Nee hoor helemaal niet raar. Ik zit ook te mijmeren over meisjesnamen en meisjes kleertjes en zal ook wel flink moeten schakelen als het toch een jongetje blijkt. Vriend wil pas echt nadenken over namen na de 20w echo dus zo ver waren wij nog niet maar ik snap dat je daar dan toch best even verdrietig over bent en dat mag ook!
Zo, heb even bijgelezen. Door de vakantie even afwezig geweest! Wat leuk dat er al zo veel geslacht weten! @Isabelletje2 hier ook goed dikke buik. Had t zelf ook wel door, had voor de vakantie shirtjes gepast om mee te nemen en laatse week moest ik shirts van m'n man aan
Wat fijn dat het goed was. Wel jammer dat je niets van het geslacht kon zien, hahah! Nou dat snap ik best! Wat een mooie gedachte om je eventuele dochter naar je moeder te vernoemen! Nee joh, helemaal niet!! Je hecht er snel aan als je een mooie naam hebt. Dat schakelen is gewoon lastig en geeft niks!!
Bah, dan is het zo warm en lig ik op de bank met buikpijn. Heb echt stekende pijn achter m’n schaambot, geen pretje. Herkent iemand dat met dit termijn? Ook aan de zijkant van m’n buik is het wat pijnlijk, het voelt alsof ik veel te veel heb gegeten.
Zijkant van de buik herken ik wel, dat zouden de banden moeten zijn (of nierstuwing - bij mij de banden). Stekende pijn achter schaambot kan duiden op blaasontsteking. Laat je urine morgen even controleren!
was ook mijn gedachte, 1,5 week geleden antibiotica gehad voor blaasontsteking. Hoop niet dat ik dat nu weer heb… ik ging googlen en lees dan wel dat pijn achter schaambot ook bekkeninstabiliteit of bandenpijn kan zijn. Ik ga de rest van de dag maar op de bank liggen in de hoop dat het beter wordt
Wanneer mag je weer voor controle? Anders toch even bellen hoor, daar zijn ze voor. Als het je bekken is kan je doorgestuurd worden naar een bekken specialist om erger te voorkomen.
Bij mijn eigen verloskundige pas met 24 weken weer, 20 weken is de echo ergens anders. Ik loop al bij de bekkenfysio vanwege mijn stuitje; die is helaas (weer) scheef gaan staan. In mijn vorige zwNgerschap ook gehad.
Ik denk dat je eerste zet moet zijn om je urine te laten controleren. Is dat niks, dan toch even elders aan de bel trekken. Ongemakken hoeven gewoon niet tijdens de zwangerschap, toch? We krijgen nog genoeg te verduren
Ik weet niet wat dat is? Dus denk het niet? De assistente wilde eerst niet eens testen maar omdat ik zei dat ik het wel graag wilde want dacht dat het niet goed was heeft ze het toch gedaan. Ze belde ‘s middags met de uitslag maar verder er niet echt meer van gehoord.
Oh dat is slecht. Als je als patiënt je urine na wil laten kijken moeten ze dat altijd doen! En helemaal als je zwanger bent. Als zwangere behoor je tot de risicogroepen! Ik ben zelf doktersassistente en wij sturen de urine van een zwangere altijd naar t ziekenhuis voor een kweek. Maar als je nu weer blaasontsteking hebt zou ik wel eisen dat ze het op kweek sturen, want dan heeft deze kuur niet geholpen.. Maar hopelijk is het gewoon wat anders. Maar fijn is het niet. Ik heb zelf ook best veel buikpijn rond m'n navel, maar denk dat dat groeipijn is.. Soms na t eten denk ik dat t door het eten komt. Maar ja.. er gebeurt ook van alles natuurlijk in onze buiken..
Had ze het anders aan moeten geven als ze dat gedaan had? Want eerlijk, ik snap weinig van die testen. Ze zei alleen dat ze het ging testen en ‘s middags werd ik dus weer gebeld. Ik vond het ook raar dat ze zo moeilijk deed, ze zei ook direct dat ze me zo weer zou bellen omdat ze dacht dat het negatief was (was mijn gevoel).
Tijdens een zwangerschap zouden ze het op kweek moeten zetten om te weten welke bacterie het precies is zodat je de juiste antibiotica krijgt. Volgens mij laten ze dan de bacteriën iets groeien en kunnen ze ze beter identificeren.
@Papallona https://www.thuisarts.nl/blaasontsteking/ik-ben-zwanger-en-heb-blaasontsteking#:~:text=Extra onderzoek van je plas,welke bacterie de blaasontsteking veroorzaakt. Kijk bij het kopje zwanger: extra onderzoek nodig Als je dezelfde dag de uitslag hebt gehad is er geen kweek gedaan.
Ziekenhuis kweek duurt een paar dagen voordat de uitslag daarvan bekend is. Dus dat zal dan niet. Wij zeggen het er altijd wel bij als we dat doen.
Ah kijk, dan ga ik dat even aangeven. Ik ga ze morgen bellen en dus zeggen dat ik bij positieve uitslag een kweek wil. Dankjewel voor deze info!
Hoe zijn jullie dames de hitte doorgekomen? Hier 3 dagen zware hoofdpijn en vandaag hele dag in het donker binnen gezeten Zelfs even verloskundige gebeld want paracetamol helpt niet meer. Maar die kon me ook niet helpen. Alleen als tip koud voeten badje en goed blijven drinken...