Juf/meester bedankje einde schooljaar

Discussion in 'Mama en gezin' started by Joyciejj, Jun 19, 2023.

Thread Status:
Not open for further replies.
  1. tuc

    tuc Niet meer actief

    #21 tuc, Jun 19, 2023
    Last edited by a moderator: Jun 19, 2023
    Jazeker doen we dat. Als klassenmoeder zorg ik ervoor (met 2 andere moeders) dat er een gezamelijk cadeau is van alle kinderen.
    Maar mijn kind geeft zelf ook wat. Waarom? Gewoon omdat ik dat belangrijk vindt. Ze doen hun werk ja, en dat mag gewaardeerd worden vind ik. Mijn kind schrijft/tekent zelf een kaartje en we doen er iets bij.
    Ik heb al verschillende dingen gedaan: zo'n sapkan met thee, limoen, citroen enz erin, een wegwerpbbq met marshmallows, chocola en koekjes, ijsjesbon van de lokale ijssalon etc.
    Dit jaar krijgt de juf van zoon een notitieboekje, want zij maakt 100en notities op losse blaadjes van dingen die ze niet mag vergeten.

    Edit: ik geef dus wel dingen die "op" gaan of opgebruikt kunnen worden. Geen mokken, glazen, bordjes die eeuwig mee gaan. Dan is de leerkracht er een keer vanaf.
     
    Sylver and Sado like this.
  2. luca75

    luca75 Fanatiek lid

    Aug 14, 2013
    4,864
    3,500
    113
    Heb ik ook gedaan
     
  3. Adje

    Adje VIP lid

    Aug 21, 2015
    16,276
    25,746
    113
    Ging bij mij vroeger vaak ook wel wat in de prullenbak… Er zit namelijk een limiet aan hoeveel mokken er in een kast kunnen :roflmao:
    Maar chocolade werd gewoon door mijn gezin opgegeten en gewaardeerd. Doucheschuim ging uiteindelijk wel op, etc.
    Knutsels van kinderen vond ik dan eigenlijk nog het leukst, maar ook die belandden in de prullenbak. Ik hou al die freubels van mijn eigen kinderen al niet, laat staan van leerlingen…

    Ik kreeg ook een keer een etoscadeaubon van €20 en dat vond ik dus heel vervelend om te krijgen. Veel te veel geld, maar weigeren was ook weer zoiets, dus ik voelde me daar heel ongemakkelijk bij.
     
  4. goblins

    goblins Fanatiek lid

    Oct 27, 2013
    3,591
    3,222
    113
    ministerie van defensie
    Swifterbant
    Dat is het voordeel van een rietje, de plastieken mogen niet meer.
    En de fles drinken komt echt wel op.
    Beter dan de eeuwige ik was in goede handen bij je en meer van die standaard dingen.
    Ik vond dit eigenlijk al heel standaard, een 1000 in een dozijn.

    Ik heb ook wel eens theezakjes laten inkleuren (format op pinterest) en dit om de theezakjes geplakt.
    Zakje suiker erbij, chocolaatje erbij en klaar.
    Simpel maar wel leuk.

    Ik zie inderdaad ook grote pakketten van minimaal 20 euro....
    Dat vind ik wel absurd.
    Maar ja, wat ik doe kan ook als absurd worden gezien, whahahaha
     
  5. Anan

    Anan Fanatiek lid

    May 10, 2013
    3,031
    2,391
    113
    nee rituals zou ik ook nooit doen. Maar dat niet gebruiken van die cadeaus geldt voor alles. Ik heb ook wel eens docuhegel bij kdv gegeven en dat stond er na een half jaar nog. En zoals jouw sleitelhanger zou bij mij in de kast belanden want ik het al 1 die ik niet ga vervangen. Daarom vind ik het hele systeem ook zinloos, maar je wilt je kind niet met lege handen aan laten komen
     
    Nellie4 and Bloempjelief like this.
  6. meisjemetdeparel

    meisjemetdeparel Bekend lid

    Feb 16, 2023
    595
    1,553
    93
    Mijn dochter maakt ieder jaar een portret van de meester of juf en die lijst ik in. Kaartje erbij en strik er om heen.

