Kun je nooit geen brood met korst eten met je beugel? Of alleen even na nieuwe draad? Ik beugel ook maar eet buiten die paar dgn na nieuwe draad gewoon korstjes hoor. Eet wel alles met vork in blikjes, dus bijt niks af.
Hier was ik in januari al mee begonnen Inmiddels 9.5 kg kwijt! Ik doe aan intermittent fasting & vindt dat echt ideaal. Voel me energieker, hoef niet enorm op mn eten te letten omdat je sowieso al minder kcal binnenkrijgt omdat je binnen 8u alles eet. Op zaterdagavond laat ik het IF los en drink ik 'savonds gewoon mn wijntje met een chipje! Wil in de komende maand voor de vakantie nog 1/1.5kg kwijt (dan weeg ik 75kg), dat zal net wel of net niet lukken. Na de vakantie wil ik idealiter dan nog richting de 72kg toe, maar heb er dikke vrede mee als dat niet lukt. Oh en ik ben 1.86 dus vandaar de kilo's Succes allemaal ladies!
Dat is dan wel vervelend inderdaad! Wel gek dat die zo snel loslaten dan. Mijn blokjes zitten vermoed ik met dezelfde lijm vast en die heb ik toch al 1.5 jr zitten zonder los gaan. En ik eet op kauwgom na zo goed als alles. Hopelijk snel einde in zicht v beugel traject!
Ja, maar op de één of andere manier voel ik me niet prettig erin. Ik lijk wel 16, heb echt het figuur niet meer.
Gisteren vertelde ik een moeder van school dat ik 4 keer per week naar de sportschool ga en doe lijnen omdat ik graag van mijn buik af wil. Kijkt ze eens goed, roept ze uit; nou ja zeg, jouw buik is nog groter dan die van mij! Zij is dus 15 weken zwanger. Oke en bedankt. Het lijkt wel of mijn buik ineens is gaan hangen of zo sinds van de winter. \ Ik heb mijn zomerjurkjes van afgelopen zomer weer tevoorschijn gehaald en overal zie je dus kei goed mijn buik in. Ziet er echt niet uit. Baal er enorm van. Vanmorgen zei de wegschaal 56,4. Het ook niet zo zeer mijn gewicht als wel mijn "vorm". Iemand tips hoe je je buik weg krijgt?
je buik krijg je niet zomaar weg. ik weet ook niet hoe hij eruit ziet, maar een buik is er nu eenmaal. je kunt buikspieren trainen om het wat strakker te krijgen. misschien geen brood eten om het opgeblazen gevoel ervan weg te krijgen. maar dingen als je cyclus hebben ook invloed op je vorm, op bepaalde momenten in je cyclus houdt je wat meer vocht vast, ook tijdens en na je menopauze verandert je lichaam, en daarbij de vorm van je lijf. niet alles is met trainen even makkelijk te vormen. je kunt misschien in de sportschool wat advies vragen, hoe je beter kunt trainen. soms helpt het om een bepaalde oefening vaker te herhalen, of een andere uit je schema te halen. vel kun je niet weg trainen. ik heb een buik waar te veel vel op zit, tja dan kan ik trainen wat ik wil maar dat gaat niet verdwijnen.
Zo... en bedankt. Je kan dat soort dingen ook voor je houden en niet uitspreken, zeker als iemand net verteld heeft dat iemand vier keer per week naar de sportschool gaat en aan het lijnen is....
Ik schommel al jaren tussen 65-67 afhankelijk van waar ik zit in mijn cyclus. Op zich voor mijn lengte (1.70) een prima gewicht, maar ik zou heel graag terug willen naar 62. Misschien zelfs wel naar 60, maar ik geloof niet dat dat haalbaar is. Ik sport al relatief veel, heb een eigen paard, doe aan hardlopen en paaldansen. Denk dat ik qua eten en drinken gezonder zou kunnen doen, zou voor mij sowieso goed zijn om helemaal te stoppen met energy drink. Dat is een beetje mijn enige zonde. En rond mn menstruatie ga ik wat meer snaaien maar goed die 1 of 2 dagen prima. Ik denk dat het goed zou zijn om in het algemeen gewoon wat 'gezonder' te eten. Minder pakjes te gebruiken enzo, maar ik ben in die zin ook nog wel een wat kieskeurige eter, ik hou niet van kwark, veel soorten fruit, of van die groentes met een bite. Tis niet dat ik het niet lust, maar ik vind veel dingen niet lekker voelen in mijn mond. (ja ik ben raar). Ik ontbijt meestal niet, of eet dan pas rond 11 uur ofzo iets. Weet eigenlijk ook niet zo goed wat ik nog anders kan doen behalve mijn eetpatroon rigoureus aanpassen, of gerichter gaan sporten, maar zou niet weten waar ik de tijd vandaan zou moeten halen voor nog meer sport. Mijn 'dikste' gedeeltes zijn vooral mijn lovehandles, beetje mn buik en mn bovenbenen.
Ik merk wel dat sinds ik aan het sporten ben, mijn broeken iets losser zijn gaan zitten, dus dat motiveert wel om door te sporten. Maar ik ben ook bij een fysio geweest en zei zij precies hetzelfde als jij. Toch wil ik het graag gaan proberen. Als is het maar om net wat strakker in mijn vel te komen, dat het niet zo hangt zeg maar.
Mag ik vragen hoe vaak je rijdt? En rij je dan intensief? Mijn fysio en diëtiste zeiden allebei dat "gericht" afvallen niet bestaat. Je valt eerst af op plekken waar je het zelf niet nodig vindt. Die energydrankjes, dat is wel wat ja, die zitten bomvol suiker. Welk fruit hou je wel van?
Vind je het heel erg dat ik denk dat het wel mee zal vallen met jouw buik op basis van je lengte en gewicht? Heb je misschien een diastase? En op die moeder had ik meteen gezehd: goh het klopt dus wel dat je weke hersens krijgt als je zwanger bent. Wat een domme doos zeg
Ik begrijp dat je dat denkt, maar het is zelfs zo erg dat ik positiebroeken van de eerste helft van mijn zwangerschap niet eens meer pas. Ik vond er laatst met opruimen nog 1 en trok hem voor de grap aan, paste gewoon niet. Van de week heb ik een foto gemaakt van mezelf van de zijkant genomen met mijn shirt omhoog. Die heb ik aan mijn moeder laten zien en toen een foto van toen ik vijf maanden zwanger was. Ze dacht serieus dat het uit dezelfde periode was gemaakt. Ik krijg regelmatig de vraag of ik zwanger ben. Voor mij zeer pijnlijk omdat de wens er wel is, maar het niet meer kan. Inmiddels ben ik er wel een beetje aan gewend, maar ik weiger gewoon maar te accepteren dat dit mijn nieuwe vorm is. Ik ga eens google-en op diastase, dat ken ik niet.