Uitgerekend 1-15 februari 2024

Discussie in 'Bevallingslijst forum' gestart door Maankindje, 29 mei 2023.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. dinabloem

    dinabloem Bekend lid

    9 feb 2023
    937
    625
    93
    Wat een onzekerheid zeg hopelijk is t niks aan de hand
     
  2. LittleMies

    LittleMies Bekend lid

    2 jun 2023
    518
    357
    63
    Vrouw
    Ja onzekerheid is verschrikkelijk haha, vanuit m’n ASS heb ik altijd een gigantische controle drang en hier kan ik dus echt 0,0 invloed op uitoefenen. Daarom probeer ik mezelf er ook maar van te overtuigen dat het gewoon niet goed zit.. Hartstikke jammer en kut natuurlijk, maar ik wist natuurlijk dat het nog erg vroeg was en dan beter zo dan met een week of 6-8 als het al een stuk echter is..
     
  3. Maankindje

    Maankindje Bekend lid

    20 jun 2022
    807
    819
    93
    Vrouw
    Ah nee @LittleMies wat verdrietig :(:( dit is zo niet hoe het had moeten gaan! Ik duim mee voor toch een goede uitkomst!
     
  4. Nixter

    Nixter Fanatiek lid

    14 jul 2016
    1.659
    1.337
    113
    vlakbij Amsterdam
    LittleMies vindt dit leuk.
  5. sannelis

    sannelis Actief lid

    8 aug 2016
    105
    179
    43
    NULL
    NULL
    Oh, zo jammer. Hopelijk is het niets en is het gewoon even een scare ofzo.. :oops:
     
    LittleMies vindt dit leuk.
  6. Mewa

    Mewa Actief lid

    5 jun 2023
    109
    161
    43
    Vrouw
    wat fijn!!!!!!! Hopelijk is je angst nu iets minder en kun je voorzichtig genieten
     
    Maankindje vindt dit leuk.
  7. Mewa

    Mewa Actief lid

    5 jun 2023
    109
    161
    43
    Vrouw
    LittleMies vindt dit leuk.
  8. Maankindje

    Maankindje Bekend lid

    20 jun 2022
    807
    819
    93
    Vrouw
  9. Luitje

    Luitje Actief lid

    2 okt 2014
    459
    80
    28
    Vrouw
    Pleegmoeder
    LittleMies vindt dit leuk.
  10. Daantje3

    Daantje3 Fanatiek lid

    28 okt 2011
    1.644
    867
    113
    Vrouw
    Wat ontzettend rot dit:(. Je klinkt er wel vrij nuchter onder? Ik ga hopen op een klein wonder voor je. Knuffel!!
     
  11. Daantje3

    Daantje3 Fanatiek lid

    28 okt 2011
    1.644
    867
    113
    Vrouw
    Jaa! Ik hoop zo’n zelfde berichtje als jij te kunnen plaatsen:).
    Qua aanmaak van hormonen zit het wel goed, want wat voel ik me slecht:roflmao:. Maar dat zegt natuurlijk niks, toch ga ik er met vertrouwen heen, en zien we het wel.
     
    Kendi3 en Maankindje vinden dit leuk.
  12. Daantje3

    Daantje3 Fanatiek lid

    28 okt 2011
    1.644
    867
    113
    Vrouw
    Ik vraag me trouwens echt af hoe normaal het is dat mensen al aan mij zien dat ik zwanger ben:roflmao:. Ik heb oprecht al een zwangerschapsbuikje. Waar ik met nummer 2 met 8/9 weken overstapte op zwangerschapsbroeken, kan ik er nu al niet meer omheen:rolleyes:. Maar 2 keizersnedes kort op elkaar en nauwelijks buikspieren zullen het geen goed doen.

    Ergens vind ik het helemaal prima, maar ergens denk ik ook ‘hoe dan?’ Heb nog niet eens een echo gehad…

    Aangezien hier meerdere zwangere een 2e of 3e kindjes verwachten ben ik heel benieuwd of ik de enige ben hierin?
     
  13. dinabloem

    dinabloem Bekend lid

    9 feb 2023
    937
    625
    93
    Hier 2de zwangerschap en ook al een buikje. Dat wordt nog wat
     
    Daantje3 vindt dit leuk.
  14. LittleMies

    LittleMies Bekend lid

    2 jun 2023
    518
    357
    63
    Vrouw
    Dankjewel Het is natuurlijk super kut.. We zouden erg graag een broertje of zusje voor onze kleine draak van 18 maanden willen! Maar ik denk dat ik ergens ook al een voorgevoel had, ik heb vannacht amper een oog dicht gedaan en dacht al vanalles te voelen. Momenteel nog steeds veel helder bloedverlies en erg moe en duizelig.