    Ik vind een cadeau van 20 euro echt absurd en totaal overbodig. Wij hebben geen klassenmoeder, maar ik zou ook niet meedoen aan een gezamenlijk cadeau.
    Vind de wegwerp bbq met marshmallows wel heel leuk. Mocht ze ooit besluiten niet meer te willen knutselen…
     
    Vulpen, rocketscience and owly like this.
  7. JustNice

    JustNice Bekend lid

    Jul 3, 2008
    908
    140
    43
    Zuid Holland
    Hier was de tegoedbon voor een ijsje bij de plaatselijke ijssalon ook een groot succes.
    Werd leuk verpakt met een met een hoorntje waar de tegoedbon in verpakt werd.

    Ook een keer toen ze alleen maar juffen hadden, bij de Etos nagellakjes gekocht in een leuk zomers kleurtje (uitgekozen door de kinderen). Vonden ze ook heel leuk om te krijgen.

    sokken met super juf/meester een keer op de kop getikt bij soLow.
     
  8. Anna009

    Anna009 VIP lid

    May 30, 2008
    9,886
    5,178
    113
    Home
    Jongste heeft 2 juffen
    Middelste 2 juffen en een stagiaire
    Oudste juf en 2 meesters

    Dat tikt lekker aan
    Maar sommige komen echt met tassen vol aanzetten
    Ik had vorig jaar leuke tuinfakkels gekocht bij een leuk winkeltje hier in de buurt en was een succes en kost bijna niks
     
  9. Siepie85

    Siepie85 VIP lid

    Nov 8, 2013
    8,341
    8,344
    113
    Amsterdam
    Ik vind het heel eerlijk dus bloed irritant dat dit tegenwoordig lijkt te moeten. En idd als je het niet doet is je kind het slachtoffer ervan maar eerlijk ik vind het echt onzinnig. Krijgen wij op ons werk van iedereen waar we mee werken een kadootje?? Toevallig mag ik niet eens kadootjes aannemen in mijn werk.
    maar wat ik me afvraag waarom moet dit toch tegenwoordig, ff nog extra zeikerd zijn toen we zelf klein waren werd dit ook helemaal niet gedaan. En verder heb ik het idee net zoals met de traktaties dat het ook word kijk eens wat ik maak/geef etc.
    Dus ja helaas doen we het ook, maar meer dus omdat ik niet wil dat m’n kind met lege handen staat. Ik doe meestal wat thee, dat wordt toch wel gebruikt en komt op en kunnen ze nog delen.
     
    Fruity90, consider, Luna86 and 7 others like this.
  10. DisneyMama

    DisneyMama Bekend lid

    Nov 7, 2013
    820
    439
    63
    Hier doe ik er niet aan, ook nooit gedaan.
    Heel eerlijk vind ik het onzin, tenzij er een speciale aanleiding is voor bijzondere begeleiding, dan zou ik het wel doen. Maar voor het standaard werk leveren waar je betaald voor wordt niet.
    Zo leg ik het ook uit aan mijn kinderen of andere ouders.

    Mijn man is voetbaltrainer en we hebben nu ook als bedankjes meerdere pakketten met bier, nootjes en chocolade en weet ik veel wat gekregen. Hij traint 3 elftallen ( meer dan 40 kinderen) en we komen nu om in het bier (wij drinken allebei niet) en de borrelnootjes.. we vieren komend weekend een verjaardag dus dit gaat allemaal op tafel, want wij lusten meer dan de helft zelf niet..
    elk jaar geeft hij ook aan dat het echt niet hoeft maar hij blijft het krijgen. Snap het gebaar wel maar echt zo niet nodig..
     
