Mooie tuin en prachtig uitzicht! Ik zou in het geval van een dergelijke (ondiepe) sloot zelf iets kiezen waarbij je niet al teveel risico hebt te kapseizen, maar wel kunt zwemmen wanneer je dat wil en de staat van het water het toelaat. Dan kom ik vooral uit bij een (opblaasbare) roeiboot of kano-achtig iets...
Mijn ouders wonen aan het water dus heb ervaring . Ik zou persoonlijk niet voor een kano gaan maar voor een klein bootje (met roeispanen). Dan kun je namelijk ook met andere varen. Ik zit nu ook vaker samen met de kids in het bootje. Mijn kids (7 en 9) vinden het nog best lastig om goed te peddelen dus dat probleem is er ook bij een kano. Suppen vinden mijn kids ook erg leuk maar ik zou dat niet snel doen in het water waar mijn ouders wonen omdat ik dat niet heel schoon vind (maar dat kan bij jou anders zijn).
Wauw wat hebben jullie een mooie tuin zeg! Ik heb geen verstand van water, maar het ziet er schitterend uit.
2 persoons kayak misschien (marktplaats). kun je fijn in zitten en heerlijk in peddelen. een kano voelt wat instabieler. maar kan ook prima. een sup is ook leuk, maar vind dat wel iets voor een klein stukje. dus ik denk dat het ook maar net is wat je zoekt.
Nee is ook niet erg schoon, dus wil niet in het water donderen en water binnen krijgen etc Wat voor bootje dacht he dan? Opblaasbaar?
Ja dat hebben veel buren enzo ook. Maar ik ben bang dat dit te weinig gebruikt word. Door de week kan het al niet, alleen ga ik dat niet doen.
Mijn ouders hebben een bootje van kunstof denk ik. In ieder geval hard materiaal, niet opblaasbaar. Dan kan hij ook gewoon heel lang buiten liggen.
Doordeweeks rond een uur of 7 in de zomer word hier nog best veel gevaren Hier word weinig gesupt maar de meeste hebben zo’n bootje