Mijn ogen zijn zo opgezwollen dat ik slechter begin te zien en het is aardig irritant aan het worden. Gisteren hele dag buiten geweest en erge hooikoorts, dus vermoed dat het daaraan ligt. Ik gebruik al oogdruppels, neusspray en anti histamine. Iemand verder nog tips?
Ja heb al een koud washandje en komkommer geprobeerd. Voelt wel fijn, maar helpt niet echt helaas. Het is echt best rood en dik.
Ik schrik van je fotos! Met zo'n heftige reactie zou ik toch even naar de huisarts voor wat sterkere medicatie.
Met zo'n heftige reactie zou ik de HAP even bellen. Ken iemand waarbij de ogen ineens helemaal dicht zaten. Dat wil je echt niet.
Ja wilde morgenvroeg sowieso de huisarts bellen. Het leek me niet "spoed genoeg " voor de hap, maar nu ga ik toch twijfelen.
Jij had toch ook een schildklierprobleem? Ik krijg zulke ogen als ik een te hoge dosering levothyroxine heb (en een te lage tsh waarde)
Het lijkt alsof het al wat minder wordt nu ik een tijdje rechtop zit gelukkig. Houd het even in de gaten, anders bel ik toch de hap even. Wil idd niet dat mijn ogen helemaal dicht gaan zitten pff..
Dat ziet er inderdaad heel vervelend uit! Als het niet goed genoeg opknapt zou ik er zeker de HAP voor bellen. Maar hoop voor je dat dat niet nodig is. Sterkte er mee!!
Ga maar even naar de HAP Suus. Dit is niet zo best. Trouwens: ik lees hier koud washandje. Niet doen. Juist zo heet mogelijk water gebruiken. Zo heet als je aankunt. Warmte trekt de zwelling eruit. Koud niet. Zegt mijn oogarts tenminste.
Ik heb gebeld en de situatie voorgelegd. Ook aangegeven dat het inmiddels gelukkig alweer iets beter is na inname dubbele antihistamine. Gevraagd of ik kan wachten tot morgen, leek ze geen probleem. Dus ga morgen even naar de huisarts. Ga nog wel even een heet compres doen dan (heb het nog niet warm genoeg).
Ik heb ook ernstige hooikoorts, maar nog nooit zulke opgezwollen ogen gehad. Zou inderdaad ook even bellen als het niet snel afzakt.
Ja is al iets afgezakt en heb gebeld, als het minder blijft worden kan ik wachten tot morgen en anders weer bellen. Ik heb wel vaker dikke oogleden in dit seizoen, maar dit is wel extremer dan ik gewend ben. Bedacht net wel dat ik gisteren ook een andere spf heb gebruikt, dus zou daar ook mee te maken kunnen hebben denk ik. Heb veel allergieën helaas. Nou ja, houd het maar gewoon even goed in de gaten denk ik. Word nu wel echt beter gelukkig heb ik het idee.
Je hebt toch dexa druppels (of fml of predforte)? Veel meer dan dat kun je niet doen. Man had vorige week ook zo’n oog en dat aan de kant van goede oog. Die was ook niet blij. Hier heeft een switch van medicatie wel geholpen en tot nu nog zonder dexa.
Denk ik niet? Livocab heb ik. Antihistamine is dat geloof ik. Edit: heb geen oogdruppels met steroïden, liever ook niet. Alleen anti histamine. Wel neusspray met steroïden, meestal is dat voldoende, maar dit jaar is het ook wel extreem geloof ik. Maar jouw man heeft dus er ook last van door hooikoorts? Ik denk ook wel dat het dat gewoon is, maar door reacties hier ging ik toch wat twijfelen.
Welke tabletjes gebruik je voor de hooikoorts? Wij adviseren overigens gewoon koele kompressen en geen warme kompressen. Warme doen we enkel bij mensen met een ooglidrand ontsteking. Ziet er heel naar uit. Heb je onvoldoende resultaat en wordt het enkel maar heviger dan zou ik nog even terugbellen maar hopelijk gaat het snel opknappen. Sterkte ermee!!