    Nellie4 likes this.
  11. tuc

    tuc Niet meer actief

    Mocht je dit weer eens gebeuren, dan zou ik maar bedenken dat deze ouders dat dus kunnen betalen en dat jij dat blijkbaar dik verdiend hebt;)
     
    Adje likes this.
  12. Alioli

    Alioli Actief lid

    Aug 6, 2020
    113
    112
    43
    Female

    Dit, en dan 3 kinderen waarvan alle 3 2 leerkrachten plus een stagiaire…
    En dan nog juffen/meesterdag
    Een juf die gaat trouwen
    Een meester die op wereldreis gaat
    Bedankje voor het einde van het schooljaar

    De tikkies zijn hier niet meer bij te houden
     
    Siepie85 likes this.
  13. toch3

    toch3 VIP lid

    Dec 28, 2013
    18,344
    17,256
    113
    Dat hebben wij met wijn rond kerst, ook van die "leuke" relatiegeschenken o_O wij drinken niet, visite drinkt nooit een fles leeg. Dus ik schuif dat ook maar door als ik weet dat diegene het wel drinkt (of ik app bijv zusje met "lust je deze").
    Maar liever wijn dan die vréselijke kalenders:oops: We hebben zelf een bedrijf, denk je dan echt dat we jouw kalender gaan gebruiken?:oops:
     
  14. esklessebes

    esklessebes VIP lid

    Mar 23, 2014
    7,015
    3,670
    113
    Normaal doe ik elk jaar wel iets zelfs met vakantie, feestdagen enz maar ben nu inspiratie loos en vind ook wel dat de kids zoveel vrij zijn(andere discussie werk zelf in de zorg sorry) en voel het nu niet echt om te doen. Dus ik zou mee doen als er vanuit de klassenmoeders iets geregeld word.

    Vorig jaar had ik de kleuterjuf waar zoon 2.5 jaar gezeten heeft een cadeau voor de klas gegeven. 2 knuffel hondjes met tuigjes enz en zag ze laatst nog staan dus word door de kleuters mee gespeeld. Die juf vind vooral iets voor de klas leuk om te krijgen.

    Voor de logopediste heb ik een grote kaars gehaald en heb een sticker besteld met "je bent goud waard" dit omdat zij meer doet in mijn ogen dan een logopediste zou moeten doen en zie echt dat mijn zoon er iets aan heeft in positieve zin.
     
  15. Marti

    Marti Fanatiek lid

    Apr 18, 2014
    2,385
    867
    113
    Ik laat de kinderen op een chocolade reep wikkel tekenen en dat doe ik om den reep chocolade. Gewoon de goedkoopste chocolade omdat we best wat juffen hebben.
     
  16. Toverbal

    Toverbal Fanatiek lid

    May 9, 2012
    2,715
    907
    113
    De klassenouders regelen hier een cadeau voor juffen/meesterdag. Kost ongeveer 2 euro per kind. Verder wordt ons nadrukkelijk verzocht om een zelfgemaakt iets te geven, ALS je iets wil geven.
     
  17. Loeki82

    Loeki82 Fanatiek lid

    Apr 9, 2012
    1,410
    839
    113
    Female
    Hier is juf zwanger (recent bekend gemaakt), over 2 weken viert ze haar verjaardag met de klas en ook nog een bedankje.... dus ik lees mee voor inspiratie. :o:
     
  18. owly

    owly VIP lid

    Aug 19, 2013
    22,344
    10,309
    113
    Wat leuk! Wij doen dat ook. Zoon heeft 2 juffen, onderwijsassistent , hulp die er op school is. Dus 5 cadeautjes .

    4 vrouwen 1 man. Moet nog even verder inspiratie op doen.

    Hoe had je de sleutelhanger gemaakt?
     
  19. sidmick

    sidmick VIP lid

    Jun 23, 2008
    17,804
    4,191
    113
    Ik heb bij de “werk winkel” ( dat is de dagbesteding hier) voor allemaal een mooie tuin kaars gekocht
     
  20. Spectre

    Spectre VIP lid

    Nov 5, 2015
    19,868
    18,639
    113
    Female
    Dit heb ik ook liever.. maar dat doen ze hier niet. Hij gaat na de zomer naar groep 3 dus dan wil ik wel wat geven.
    Vorig jaar heeft hij een tekening gemaakt.
     

Share This Page