Heeee meiden Volgende week ben ik weekje in de buurt van Leiden een paar nachtjes weg, heb net gebeld en voor de volgende ronde moet ik as woensdag alweer voor de eerste follikel meting echo (in Groningen!) Hebben jullie wel eens gehoord of ervaring ermee dat je bij een ander ziekenhuis een echo mag? Miss echt domme vraag hoor..
Geen ervaring, alleen van gehoord als het traject in het buitenland loopt en echo's in NL. Ik zou verbaasd zijn als ze in Leiden eenmalig een echo doen. Je moet daar dan ingeschreven worden als patiënt, een hoofdbehandelaar toegewezen krijgen (ook voor de verzekering gok ik zo), misschien is er een wachtlijst etc. Je kan bellen naar je eigen ziekenhuis, maar zou er rekening mee houden dat het antwoord nee is.
Sluit aan bij het topic wat ik heb aangemaakt! Ik zal beheer vragen om de titel aan te passen. Komt er gelijk weer wat leven in de brouwerij!
Fijn hoor @marie92 ! Ben vergeten of je de NIPT ook hebt gedaan? Wanneer gaan jullie erachter komen welk geslacht jullie kindje heeft? @ iedereen: ik lees hier ook nog steeds mee en lees idd verdrietige en hoopvolle berichten. Helaas veel herkenning (qua verdriet, wanhoop, gevoel van oneerlijkheid etc.) Ik denk aan jullie!
Ja, NIPT hebben we ook gedaan, maar nog geen uitslag van. Over twee weken hebben we een pretecho staan, maar ik geloof als ik de experts hier op het forum moet geloven dat het een absolute jongens nub is. Ben benieuwd over twee weken! Jullie krijgen een dochter zie ik. Wat ontzettend leuk!
Hoi Kruimel, welk topic is dat? @marie92 wat fijn een goede echo! En leuk een jochie!! Die gaat je op handen dragen
Ja ik ben nu 8dpo ik heb altijd op 9dpo positief getest tot nu toe. Maar ik krijg hier de impressie dat het na een tp langer duurt voordat je het kan zien. Maar ik weet niet of dat klopt… jij hebt echt lang kunnen wachten. Heel knap. Door de week lukt het mij ook wel maar weekends…..
Het was meer de angst dat ik het niet durfde. En ik had zo’n enorme muur ter zelfbescherming opgetrokken. Mezelf dingen toespreken als “het zou te mooi zijn om waar te zijn”. Dat hield mijn testdrang wel binnen de perken.
Ik zou gewoon even bellen om te vragen! En heel eerlijk: die eerste echo kan ook wel een of twee dagen later toch? Bij mik was er op de eerste echo nog weinig te melden, gewoon wat kleine follikels. Succes en veel plezier alvast!
Wat een rot situatie /uitslag. Maar wat heb je dit onwijs pro-actief aangepakt. Had nog nooit van de test gehoord maar voor het ook een lastig verhaal op de website. Zo van: tja we moeten nog heel veel verder onderzoek doen en hebben nog niet zoveel concrete adviezen bij een slechte uitslag. omdat ik zelf nu ook alweer 6 mislukte terugplaatsingen heb gehad denk ik ook allerlei dingen als: ‘Is er van binnen idd ook niet iets verstoord? Ik heb toch al eens eerder een innesteling gehad’. Moet ik ook melkzuurtabletten gaan slikken etc etc. Om gek van te worden.
Ik zou niet zo goed weten wat we kunnen doen. Maar vandaag wel een lichtpuntje. Nij Geertgen heeft 15 juni al plek voor een eerste gesprek. Feit wil nu alleen dat mijn man waarschijnlijk toch liever naar Düsseldorf gaat, omdat we dan misschien maximaal mogen stimuleren….
Haha has daar komt het wel op neer denk ik. Als brood vervanger zou je chapatis kunnen maken of pannenkoeken met havermelk en een beetje kikkererwtenmeel ter vervanging van het ei. Zelf vind ik het het lastigste dat je geen fruit mag. Wij eten zelf heel vaak vegetarisch zonder ‘vleesvervangers’. Wel eten we dan wel heel vaak linzen / mung bonen of kikkererwten erbij.
Ik ben ook benieuwd welk topic! @JosjeM gefeliciteerd! En @marie92 wat fijn, weer een stapje verder! @allen: ik ben ook mee blijven lezen, ik voel me toch het meest verbonden met dit groepje. Ik reageer alleen niet veel meer, omdat ik denk dat het misschien niet gepast is. Maar ik leef ook met jullie allemaal mee en blijf mee duimen!! ❤️