Zit in de bioscoop te wachten totdat de kleine zeemeermin begint. Heel braaf zelf drinken en brood meegenomen (ik ben gek op tortilla chips en cheddar, maar heb me ingehouden). Vanochtend gesport en vulling van de kip kersentaart gemaakt. Na de film zoon ophalen en verzorgen en vanavond gaat man met buurman de kast verplaatsen van boven naar beneden. Dan kan de inrichting van de babykamer beginnen!
Vermits ik eindelijk weer een goede oven heb bloem gaan halen voor brood te bakken Verder stoelen en tafel gedeeltelijk gelakt. En net weer random in slaap gevallen een uurtje, en dan wakker worden alsof ik op een andere planeet terecht gekomen ben met zo een wazige kop
Hier begint de avondvierdaagse vandaag ook, maar bij ons is de starttijd 18.00 dus al om 17.45 uur verzamelen op het schoolplein (school is vlakbij start). Ik wilde dat we pas om 18.30 uu weg zouden hoeven, dus ben jaloers . Is altijd zo'n geren deze week. Om 17.00 al eten wat we niet gewend zijn. Maar goed, vanavond hoef ik niet, man is met zoon de 10 km lopen. Morgen ook en donderdag ben ik aan de beurt. En vrijdag gaan we samen mee. Lig nu lui met dochter op de loungebank en hoor de kinderen van de 5 km die vlakbij langs komen.
Hele dag gewerkt, daarna N opgehaald van turnen en gekookt. Toen V opgehaald van de opvang, gegeten, keuken weer aan kant en tassen voor morgen klaargemaakt. Nu spelen ze nog even buiten en zit ik heerlijk in de zon ❤️ Zulke avonden graag tot aan oktober!
Ik geniet weer eens van maar een paar uur slaap. Grrrr. L moet straks naar consultatiebureau, derde vaccinaties dus die zal vanavond wel koorts krijgen . Hij gaat daarna door naar oma en man en ik werken. Vanavond lekker gegrilde groenten, vis en aardappelkroketjes eten.
Ik zit eindelijk even! Om 7.10 uur waren zoon en ik al beneden, heb ik verse aspergesoep gemaakt, opgezet, zijn haren (achterkant en zijkanten) met de tondeuse gedaan (10mm). Dat was janken geblazen en overal haren in huis. Maar nu zijn die suffe plukjes gelukkig weg. Daarna keuken opgeruimd, gestofzuigd, zelfgemaakte andijviestamppot uit de vriezer gehaald voor N (straks met een gekookt ei) en een flink stuk watermeloen voor meneertje voorbereid. De kast staat beneden, helemaal blij mee! Nu op jacht naar een nieuwe kamerplant (de oude gister weg gegooid en N speelgoed wat in een open kast lag, in de kastjes onderin gedaan. Bij Prenatal een personal shopping afspraak gemaakt voor in onze vakantie (ik wil een geboortepakje, extra verschoonkussen, thermometer etc.) en als N’s nieuwe bed is besteld en bezorgd, kunnen we de babykamer gaan inrichten (planning eind juli). Ik wil vandaag nog een wandeling maken met N en vanavond yoga.
Gisteren om 11:29 is onze kleine mooie zoon geboren 46 cm en 2390 gram. Echt mini ook daardoor problemen met glucose. Maar we worden goed in de gaten gehouden het is alleen enorm zielig het prikken
Zo even rijden met mijn paardje nu het nog niet te warm is. Vanmiddag gat dochter zwemmen bij een vriendinnetje, daarna heeft ze paardrijles. Vanavond avondvierdaagse en ik sporten. Druk dagje dus.
Gefeliciteerd met jullie zoon en broertje ❤️ geniet ervan samen en hopelijk is zijn glucose snel onder controle!
Ik heb hardgelopen, gestreken, mee zwembad opgezet, en vanmiddag naar de manege voor de paardrijles van dochter.
Gefeliciteerd! En wat sneu dat hij zo moet beginnen herken het van m'n eigen zoontje. Breekt je hart! Hopelijk is het wel genieten geblazen en is de bevalling voorspoedig verlopen.
Kind naar school, boodschappen, rondje markt, pinpas laten activeren (3x naar de bank gereden, 1e keer nog niet open, 2e keer erg druk, 3e keer gelukt), gesport, alvast gekookt, huis stof gezogen en gedweild, gedoucht, zo dochter weer ophalen en die naar oma brengen en dan lekker een middagdutje in het zonnetje in de tuin doen.
Gefeliciteerd!! Ach gosh dat is inderdaad heel naar. Onze zoon was geel en moest vaak onder zijn voet geprikt worden. Echt zo sneu! Hopelijk snel met beide goed! Geniet van de kleine!