NOD-lijst 1-15 juni 2023

Discussie in 'NOD forum' gestart door Kaas123, 7 mei 2023.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. Mom86

    Mom86 Niet meer actief

    We hebben de arts bericht over de uitslagen..
    Bloeduitslagen hebben we aan de hand van zoeken op internet al geanalyseerd :roflmao: Die zouden goed moeten zijn. Echo baarmoeder/eileiders was ook prima. Baarmoedermond enzo ook. Geen afwijkingen gezien.
    Uitslag zaadonderzoek was voor ons een raadsel. Uiteindelijk de vraag uitgezet en antwoord gekregen. Tuurlijk hebben we pas de 16e gesprek, maar vooralsnog is de uitslag "normaal".
    Ergens bied het rust.. En ga ik er nog steeds vanuit dat we naar huis gestuurd gaan worden met het advies, probeer het nog maar even. Maar anderzijds kunnen ze natuurlijk zeggen, gezien leeftijd, we gaan wel een handje helpen..
    Vind het spannend en merk dat ik nu veel meer gericht ben op wat de arts te zeggen heeft, dan of het deze maand misschien al gelukt is.
    Ook totaal geen idee wanneer de eisprong is geweest. Al hoewel de afgelopen, als we seks hadden, het zo anders aanvoelde. Dus vermoed een late ei, ook wat de gyn al voorspelde.

    Nod laat ik staan op de 12e. We gaan het zien.


    Hoe gaat het met jullie meiden? Voor degene op het wachtbankje.. Houden jullie het vol?
     
    Nola26, Flowertje27 en Rouge vinden dit leuk.
  2. Rouge

    Rouge Fanatiek lid

    14 nov 2022
    1.705
    1.219
    113
    Fotograaf
    :(balen zeg
     
    Sammie92 vindt dit leuk.
  3. Rouge

    Rouge Fanatiek lid

    14 nov 2022
    1.705
    1.219
    113
    Fotograaf

    Fijn dat er niets ernstigs gevonden is!
    Benieuwd wat ze gaan adviseren. Hopelijk zsm een goed verloop
     
    Mom86 vindt dit leuk.
  4. Lieke2022

    Lieke2022 Fanatiek lid

    17 mei 2022
    3.151
    3.158
    113
    Vrouw
    Fijn dat de uitslagen goed zijn! Hopelijk heeft dit een extra boost! Ga je zelf niet vragen of je eventueel al door mag? Of laat je het op zijn beloop?
     
    Mom86 vindt dit leuk.
  5. Nola26

    Nola26 Fanatiek lid

    15 jul 2020
    1.129
    1.005
    113
    Vrouw
    Fijn dat je wat meer duidelijkheid hebt kunnen krijgen!
    Ik lees vaker dat stellen met advies nog maar eens 3 maanden zelf proberen naar huis worden gestuurd, als er geen zichtbare aanleiding is. Lijkt me frustrerend en iets waar ik ook bang voor ben straks. Je weet het niet op voorhand hé en dan duurt wachten lang.

    Hopelijk willen ze jullie direct verder helpen.
    Ik denk zelf altijd maar zo, beter van het ergste uitgaan dan kan het altijd meevallen.

    Tsja het wachtbankje, hier 5 dpo. duurt lang:roflmao: Probeer er niet al teveel mee bezig te zijn. Vaak vanaf 8 dpo komt de onrust en testdrang. Ik hou mij vast aan 11 dpo dat is volgende week m'n eerste vrije dag weer, dan alle tijd om naar testjes te staren:p
     
    Mom86 vindt dit leuk.
  6. Kaas123

    Kaas123 Bekend lid

    8 apr 2023
    919
    830
    93
    Vrouw
    Fijn dat het iig een geruststelling is en het tot dusver vooral onbegrepen 'subfertiliteit' is en niet iets groots.
    Ik verwacht gezien je leeftijd en wat jullie al geprobeerd hebben dat ze je wel gaan helpen. Maar ik ben ook benieuwd voor je. Ik snap goed dat dat nu top of your mind is!
    Wij mogen 14 juni naar de fertiliteitsarts, ik ben ook heel benieuwd.
     
