaan we gelijk als het start vroeg ze nog.. Waarop ik zei ja joh is goed hoe laat is dat? 6 uur! 6 uur! 6 uur?! Je denkt toch niet dat ik gek ben We gaan nu dus om 9 uur
Omg hahahaha van mijn zoontje die vandaag al om 5.45 wakker was En nog wakker werd om 22.30/23.30/4.30
@Lindy92 Jeetje wat schrok ik van je verhaal zeg! Was een nare streek. Jullie zijn dus nog geregistreerd partners? Hoe gaat het de komende tijd eruit zien voor jou? Je moet natuurlijk alles omzetten en als je geen contact krijgt kun je dit wel ontbinden? Hele dikke knuffel en je verdient zoveel meer!
Wat ontzettend heftig zeg. Dit is voor iedereen een groot verlies en extra traumatisch gezien de situatie zoals je het omschrijft. veel sterkte.