NOD lijst 16 juni t/m 30 juni 2023

Discussie in 'NOD forum' gestart door Maantje1989, 25 mei 2023.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. Sjuwene

    Sjuwene Bekend lid

    17 jul 2021
    952
    793
    93
    Vrouw
    Ik stond om 5 uur al naast me bed haha.
    Ik hoop het ook!
     
    Hallometrosalie en MargotD vinden dit leuk.
  2. IrisBloem

    IrisBloem Fanatiek lid

    9 okt 2015
    1.332
    537
    113
    Vrouw
    Docent
    Delft
    Yeah! Ik zie het ook!!!!
     
    Sjuwene vindt dit leuk.
  3. Shelly86

    Shelly86 Actief lid

    21 mei 2023
    131
    109
    43
    Vrouw
    Jaaa ik zie ook iets :). Spannendddd!
     
    Sjuwene vindt dit leuk.
  4. Annelies26

    Annelies26 Actief lid

    19 jan 2023
    447
    257
    63
    Vrouw
    Ja zeker!! Nu hopen dat hij mooi oploopt!
     
    Sjuwene vindt dit leuk.
  5. Annelies26

    Annelies26 Actief lid

    19 jan 2023
    447
    257
    63
    Vrouw
    Hoe gaat het met de andere dames op het wachtbankje?
     
  6. Hallometrosalie

    19 apr 2023
    37
    21
    8
    Vrouw
    Gaat hier wel goed. Ik merk dat ik deze ronde (ronde 2 pas) me wat minder bezig hou met wat ik voel en of het evt een symptoom kan zijn! Haha
    De ene dag denk ik, het zo zomaar raak kunnen zijn. En op een ander moment ben ik er van overtuigd dat het niet zo is.
    Vanavond hebben we een feestje, dus ik dacht: laat ik even een testje doen voor het geval ik een drankje ga drinken. Als die nou positief is, dan neem ik het niet. Maar de test was negatief. Maar het is voor mij nog veel te vroeg om te testen. Vermoedelijk 8 dpo. Gek genoeg is het dan toch een teleurstelling als het niet zo is, terwijl je weet dat het nog alle kanten op kan. Moeilijk om positief te blijven dan. Herken jij of jullie dat?
    Vandaag vertelde een vrienden dat ze weer zwanger is na een miskraam. Super fijn voor haar! Maar ik merk dan dat ik het zelf ook zo graag wil en er bijna verdrietig wordt dat het nog niet zo is (niet waar ze bij is natuurlijk). Terwijl we pas net zijn begonnen…
     
  7. Annelies26

    Annelies26 Actief lid

    19 jan 2023
    447
    257
    63
    Vrouw

    Ik snap wat je bedoelt m.b.t. je vriendin ja. Toen we bezig waren met zwanger worden van mijn dochter had ik dat ook heel erg.
    Ik probeer er ook niet teveel mee bezig te zijn. Vorige keer was ik echt geobsedeerd door alles wat ik voelde in mijn lijf. En toen was ik zwanger en het enige dat ik merkte was dat ik opeens in de nacht eruit moest om te plassen. Dat hoef ik echt nooit. En dat was pas twee dagen voor nod toendertijd. Ik merk dat ik het daardoor nu beter kan loslaten omdat ik een beetje reken op hetzelfde bij een eventuele volgende zwangerschap.
     
    Hallometrosalie vindt dit leuk.
  8. Poezemens

    Poezemens Bekend lid

    17 okt 2019
    814
    820
    93
    Vrouw
    Hier goed! Ik denk ongeveer 6dpo te zijn maar niet zeker van eisprong en lf fase. Vandaag veel creme wittige afscheiding. Voel soort van verzakking vanbinnen wat ik bij menstruatie vaak voel. Laatste tijd zijn mijn tepels wat gevoeliger, mijn jongste wordt over ruim een week twee jaar en drinkt nog een of twee keer per dag bij mij. Het voelt wat onprettig aan de laatste tijd en ik wil daar een symptoom in zien :roflmao:.
    Zoontje is maandag 26e jarig en dan zou ongeveer NOD zijn gebasseerd op 29 dagen cyclus (volgens Fertility Friend app). Laatste cyclussen waren 28 dagen alleen de laatste 30 dus zeker weet ik het niet.
     
    Annelies26 vindt dit leuk.
  9. Aniek86

    Aniek86 Actief lid

    18 mei 2022
    423
    249
    43
    Vrouw
    Waar zijn deze testen van?
     