    Mom86 vindt dit leuk.
  7. Kaas123

    Kaas123 Bekend lid

    8 apr 2023
    919
    830
    93
    Vrouw
    Nu er al een aantal op rood staan en gelukkig ook wat roze :thumup:.
    Vroeg ik mij af of jullue het leuk vinden om elkaar te blijven volgen in dit groepje? Een doort door tot iedereen op roze idee? Want ik vond dit wel een heel fijn groepje met elkaar.
     
    Sammie92, Lachebekje87 en Nola26 vinden dit leuk.
  8. zonnebloem1994

    22 mei 2023
    47
    28
    18
    Vrouw
    Vandaag DPO 10 a 11, vanochtend getest, negatief!
    Wat zijn de goedkoopste vroege testen?:roflmao:
    Wil morgen eigenlijk wel weer
     
  9. Mom86

    Mom86 Niet meer actief

    Jaa goed idee. Ik ben voor :thumup:
     
    zonnebloem1994 en Kaas123 vinden dit leuk.
  10. Mom86

    Mom86 Niet meer actief

    Ik wacht de 16e af met wat ze gaan zeggen over de uitslagen, verwachtingen en adviezen.. Als het me geen positief gevoel geeft, ga ik natuurlijk vragen of we door kunnen.
     
    Rouge vindt dit leuk.
  11. Mom86

    Mom86 Niet meer actief

    Jaa ergens al wel een opluchting hoor. Maar het blijft toch even spannend, want we weten natuurlijk nog niet wat hun conclusie is.
     
  12. Mom86

    Mom86 Niet meer actief

    Ik bestel ze altijd via sensitest ;)
     
  13. Mom86

    Mom86 Niet meer actief

    Jaa wij gaan er zelf vanuit dat ze ons voorlopig naar huis sturen... Frusterend wel. We wachten het maar af.

    Ik ga heel hard voor je duimen, op naar een positieve test!! ❤️
     
    Nola26 vindt dit leuk.
  14. Mom86

    Mom86 Niet meer actief

    Jaa afwachten nog even.. Over 2 weken weten we meer.

    Hebben jullie 14 juni jullie eerste afspraak?
     
    Kaas123 vindt dit leuk.
  15. Nola26

    Nola26 Fanatiek lid

    15 jul 2020
    1.129
    1.005
    113
    Vrouw
    Hier dacht ik echt net ook aan, hopelijk kunnen we elkaar blijven volgen, ook omdat @Mom86, jij en ik allemaal helft van juni afspraak hebben bij de fertiliteitsarts. Zitten toch redelijk in hetzelfde schuitje en natuurlijk omdat het gewoon een fijne groep is met alle dames!!
    we leven allemaal met elkaar mee.
    Ik zeg door tot iedereen op Roze !!
     
    Kendi3, Kaas123 en Mom86 vinden dit leuk.
  16. Babylovebaby

    Babylovebaby Fanatiek lid

    1 dec 2015
    2.007
    1.053
    113
    Wat shit zeg de mensen op rood:(
    En gefeliciteerd voor iedereen op roze!

    Hier al 1 week verkouden, nu al 3 dagen dat me hoofd ontzettend pijn doet vooral met bukken vermoed dus een voorhoofdholte ontsteking:confused:
    Me rhs is nu dus wel giga gestegen..