    Het liefste had ik natuurlijk gehad dat alles gewoon goed was nu, maar gezien ik dat niet kan veranderen hoop ik nu voornamelijk dat de test morgen alweer is afgelopen/negatief is zodat we in ieder geval door kunnen naar de volgende ronde en we niet bang hoeven te zijn voor een bbz o.i.d. met vage positieve testen ofzo.

    Maar ja, lastig en dubbel is het wel. Van gisteren 3 positieve testen in handen hebben en erover nadenken om een paar dichte clear blues (want duur ) terug te brengen naar de winkel, naar vandaag veel bloedverlies en maar overwegen om volgende week voor het eerst alvast ovulatietesten te kopen zodat ik het in ieder geval weet als ik weer mijn eisprong heb (en of dit volgens mijn normale cyclus is of niet)..
     
  15. LittleMies

    LittleMies Bekend lid

    2 jun 2023
    518
    357
    63
    Vrouw
    Veel succes morgen! :)
     
    Daantje3 vindt dit leuk.
  16. Daantje3

    Daantje3 Fanatiek lid

    28 okt 2011
    1.644
    867
    113
    Vrouw
    En dat in amper 24 uur tijd, wat een rollercoaster zeg. Typisch wel dat je het ergens al hebt gevoeld ook, dat hoor je wel vaker, blijf dat bijzonder vinden.

    Ga je voor nu gewoon afwachten wat er gebeurd? Of toch nog langs een verloskundige?
     
  17. Maankindje

    Maankindje Bekend lid

    20 jun 2022
    807
    819
    93
    Vrouw
    Ik heb echt totaal nog geen buik. Je hoort het vaak inderdaad, dat nr 2, 3 etc. veel sneller zichtbaar wordt. Maar niet bij mij tot nu toe. Nou heeft mijn lijf ook wel ruim 4 jaar de tijd gehad om zich te herstellen.
     
  18. LittleMies

    LittleMies Bekend lid

    2 jun 2023
    518
    357
    63
    Vrouw
    Jaa pff echt wel een rollercoaster zeg.. Slopend wel

    Ik ga sowieso morgenvroeg nog even een kv2v5 test doen, aangezien ik daar gisteren wel duidelijk een roze lijntje op zag. Ik heb vanmiddag nog wel een action early gedaan, die heeft een nog lichter lijntje dan de early van gister, maargoed het was ook middag urine en de early was gister ook minder duidelijk dan de kv2v5 van gister.

    Even afwachten wat de kv2v5 van morgen doet, maar denk het al wel te weten. Als die inderdaad weer afloopt houd ik dat gewoon even in de gaten om er zeker van te zijn dat uiteindelijk alles weg is. Mocht ik vage testen blijven houden denk ik dat ik inderdaad de verloskundige even ga bellen zodat ze uiteindelijk bevestiging kunnen geven dat alles weer leeg is..
     
  19. sannelis

    sannelis Actief lid

    8 aug 2016
    105
    179
    43
    NULL
    NULL
    Oh, klinkt inderdaad wel echt op gang dan.. Heel jammer voor je. :$

    Om misschien wat goede moed te geven:
    Ik had vorige maand heel licht positieve testen met weinig oploop.. HCG-waarden in het bloed waren ook heel erg laag en dat weekend is mijn menstruatie op 4w5d toch op gang gekomen. Vroege miskraam dus. Exact twee weken daarna had ik al wel weer een eisprong en momenteel ben ik bijna 6w zwanger.. Uiteindelijk ben ik dus niet lang out geweest door mijn "MK"..

    Hopelijk ben je snel hersteld. Wel heel knap dat je er ook zo nuchter mee omgaat. Het is niet simpel allemaal....
     
    LittleMies vindt dit leuk.
  20. LittleMies

    LittleMies Bekend lid

    2 jun 2023
    518
    357
    63
    Vrouw
    Ja echt heel zuur.. Ik weet ook niet zo goed wat ik er verder mee moet, het is gewoon kut maar ik kan er niet zo veel aan veranderen.
    Vervelend dat jij vorige ronde ook een vroege miskraam hebt gehad, maar je berichtje geeft me inderdaad wel wat moed voor de volgende ronde, dankjewel.
     

Deel Deze Pagina