Ik denk wel dat ze bevallen is, afgelopen maandag was ze 40 weken dacht ik? Dus de kans is heel groot icm de nu heersende stilte.
Ze zijn al op wereldreis geweest en willen nu weer gaan.. Ik vind hun leven niet heel realistisch.. net zoals de huismama volg ik ook niet meer. Het gaat alleen maar om het reclame maken, hou daar dus echt niet van
Bizar en idd heel onrealistisch. Zeker buiten de schoolvakanties om. Ik volg ook bzzonder, die vind ik wel echt leuk om te volgen. Zoveel respect voor haar en hou van haar eerlijkheid/humor.
Hadden wij in ons vorige huis. En dan ook een stoep die pal voor ons huis langs liep. En dat in combinatie met een rooster in het voorraam dat niet geluidwerend was. En we woonden mooi op de route vanuit de wijk naar het centrum. Ik had af en toe het idee dat de mensen door mijn woonkamer liepen, zo duidelijk waren gesprekken te horen. Ik was dan ook erg blij toen we een huis kochten met een voortuin
Ik volg haar verder niet, dus had vluchtig gekeken, maar die zijn volgens mij allemaal akkoord. De reden dat ze buiten seizoen op vakantie ‘mogen’ heb ik ook wel mn vraagtekens bij, maarja, wie ben ik?
Heel apart. Ik ken ook gevallen waarin ze zeer hard op zijn getreden en dan heb ik t niet over een wereldreis.
Oh vreselijk lijkt me dat ja! Wij hebben een voortuin die langer is dan onze achtertuin, haha. Voor het zicht echt wel ideaal, maar ja, je moet t ook bijhouden en daar zijn we niet zo voor geschikt
Vooral veel tegels een afgekapte boom in t midden en twee vaste bloembakken met hortensia’s, althans, die zouden erin moeten zitten, haha
Nou bv een gezin dat de vlucht gemist had en daardoor waren de kinderen op de eerste schooldag na de zomervakantie niet op school. Die hebben echt een problerm gehad die ouders incl een grote boete.
Die Wouter heeft flink wat modellenwerk gedaan en zal daar nog steeds een groot inkomen door hebben. Daarnaast is hij voor zijn werk nog steeds veel van huis. Denk dat de hoogte van de hypotheek eerder daar van komt en niet van Elise. Of benoemt ze dat ze het huis op haar inkomen heeft gekocht?
Niet alleen op haar inkomen maar in de vlogs wordt wel steeds over ons huis gepraat. Dat zegt natuurlijk niks, misschien is 90 procent van wouter en 10 van haar ofzo maar het was steeds van wij kunnen gelukkig de hypotheek snel regelen en wij hebben ons droomhuis gevonden. Zal mss wel aan mijn interpretatie liggen.
Ik heb zelf geen inkomen en mijn man heeft het huis volledig op zijn inkomen gekocht maar het is toch echt ons huis zo breng ik het ook gewoon naar buiten en zo spreken we dat ook naar elkaar uit. Dus denk dat dat in de situatie van Wouter en Elise niks zegt. Ik denk dat het financiële stukje altijd gissen blijft bij influencers. Ze verdienen er vast een leuk zakcentje mee maar het blijft een groot risico en de meeste hebben er een baan naast of een eigen bedrijf/product óf starten dat kort nadat ze meer volgers krijgen. Ik zou er in ieder geval niet mee willen ruilen