    Vanacht wel ontzettend raar gedroomd. Was in een of ander winkeltje en daar waren de predictor zwangerschapstesten 50 cent per stuk dus had er 5 gepakt en deed later een test en die was positief :eek: echt heel raar dit:roflmao:
    Maaaarr het goede nieuws is deze cyclus heb ik amper spotting, normaal na de menstruatie tot aan de eisprong. Deze cyclus alleen 1 dag na mijn menstruatie en 1 keer rond de eisprong meer niet:D
     

    Bijgevoegde bestanden:

    zonnebloem1994 vindt dit leuk.
  17. Denaamiszus

    19 mrt 2023
    57
    66
    18
    Vrouw
    NOD-lijst 1 juni tot en met 15 juni 2023
    ♡♡♡


    1 juni (1)
    Irisbloem -42 jaar- 2de kind - ronde 1 na 4 mk

    2 juni (2)
    Steph90 - 32 jaar - 2e kindje - ronde 1 (ietwat ongepland na kindje via keizersnede januari dit jaar
    Sammie92 - 31 jaar - 1e kindje - ronde 2
    Esmee3394 - 28 jaar - 1e kindje - ronde 1

    3 juni (2)
    Snow -40-ronde 4(laatste ronde) 2de kindje
    Love2live - 40 jaar - 5e kindje - ronde 15 na MA (door re-kanalisatie)

    4 juni (2)
    Flowertje - 30 jaar - 2e kindje - ronde 4
    Dinabloem-35 jaar -2e kindje - ronde 5

    5 juni (4)
    YL1992 - 30 jaar - 2e kindje - ronde 2
    Denaamiszus - 24 jaar - 1e kindje - ronde 13 (na MA) (ronde 2 met utro)
    Zonnebloem1994 - 28 jaar- 2e kindje - ronde 3 (vorige keren niet geklust rondom ovulatie door wisselende cyclus nu ovu test gebruikt)
    Kaas123 - 37 jaar - 1ste kindje - ronde 3 (wel met clomid ivm afwezige cyclus)


    6 juni (0)


    7 juni (0)


    8 juni (0)

    9 juni (1)
    Beppiejapie, 42 jaar - 1e kindje, ronde 2

    10 juni (1)
    Missmoobs, 37 jaar, kindje 3, ronde 9

    11 juni (1)
    Lachebekje87 - 36 jaar - 2de kindje - ronde 3

    12 juni (2)
    Nola26 - 29 jaar - 3e kindje - ronde 18 na een break van 7 maand.
    Mom86, 36 jaar, 1e kindje huidige man, ronde 13


    13 juni (0)


    14 juni (1)
    GezelligZwangerWorden - 28 jaar - 1e kindje - Ronde 7

    15 juni (0)
    Rouge - 37 jaar - 8ste kindje - ronde 7 na stilgeboren zoontje


    Totaal: (19)


    Wachten op eisprong (2)


    Wachtbankje (12)


    Zwanger (2)


    Ongesteld (4)
     
    Kendi3 en Kaas123 vinden dit leuk.
  18. dinabloem

    dinabloem Bekend lid

    9 feb 2023
    937
    625
    93
    Ja super idee :)
     
    Kaas123 vindt dit leuk.
  19. Denaamiszus

    19 mrt 2023
    57
    66
    18
    Vrouw
    Ik heb mijzelf op roze gezet ! Whaaa voelt zoo gek! Wordt langzaam aan echt blij hiervan, al zit er ook een hoop spanning. Ik probeer de spanning echt los te laten, want het veranderd niks aan de uitslag van de eerste echo over een aantal weken!
    Maar vandaag ook een positieve digitale test, dat maakt het wel echt moet ik zeggen!

    ik ben niet zo supergoed in het volgen op het forum omdat ik snel het overzicht kwijt ben! Maar ik ga wel met iedereen meeduimen dat jullie allemaal heeel snel op roze mogen ik gun het jullie allemaal heel erg! Ik ga proberen ook te blijven hangen , maar weet niet of jullie blij worden van “mijn” updates omdat dat misschien ook confronterend kan zijn.. dat snap ik helemaal..
     

    Bijgevoegde bestanden:

  20. Kaas123

    Kaas123 Bekend lid

    8 apr 2023
    919
    830
    93
    Vrouw
    Ik heb sensitest gebruikt en laatste keer easy@home besteld via amazon met gratis pride proef abbonement. 8,90 voor 10 testen 10miu/ml.
     

Deel Deze Pagina