Misschien de rust dat je een echo hebt en minder opnieuw symptomen let.. ik weet het niet ik wacht nog even af!
@Maskadir Wat fijn een goede echo, lekker van genieten!! @indy90 Wat zal dat zeer hebben gedaan, maar kleine topper dat hij wel naar school en BSO gaat zeg. @mvrtjex93 veel succes met wachten en voor de echo straks, hopelijk mooi bericht vanavond. Ben aan het duimen!
Vorige week vrijdagavond weer een beetje bloed verloren, maar was toen ook heel erg aan het hoesten.. dus hoop een adertje geknapt. Heb nu maandag weer een echo, blijft mega spannend! Vrijdag gaan we in Partnerschap. Fijn even zinnen verzetten op iets anders. Geniet lekker van het weer dames!
Oh kon je niet even checken?? Dat bloed is maar niks hè ! ik ga 17 juni trouwen maar ik kan me er niet echt op zetten helaas alles is ook al geregeld dus ben zo met zwanger zijn bezig
Oef wat spannend!! Maar hoesten kan dat inderdaad veroorzaken. Fijn dat je maandag een echo krijgt. En wat leuk, partnerschap! Mooie dingen en afleiding. Probeer ook te genieten en alvast een hele mooie dag vrijdag!
Helemaal zenuwen nu! Weer minimale bloedverlies met afvegen… ik vraag me echt af wat dat is elke keer… we gaan de echo afwachten het is wel minder als vrijdag
Daar klinkt het wel naar he.. met hoesten komt er best wat druk daar beneden. Wat super, in partnerschap! Lekker weer er ook bij
Hier vandaag onwijs last van m'n darmen. Buik is ook flink opgezet. En buiten adem..... niet te doen. Kan niet eens 1 zin normaal zeggen zonder buiten adem te raken. Herken dat echt niet van de andere 2. @mvrtjex93 succes!!
Be bah! Kun je daar niet iets voor krijgen? Hier ook benauwder zwaar irritant Goed zo! Rustig blijven en de echo afwachten. Hier vandaag gesprek gehad met de baas en zij is niet van plan mee te gaan werken. Het zijn allemaal richtlijnen volgens haar en ik ben nog maar 5 weken dus vond ze niet belangrijk. Als ik nu al niet veel meer kon hoe moet dat dan wel niet de hele zwangerschap was haar vraag.. heb de arbo weer gemaild met de vraag of ik het verkeerd gelezen heb als wettelijk bepaald of richtlijn zoals mijn baas zegt. Nu weer wachten op antwoord. Mijn leidinggevende was gelukkig wel begaand. Moest zo mega huilen tegenover haar na het gesprek met de baas (lang leve hormonen). Ze probeerd te regelen dat ik werk op hoogte krijg.
Nee ik weet eigenlijk niet wat ik daarvoor kan nemen. Maar daar ga ik me nu wel in verdiepen want word er echt niet blij van. Iemand tips?