  10. Sjuwene

    Sjuwene Bekend lid

    17 jul 2021
    952
    793
    93
    Vrouw
    Dat zijn de predictor. Of de predictor early. 6dagen voor nod. Ze zijn echt super duidelijk.
    Ik kocht ze bij de jumbo. Maar ik zag dat ze online en in de winkel niet beschikbaar zijn. Maar bol.com en 24pharma heeft ze ook.
     
  11. Shelly86

    Shelly86 Actief lid

    21 mei 2023
    131
    109
    43
    Vrouw
    Ik zit hier pas 3 dagen DPO, dus moet nog even. Maar mijn LF is waarschijnlijk veel te kort en probeer deze ronde geen suikers te eten (of zo min mogelijk) om mijn progesteron hopelijk te verbeteren. Ik probeer deze ronde te zien als zo lang mogelijk de LF dagen te verlengen. Als hij echt onder de 9 is, is mijn kans om zwanger te worden sws klein. Ik vlieg ook eind deze maand terug naar Nederland vanuit Thailand na 4 maanden dus dan kan ik ook eindelijk naar de gyn ;).
     
  12. MargotD

    MargotD Actief lid

    31 mrt 2023
    130
    71
    28
    Vrouw
    Mijn early test van Action was deze morgen negatief. Ik weet dat het niet kan, maar ik blijf hopen dat hij dinsdag nog positief wordt. :(
     
  13. IrisBloem

    IrisBloem Fanatiek lid

    9 okt 2015
    1.332
    537
    113
    Vrouw
    Docent
    Delft
    Ik herken dit zo!!! Toch duim ik voor je
     
  14. IrisBloem

    IrisBloem Fanatiek lid

    9 okt 2015
    1.332
    537
    113
    Vrouw
    Docent
    Delft
    Al getest??? Ik wil roze in de lijst
     
    Annelies26 vindt dit leuk.
  15. MargotD

    MargotD Actief lid

    31 mrt 2023
    130
    71
    28
    Vrouw
    Vind het gewoon zo oneerlijk. Zat gisteren op een terrasje en passeerde een hoogzwangere vrouw met een sigaret in haar mond. Nadien nog een andere vrouw gezien die ver niet meer op haar benen kon staan van de drank en drugs. Maar ze had wel een kindje van een jaar of 3-4 aan haar arm. Waarom kunnen zo'n mensen wel kindjes krijgen?
    Sorry voor mijn zever. Ik ben echt teleurgesteld. Ik had al mijn hoop op deze ronde gezet. Binnen 2 weken vertrekt mijn partner voor een lange periode naar het buitenland. Dit was de laatst kans...
     
  16. LittleDevil1987

    LittleDevil1987 Actief lid

    7 mrt 2012
    212
    47
    28
    Hier ook een early test negatief. Dinsdag nod
    Smorgens ven ik zo licht misselijk, of ja misselijk kan je het niet echt noemen...
    Soms eens een zuur aanval
    Verder niet echt symptomen maar had ik bij 4 van de 5 vorige zwschappen ook niet.
    Afwachten dan maar gewoon
     
    Sjuwene vindt dit leuk.
  17. Annelies26

    Annelies26 Actief lid

    19 jan 2023
    447
    257
    63
    Vrouw
    Je hoeft geen sorry te zeggen hoor. Soms kan het heel fijn zijn om het er even uit te gooien. Het is inderdaad heel oneerlijk hoe sommige mensen kindjes krijgen en er niet goed voor zorgen en mensen die voor een warm nest kunnen zorgen geen kindjes krijgen.
    Hoe lang gaat je partner weg? Is er daarna nog kans?
     
  18. MargotD

    MargotD Actief lid

    31 mrt 2023
    130
    71
    28
    Vrouw
    Ik hoop dat jouw test ook nog positief wordt dinsdag!
     
    Sjuwene vindt dit leuk.
  19. MargotD

    MargotD Actief lid

    31 mrt 2023
    130
    71
    28
    Vrouw
    Hij is al zeker weg tot november. Er ligt nog geen moment vast dat hij terugkomt. We kunnen daarna wel nog verder doen maar is weer een verloren jaar.
     
  20. Annelies26

    Annelies26 Actief lid

    19 jan 2023
    447
    257
    63
    Vrouw
    Joh wat heftig! Mag ik vragen hoe dat zo komt dat hij zo lang van huis is?
    Ik snap je frustratie dan des te meer. Ik hoop echt dat het snel mag lukken als hij terug komt!
     

Deel Deze Pagina